امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 24 : آيا از ديگران براي ادامه اعتياد سوء استفاده ميكنم؟ چگونه ؟
با سلام....
گاهی بله.من بعضی وقتها میخواهم از مسیر میانبُر زندگی کنم زندگی مسیر میانبُر ندارد پس مجبورم دیگران را در اختیار اعتیادم بگیرم.
مثلا هر زمان در موضع قدرت قرار میگیرم میل به سوءاستفاده پیدا میکنم یا زمانیکه طرف مقابل با سادگی،صداقت،ساده لوحی و محبت با من برخورد میکند بیشتر به فکر سوءاستفاده میافتم.گاهی از نام انجمن،قدمهای انجمن،برای فرار استفاده میکنم.
در زمان مصرف از مواد گاهی در دوران بهبودی از پاکی سو استفاده میکنم مثلا میگم اگر فشار بیاورید میرم مواد مصرف میکنم.
اعتیاد بیماری عادتهاست و سوءاستفاده یکی از این عادتهاست.بدلیل اینکه روابط بین خانواده،اقوام،دوستان نزدیک،شریک کاری فراتر از قواعد روابط است و در این روابط اعتماد بیشتری وجود دارد فرصت سوءاستفاده بیشتری هم وجود دارد در این مواقع حتما باید با راهنما ارتباط بیستری داشته باشم چون خسارت در این روابط فاجعه بوجود میاورد.
گاهی هم از اعتیاد دیگران سوءاستفاده میکنم مثلا طرف مقابل تایید طلب است تاییدش میکنم بعد ازش سوءاستفاده میکنم.
یکی از عواملی که از دیگران استفاده نادرست میکنم اینستکه رابطه من با دیگران ابزاری میباشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط فریبرز۶۵ ، حـمـیـد ، ناظر14 ، ناظر۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 24 : آيا از ديگران براي ادامه اعتياد سوء استفاده ميكنم؟ چگونه ؟ - توسط بَرمک - ۱۳۹۹/۵/۷، ۰۴:۳۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان