امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع خدماتی ما
#1
منابع خدماتی مابه عنوان یک خدمت گذار مورد اعتماد در حین خدمت از چه منابع نشریاتی استفاده می کنم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر 6 ، ناظر 9
#2
سلام من بیشتر از نشریات، راهنمای خدمات محلی ، روح سنتها و جزوه روابط عمومی و بعد ارتباطی که با اعضا قدیمی دارم باعث میشود خدمتم را به نحو احسنت انجام دهم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر4 ، ناظر 6 ، ناظر 9
#3
خوشبختانه انجمن ما رشد و گسترش زیادی داشته و به نسبت گستردگی تنوع و نیازهای خدماتی افزایش و رشد چشمگیری داشته و به همان نسبت منابع خدمات ما هم در بخشهای مختلف تغییر کرده و روند رو به رشدی رو طی کرده .. 
منابع خدمتی خدمتگزار در گروه و کمیته های شهری و ناحیه اساسنامه هاییه که مستقلا برای خودشان تدوین میکنند و چارچوب خاص خودشان را دارند اما اساسنامه ها باید در چارچوب سنتها و مفاهیم خدماتی باشه و اساس و مبنای اونها بر پایه کتاب راهنمای خدمات محلی باید باشه . اما اساسنامه کمیته های فرعی در ناحیه تعیین میشه که خدمات شون باید طبق این اساسنامه باشه اما کمیته های فرعی برای خودشون آیین نامه مخصوص تهیه میکنند ...
مثلا کمیته بیمارستانها و زندانها آیین نامه های بخشی جداگانه داره که در چهارچوب کتابچه بیمارستانها و زندانها تدوین میشه و منبع خدماتیش همین کتابه . برای گروه هایی که میخان کارگاه برگزار کنن یا گرداننده های کارگاهها جزوه هایی که قبلا توسط اعضای با تجربه نوشته شده و براش کارگاه برگزار شده منبع خدمتی خوبی برای برگزاری کارگاهه ...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر4 ، ناظر 6 ، ناظر 9
#4
سلام به نظر من برای خدمتگزاری که در کارگاه ها فعالیت میکند باید مطالعه متناسبی داشته باشد زیرا بروز بودن از جانب نشریات و داشتن مطالعه مستمر و منظم خودش یک نکته مثبت در مورد خدمت گذار است و جاذبه های خودش را دارد و آشنایی با نشریات گردانندگی مانند فصلهای در خدمت و برای گروه های روح سنت ها و مطالعه و بررسی کارگاه های گردانندگی گذشته کمک شایانی به خدمتگزار کار گاه میکند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر4 ، ناظر 6 ، حـمـیـد ، ناظر 9


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان