امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 27 : آيا تا بحال اعتياد من باعث اين شده كه دستگير شوم و يا مشكل قانوني پيدا كنم
سوال 27 :  آيا تا بحال اعتياد من باعث اين شده كه دستگير شوم و يا مشكل قانوني پيدا كنم؟ يا كاري كردهام كه

اگر گير ميافتادم به خاطر آن دستگير ميشدم؟ آنها چه بوده اند؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، Hoomanam ، ناظر9 ، ssaeedg
وقتی از درون آشفته ونامتعادل میشوم در رفتارهای بیرونیم منعکس میشود وتبدیل به ناهنجاریهای و رفتارهای ضدقانون میشود( قانون شامل یک سری اصول .ارزشهاوسنتهای اجتماعی است که توسط وجدان گروهی واجتماعی پدید آمده است) چون رفتارهی اعتیادی همیشه ضدارزش و اصول است امروز هم گاهی با ارزشها و قوانی اجتمایی وگروهی مشکل پیدا میکنم . قانون محدودیت به دونبال دارد ومن محدودیت گریزهستم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر9 ، ناظر10
بله در زمان مصرفم بهعلت مصرف مواد مخدر و یا تهیه ان و یا رفتارهای ناشی از اجبار به مصرف دستگیر شدم و به زندان رفتم و منجر به تاوان سنگینی برای من شد
در بهبودی دستگیر نشده ام اما کارهای زیادی کرده ام که شاید فقط خواست خداوند بوده که دستگیر نشده ام
دعوا کردم و خسارت زده ام حمل وسایل ممنوعه اجازه دادن به مصرف کننده برای رفت امد ( فامیل )- بر خلاف قوانین رانندگی کردن
در این سوال غیر قابل اداره بودن زندگی خود را از طریق انجام دادن کارهای متوجه می شوم که بر خلاف قوانین است که یا دستگیر می شدم و یا اگر گیر می افتادم  باید تاوان سنگین پس می دادم
کارهای که در بهبودی انجام می دادیم که نشات گرفته از فکر و احساسات منفی و تخریب گر ما می باشد و هیچ کنترلی روی ان نداریم و عاقبت ان دستگیری و یا منجر به تائان دادن می شود 
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9
بله خیلی زیاد چون قبلا اعتیاد جرم بود و مصرف کننده هم مجرم . و طرح های زیادی برای دستگیری معتادان اجرا میشدکه اولین طرح  والعادیات بود که سر هر چهارراه یک چادر زده بودن و میگرفتن که متاسفانه منم از این فافله مستثنی نبودم و چند بار گیر کردم و تاوان زیاد و مکافاتهایی کشیدم که بهتره چیزی ننویسم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط shapor z ، ناظر9 ، ناظر10
(۱۳۹۸/۱۰/۲۲، ۱۰:۳۷ عصر)admin.a نوشته است: سوال 27 :  آيا تا بحال اعتياد من باعث اين شده كه دستگير شوم و يا مشكل قانوني پيدا كنم؟ يا كاري كردهام كه

بله یادم می اید در اواخر زمان مصرف بعد از اینکه تمام راه ها را برای قطع مصرف گذرانده بودم و برای مصرف متفاوت به عنوان اخرین مصرف گیر افتادم و زار و زار گریه میکردم که از من بگذرندکه به واسطه برادرم هرجور بود گذشتند تا رسید روزی که برای قطع مصرف دارو را جایگزین کردم همین دارو هم به مقدار زیادش بدون نسخه پزشک جرم بود که دستگیر شدم و بعد رفتن دربازداشتگاه مواد مخدر یادم می اید بعد از گذشت ان شب کذایی در میان ان همه مصرف کنده صبحش در هوا خوری چنان ترسی ازبلاتکلیفی و اینکه چه اتفاقی میخواهد بیوفتد وجودم را گرفت که امروز بعد از گذشت 2سال و 10 ماه و13روز قطع مصرف ان ترس را با تک تک سلول های تنم لمس میکنم و گاهی ان را احساس میکنم بله در گذشته هنگامی که به اصطلاح خودم از دست مامور فرار میکردم یا بدون جنس گیر میوفتادم زرنگی خودم میدانستم ولی مواد مخدر بلایی سرم اورد که تک تک ارزشهایم را از دست دادم واخرین دست اویزش شخصیتم بود که انرا هم برایم خورد کرد و نابود و بی کس در انزوای خودم رهایم کرد و چیزی جر درد و حسرت و بدبختی برایم نگذاشت  اکنون که به این سوال پاسخ میدهم فردی 30 ساله هستم با پاکیه 2سال و10 ماه و13 روز الهی شکر        ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9
بلی.
به خاطر مصرف و تهیه و نگهداری و حمل و فروش و خلافهایی ک به خاطر اعتیادم داشتم این مشکلات ب سرم امده.
گارهایی کرده‌ام اگر گیر میافتادم حتما مشکل افرین بود ک نمیشود زیاد بیان کرد مثل روابط نامشروع یا کشف مقدار مواد نگهداری و....
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر10
درمورددستگیرشدن توسط وجدانم ,اعتیادفراتر ازمصرف مواد مخدراست,امروز هم عصبانیت وشهوترانی باعث به دارکشیدن خودم توسط خودم میگردد.

بخاطرافراط وتفریط دست به هرکاری میزنم که عاقبتی چون زندان ومرگ درانتظاراست.چیزی که افکارواحساس مرا درگیرخودمیکند, همان دستگاه مشکل سازبیماری اعتیاداست,که به طرف بیماری سوق میدهد. ازفعالیت های اجتماعی منع شده بودم  ودردنیای خودمحوری, عمل هایی روبخاطر مصرف موادمخدر انجام میدادم که اگرگیرمیوفتادم مشکل قانونی پیدامیکردم .پس سعی میکنم درمورد افکارم, فکرکنم ,مشورت کنم وبعدعمل کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط eshgholi ، toobchi ، مرجان ، ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر10
مصرف مواد و توزیع آن،
و مشکل قانونی؛ برای آزمایش اعتیاد یک صنفی مجبور شدم تقلب کنم که مسئولین مرکز بهداشت متوجه شدند بدون آزمایش مثبت رد کردند و برگه رو دور انداختم و با دروغگویی برگه ی دیگری از اتحادیه گرفتم
سری بعد داداشم رو بجای خودم در یک مرکز دیگه فرستادم که اگه متوجه میشدند پرونده ام برای همیشه بایگانی میشد

حمل مواد مخدر به داخل بازداشتگاه و زندان که اگه از طرف مقامات انتظامی دستگیر میشدم  خلاف داخله میخورد که جرمش سنگین تر بود

اگه بخاطر یک سری روابط پنهانی از طرف دیگران و یا اطرافیان دستگیر میشدم معلوم نبود چه اتفاقی برام رقم میخورد

زیرو رو کشیدن در حساب دیگران اگه رو میشد
پاسخ
 سپاس شده توسط eshgholi ، toobchi ، ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر10
به طورمثال?

1?رفتارهایی که باعث میشودبابت آن دستگیرشوم رالیست کنید؟?مثل دزدی کردن

2?اگردستگیرشوم نتایج آن چیست؟?آبروریزی ورفتن به زندان وترورشخصیتی
پاسخ
 سپاس شده توسط eshgholi ، toobchi ، ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر10
این سوال شخصی است ...
بله بارها خواسته یا ناخواسته بواسطه بیماری اعتیادو اجبار در مصرفی که داشتم و شاید علی رغم میل باطنی کار خلاف انجام داده ام. مثلا خود مصرف مواد جرم است و لازمه مصرف
تهیه ی مواد و تهیه ی مواد نیازمند رفتن به محیط های خلاف" اجبار در چرخه ایست که بخاطر مواد می بایست در این چرخه و اجبار آن می افتادم و این چرخه هرقسمتش خلاف و جرم و پیگرد قانونی دارد.اما امروز با مصرف نکردن مواد سعی در بهبود روابط اجتماعی در چهار چوب قانون  داشته  و دیگر اجباری در انجام کارهای خلاف نداشته و تمرکزم بر روی بهبودی و رساندن پیام به  معتادی که در حال عذاب است می باشد...
[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
دستگیر نشدم ولی زمانی که باشوهرم یا خانواده ام که گمنامی داشتم تو مسافرتها موادمصرفیم همراهم بود  مثلان برای زیارت رفته بودیم چمکران همه داشتن شام درست میکردن منو شوهرم  چادر زده بودیم مواد مصرف میکردیم  اگر دستگیر میشدم پیگیر قانونی میشدم الان  که پاکم میفهمم که چه کار عمقانه میکردم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر10
من  خودم   بخاطر  ی سری  امضا  کردن ها    سالها  درگیر  بودم    درسته  پام‌ ب  زندان  و بازداشتگاه  نرسید  ولی    بازتابش  تا   بهبودی من  هم‌‌ رسید   منو   ب درد سر  انداخت    مشکلات   قانونی  زیادی  برام  درست  کرد  زندگی  منو غیر قابل  اداره  کرده بود
من حتی  وقتی  ک   امضا  میزدم  ب  هیچ   چی  فک   نمیکردم    فقط  ی  دید  محدود  تونلی  داشتم    ریسک  کردم  ک البته  بیشتر   دیولنگی  بود    فرزندان  من   در این  اشفتگی   خیلی ضربه   ی  روحی  خوردن
در نهایت  ب نقطه ای  رسیدم   ک غیر  اشفتگی  هیچی  نمیدیدم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ssaeedg ، ناظر10
با سلام
بله بخاطر زیاده خواهی و نداشتن قابلیت اشتغال بکارِ سالم و سعی در طی کردن مراحل زندگی بطور ۴تا پله یکی دست بکارهای احمقانه میزدم و با قانون درگیر میشدم یا بخاطر اینکه نشان بدهم سر نترس دارم با آدمها درگیر میشدم و کارم به دادگاه و پاسگاه میکشید.با نادیده گرفتن قوانین شهروندی خواسته یا ناخواسته به حقوق دیگران لطمه میزدم.
توضیحات بالا نشان میدهد معتاد تعادلی بین گفتار و افکار و عملکرد خود ندارد و زمانیکه روی بیماری قرار میگیرد چه با مواد و چه بدون مواد زندگیش غیر قابل اداره میشود.
پاسخ
سلام
بله.همیشه به خاطر مصرف من با قانون مشکل پیدا می کردم و اکثر مواقع به دلیل مصرف و تهیه مواد خود را در شرایط خطرناک قرار می دادم و دستگیر می شدم.
پاسخ
باسلام
من به دلیل داشتن بیماری اعتیاد که مساوی خلاف قانون وارزشهای عرف جامعه می باشد حرکت کردم وچون رفتارهای ضداجتماعی وارزشی من خارج از کنترل وتوانیی من بود درنتیجه براساس اعمال ورفتارهای خودم همیشه در برابر قانون قرار می گرفتم واین باعث می شد که من فردی قانون گریز ، ضد اجتماعی و آشوب گر باشم
ب – به دلیل تهیه ومصرف مواد مخدر ،حمل موادمخدر، معاشرت با آدمهای خلافکار ، سرزدن وحضور درمکانهای مصرف وپر خطر ، تامین هزینه های مصرف به صورتهای غیر قانونی وخطرناک وغیر اخلاقی Heart
پاسخ
بله،درحال هم کارهایی انجام داده ام که اگرگیر می کردم، معلوم نبودچه مشکلاتی برایم پیش می آید.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10
زندان تیمارستان یا مرگ
پیام سئوال اینه که عاقبت ما با اعتیاد فعال یکی از این سه حالته
و دستگیر شدن هم یکی از عواقب مصرف و از نشونه های غیر قابل اداره بودن زندگی یک معتاد هست
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۰/۲۲، ۱۰:۳۷ عصر)admin.a نوشته است: سوال 27 :  آيا تا بحال اعتياد من باعث اين شده كه دستگير شوم و يا مشكل قانوني پيدا كنم؟ يا كاري كردهام كه

سلام اعتیاد من باعث شده بود که درزندگی ام به خوبی قدرت تصمیم گیری وکنترل را ازدست بدهم وافسارزندگی از دست من رها شود ونتوانم فکر وتامل کنم مثلا چک داده بودم نتوانستم پاس کنم وسراززندان دربیاورم وشغلم راازدست بدهم واخراج بشوم ولی الان دوباره کارم رابدست آورده ام  Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart
پاسخ
بله همه این اتفاقات افتاده
پاسخ
سلام

بله- مصرف من همیشه با مشکل قانونی بود خسارت هایی که وارد کرده بودم و مسائلی که به واسطه مصرف مواد داشتم باعث دستگیری ام می گردید...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10
بله زیاد بخاطربیماری اعتیادوکارهای خطرناک که ازمن سرمی زددایم درگیر دادگاه واپاسگاه می شدم خیلی مواقع هم خدابهم رحم کرد جستم ازمهلکه که  انروز زرنگ خودم می دانستم ولی امروز چیزجزلطف خدا نمی دانمشان
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10
اعتیاد دردسرهای زیادی برایم درست کرد منظور سوال این نیست که ما بی ارزش هایمان رابه رخ هم بکشیم واحساس تفاوت ایجادکنیم سوال می خواهد بگوید اگردستگیر میشدم یعنی غیرقابل بیرونی میشد واگرهم دستگیر نمی شدم بخاطر ترسها عجله می کردم حراسون میشدم خشمگین بودم ومیشد غیرقابل اداره درونی که درهردو صورت چیزجزاشفتگی نصیبم نمیشد
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10
بلهدبخاطرتندرانندگی کردن نداشتن گواهینامه وبیمه ماشین
بخاطرتصادف که الکل مصرفدکرده بودمدبخاطرمواد
دستگیرشده ام وخداوند حمایت کرده خیلی چیزهاوکارهای بدوخلافم رونشه والابارهاوبارهامشکل قانونی پیدامیکردم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10
زمانی که گمنامی کسی را میشکنم چون ترس دارم که نکنه بفهمه دچار ترس و احساس گناه میشم یعنی اگه طرف بفهمه من رسوا میشم یه جور دستگیر شدنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10
سوال 27 :  آيا تا بحال اعتياد من باعث اين شده كه دستگير شوم و يا مشكل قانوني پيدا كنم؟ يا كاري كرده ام كه اگر گير ميافتادم به خاطر آن دستگير ميشدم؟آنها چه بوده اند؟(قدم۱)
بله،این یکی از نمونه های بارز در غیرقابل اداره بودن زندگی منه، آنچه که عیان هست چه حاجت به بیان است .
هیچ آدمی که اداره زندگی در دست خودش هست نمیاد خودش را تو دردسر بندازه ، ولی من همیشه منتظر احزاریه دادگاه بودم ،چون یجای کارم میلنگید ،همیشه یا داخل دردسر یا در یک قدمی دردسر بودم .
سوای تمام اتفاقاتی که برایم می افتاد،اراده من در رویارویی با مشکلات و واقعیات زندگی ناکافی بود.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴
بله خیلی زیادنداشتن گواهینامه سرعت زیادتصادف بخاطرمصرف حمل موادنداشتن بیمه اصلاخودمصرف موادوحمل ان
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴
بله بخاطرمصرف حمل نگهداری وحتی بدقیافگی دستگیرشدم بدون گواهینامه وبیمه ماشین رانندگی وتصادف کرده ام موتورهم بهمین صورت تقلب درکارهاکشیدن چک بی محل جعل امضاوکارهای دیگر
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر۱۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان