امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 21 : من از روي بيماري اعتياد كارهايي كرده ام كه هر گز امكان انجام آنها وقتي كه
با سلام....
تجربه شخصی من در این سوال میگوید:بَرمک اگر نخواهی مشکلات ، نیازها و کلا زندگیت رو از روی بهبودی پیش ببری مجبوری با اعتیاد و رفتارهای نا کارآمد پوسیده و دوران مصرفی پیش ببری مثلا اگر انتقاد پذیر نباشی باید با دیگران بجنگی.
وقتی رنجش و خشم دارم یعنی بیماریم فعال است در این مواقع احساس بی ارزش میکنم و ارزش آدمها رو هم لگدمال میکنم یا وقتی در مقایسه هستم ممکن است دست به کارهای احمقانه مثل دزدی و دروغ بزنم.
بهبودی یعنی حق انتخاب دارم بیماری یعنی هیچ حق انتخابی ندارم و اشتباهات تکراری میکنم وقتی مطالعه ، جلسه ، مشارکت هست اگر هم اشتباه کنم زود آنرا میپذیرم و برمیگردم سر جای خودم .
وقتی روی بهبودیم تمرکز دارم از سنتها برای سرکوب دیگران استفاده نمیکنم یا برای رسیدن به اهدافم به هر روشی متوسل نمیشوم یا از وقت مشارکتم میگذرم برای تازه وارد.به همسرم اجازه میدهم بعضی امور خانه را انجام دهد ولوو اشتباه کند.با تعصب و از بالا به پایین به دیگران نگاه نمیکنم سعی میکنم در خانواده هرکسی مسئولیت داشته باشد و خودم بیشتر از همه متعهد باشم.
پاسخ
 سپاس شده توسط eshgholi ، ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر2 ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 21 : من از روي بيماري اعتياد كارهايي كرده ام كه هر گز امكان انجام آنها وقتي كه - توسط بَرمک - ۱۳۹۹/۵/۲، ۰۷:۵۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان