امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال6. آیا تاکنون باعث شده ام تا کسی نخواهد دیگر به جلسات معتادان گمنام برگردد ؟
پاسخ به این سوال شاید کمی سخت باشدصداقت وشهامت نیازدارد 
بله اوایل پاکیم باعث شدم دوستی که مصرف میکرد ودرجلسه حضورداشت ازجلسه برود  چون فکرمیکردم جلسه متعلق به اعضایی هست که فقط پاک هستند ومصرف کنندها نباید درجلسه حضورداشته باشند ازمصرف کننده میترسیدم چون فک میکردم ممکنه باهاش ارتباط بگیرم  وپاکیم به مخاطره بیفتد بعدازسالها اون دوست مجددا به جلسه برگشت اما چندسال دورتر ومن  همیشه بادیدن او علی رغم خوشحال شدنم اما حسرت میخورم که ایکاش ازهمان زمان درجلسات مونده بود شاید زودتر پاک میشد 
ما خیلی وقتها بصورت ناخوداگاه با نوع رفتار یانوع گفتار یا بکاربردن یکسری الفاظ یا استفاده ازیکسری نواقص وغرایض شخصی یا حتی بارنجشهایی که باخودحمل می کنیم یا خودمحوری خودشیفتگی وخودبرتردانی  یاحسادت کارایی میکنیم که نه تنها ایجادجاذبه ای نداریم بلکه عضوی را فراری میدهیم  من امروز باورم اینه که ما بهم محتاجیم واگراین باور درهمه ما مشترک شکل بگیرد  عشق دروجودمون نقش میبندد علی رغم اینکه به خودمان دربهبودی توجه میکنیم به بهبودی بغل دستی مون هم اهمیت میدیم  فضای بهبودی را اختصاصی ومسموم نمیکنیم مبادادعضوی ازکنارما دورشود اما متاسفانه بیماری اعتیاد پیشرونده کشنده ولاعلاج وغیرقابل پیش بینی هست وهرروز به یک شکل وفرم درما بروز پیدا می کند  عضو قدیمی قدم کارکرده سنت کارکرده ای میشناسم که باعث شد مدتها من ازجلسات وخدمات دوربمانم  صرفا بخاطر غرایض شخصی و شدت بیماری  ازخدا وند میخام بما عشق بلاشرط واحساس همدردی عمیق ودرک متقابل عنایت بفرماید رنجشها کینه ها زشتی ها وغرایض را ازما دورکند  وجودمون رفتارمون وکلا ممون ایجا جاذبه واشتیاق باشد نه دافعه
پاسخ
 سپاس شده توسط عبدالرحیم_بوشهر ، حـمـیـد ، omed44 ، ناظر۳

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال6. آیا تاکنون باعث شده ام تا کسی نخواهد دیگر به جلسات معتادان گمنام برگردد ؟ - توسط حوریا ___Bu - ۱۴۰۱/۳/۱۶، ۰۱:۳۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان