امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خدمت منشی‌گری
خدمت منشی‌گری
کلیه نظرات ارائه شده در این تالار نظر شخصی اعضا بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

سلام:
سنت نهم میگه ما سازماندهی نمیشویم اما بخاطر بهتر رسوندن پیام مون باید یه نظم وترتیبی داشته باشیم
ما طبقه بندی نمی کنیم خدمات مونو :حالا حد ومرز اینکه مثلا من مسئو ل یک کمیته فرعی ام و کسانی که کنار من به من کمک میکنند چیه ؟:بخاطر پاسخگویی ام و مسئولیت پذیری میتونم به اعضای کمیته امر ونهی کنم ؟:
پاسخ
سلام بنظر من خدماتی که در چشم نیستن مثل خدمت منشی گری و آدرسها میتونه یکی از مهم ترین خدمات باشه راهنمای خدمات محلی از این خدمت کاری بس سخت و دشوار یاد کرده 
اما نظر و تجربه خودم در این خدمت اینه که این خدمت به دقت، نظم، سرعت عمل و خلاقیت بالایی نیاز داره تا خدمتگزار بتونه همه را راضی نگه داره و البته اینم بگم همیشه یه عده ایی ناراضی هم پیدا میشه Wink که باعش میشه من خیلی از کیفیفیت های درونی خودم را مثل پذیرش مهربانی و فروتنی و غیره ارتقا بدم
ممنون از شما عزیزان
پاسخ
به نظر شخصی من تمام قسمت فعالیت و ثبت و هماهنگی یه ک ساختار چه در قالب شورای محلی چه شورای ناحیه و چه شورای منطقه به روی دوش منشی میباشد و خدمتی است که هوشیاری و‌آگاهی قابل توجهی را میطلبد. و فروتنی مشهودی را به بکار میگیرد و جز خدماتی هست که رعایت گمنامی بسیاری را میطلبد .
پاسخ
سلام وظیفه هر گروه رساندن پیام به یک معتاد در حال عذاب هستش و خدمات هم وظیفه دارن که کار گروه ها رو در این زمینه راحت تر کنند
با رای وجدان گروه وقتی منشی انتخاب میشه هر روز یک موضوع داره منشی باید از گرداننده های اگاه استفاده کنه امنیت جلسه رو حفظ کنه
خوش امدگو انتخاب کنه راس ساعت جلسه رو باز کنه و ببنده محیط جلسه رو تمیز کنه ایده خرج کنه برای چیدن صندلی ها و غیره
پاسخ
سلام یکی ازمهمترین خدماتی که باوجدان گروهی شروع میکنیم معمولاخدمت منشی گری هستش که باعث میشه که مامنظم وقت شناس باشیم چراکه به عنوان خدمت گزاربابقیه درارتباط باشیم وبتوانیم وظیفه ایی که هرگروه رساندن پیام به یک معتاددرحال عذاب هستش نقش کوچکی داشته باشیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، ناظر11 ، حـمـیـد
سلام خدمت همه ی اعضای انجمن معتادان گمنام
تحربه ای که خودم اینه که خدمت منشی گری یکی از بهترین خدمت هاس چون خدمت در کف جلسه س،خدمت منشی گری یعنی غرور خودمونا اگر پاکیمون بالاس میشکنیم و اینکه این خدمت باعث نظم تو زندگیمون میشه و اگر پاکی پایین باشیم حتما تو روحیمون تاثیر گذاره و باعث میشه که تعلق خاطر ب جلسه کنیم و تز حالت میهمان بودن ب میزبان بودن تبدیل شویم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان