امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 27 : آيا تا بحال اعتياد من باعث اين شده كه دستگير شوم و يا مشكل قانوني پيدا كنم
(۱۳۹۸/۱۰/۲۲، ۱۰:۳۷ عصر)admin.a نوشته است: سوال 27 :  آيا تا بحال اعتياد من باعث اين شده كه دستگير شوم و يا مشكل قانوني پيدا كنم؟ يا كاري كردهام كه

اگر گير ميافتادم به خاطر آن دستگير ميشدم؟ آنها چه بوده اند؟
بله یادم می اید در اواخر زمان مصرف بعد از اینکه تمام راه ها را برای قطع مصرف گذرانده بودم و برای مصرف متفاوت به عنوان اخرین مصرف گیر افتادم و زار و زار گریه میکردم که از من بگذرندکه به واسطه برادرم هرجور بود گذشتند تا رسید روزی که برای قطع مصرف دارو را جایگزین کردم همین دارو هم به مقدار زیادش بدون نسخه پزشک جرم بود که دستگیر شدم و بعد رفتن دربازداشتگاه مواد مخدر یادم می اید بعد از گذشت ان شب کذایی در میان ان همه مصرف کنده صبحش در هوا خوری چنان ترسی ازبلاتکلیفی و اینکه چه اتفاقی میخواهد بیوفتد وجودم را گرفت که امروز بعد از گذشت 2سال و 10 ماه و13روز قطع مصرف ان ترس را با تک تک سلول های تنم لمس میکنم و گاهی ان را احساس میکنم بله در گذشته هنگامی که به اصطلاح خودم از دست مامور فرار میکردم یا بدون جنس گیر میوفتادم زرنگی خودم میدانستم ولی مواد مخدر بلایی سرم اورد که تک تک ارزشهایم را از دست دادم واخرین دست اویزش شخصیتم بود که انرا هم برایم خورد کرد و نابود و بی کس در انزوای خودم رهایم کرد و چیزی جر درد و حسرت و بدبختی برایم نگذاشت  اکنون که به این سوال پاسخ میدهم فردی 30 ساله هستم با پاکیه 2سال و10 ماه و13 روز الهی شکر        ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 27 : آيا تا بحال اعتياد من باعث اين شده كه دستگير شوم و يا مشكل قانوني پيدا كنم - توسط amir1234 - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳، ۰۸:۱۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان