امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 16 : در مورد دعا کردن برای پیدا کردن تمایل چه احساسی دارم ؟
سوال 16 :  در مورد دعا کردن برای پیدا کردن تمایل چه احساسی دارم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ssaeedg ، ناظر9 ، حوریا ___Bu ، ناظر14
دعا برای من درخواست چیزی از نیروی برتر است که از توان من خارج است و من نیازمند کمک هستم

در این قدم 1 - دعا می کنم خسارت هایی که فراموش کردم یادم بیاید 2- شهامت نوشتن انرا به من بدهد 3- شهامت کارکرد این قدم را پیدا کنم تا از انکار خارج شوم وبا خودم صادقانه رفتار کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر9 ، حوریا ___Bu ، ناظر10 ، ناظر20 ، ناظر14
احساس می گکنم با دعا کردنم بیشتر به نیروی برترم نزدیک می شوم و از ترسها و دغدغه ها افکار بحرانزا و اشتغال فکری ها و رنجش ها و توجیه و بها نه ها که مانع از جبران خسارت است دور می شوم
ما در قدم های قبلی مراحل متفاوت زندگی و بهبودی تجربه کردیم که دعا کردن تمایل ما را افزایش می دهد و حتی می توان گفت دعا
کردن در واقع خود اقدام و عملی است و این مسئله این حس را به ما می دهد که دعا کردن جواب می دهد و وقتی که دعا می کنیم تمایل خود را به خدانود ابراز می کنیم و اعلام عجز و نیاز و درخواست و کمک می کنیم
ایمانمان قوی تر و ترسهایمان کمتر شود
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر11 ، ssaeedg ، حوریا ___Bu ، ناظر20 ، ناظر14
سلام
دعا برای تمایل
من بیشتر وقتها اگر کاری را به درستی انجام نمیدهم یا خسارتی میزنم با توجه به الگوهای رفتاری یا نواقصم حتی برای تمایل برای قطع این نواقص هم دعا نمیکنم 
چون فکر میکنم نمیتوانم بدون انها به زندگی ادامه دهم و ابزار کاربردی زنگی من است
نمیگه انجام نده میگه لا اقل دعا کن تا تمایل به انجام ندادن داشته باشی ولی من از همین هم دریغ میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، shapor z ، ناظر11 ، ناظر9 ، حوریا ___Bu ، ناظر20 ، ناظر14
مطمئنا دست یافتن به تمایل نیاز به کمک خداوند دارد واحساساتی مثل مورد لطف ورحمت خداوند قرارگرفتن ومتکی به خداوند بودن ، اعتماد ، رهایی وآزادی ، ملاطفت ، احسای هویت داشتن ، همراهی وهمدلی ، عشق بلا شرط ، احساس قدرت ، ارزش و...
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، حوریا ___Bu ، ناظر10 ، ناظر20 ، ناظر14
در تمامی قدم ها آموختم که باید برای اقدام و عمل دعا کنم و از نیروی برتر خود درخواست یاری نمایم ، تا با اتکا به خداوند و اقدام و عمل خود بتوانم در مسیر بهبودی با عظم بیشتری حرکت کنم ، در مورد قدم هشتم نیز از همینطور می باشد ، دعا می کنم تا خداوند به من آرامش و فروتنی و بخشش عطا کند تا بتوانم تمایل نوشتن لیست افرادی که بدان ها صدمه و خسارت زده ام را بنویسم .
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، حوریا ___Bu ، ناظر20 ، ناظر14
دعا کردن خودش به خودی خود آدمو امیدوار میکنه و باعث انگیزه برای حرکت میشه وقتی من یه حس وصل بودن داشته باشم مسلمأ صداقتم تو این قدم بیشتر میشه و ترسم کمتر میشه و تمایل برای نوشتن دقیق لیست ایجاد میکنه
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، حوریا ___Bu ، ناظر10 ، ناظر20 ، ناظر14
سلام
حرف زدن ساده با خدا دعا است.به غیر از نحوه مشارکت دعا هم کمک می کند که من بتوانم خود را رها کنم و از ترس و نگرانی ها جدا بشوم و بتوانم آرامش را تجربه کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حوریا ___Bu ، ناظر10 ، حـمـیـد ، ناظر20 ، ناظر14
*دعاکردن باعث نزدیکترشدن من به خداوندواصول روحانی شده است.*

*درقدم هشت بادعاکردن رابطه ام بانیروی برترمان بیشتروبیشترشده وآرامش خاصی رااحساس می کنم وسعی می کنم آن راگسترش دهم.*

*بادعاکردن ،این باور هرلحظه درمن زیباترشکل می گیردکه هر چیزی راکه برای تمام کردن صادقانه این قدم نیاز دارم ،برایم فراهم خواهدشدوبا امیدواعتمادی که نسبت به نیروی برترم پیداکرده ام بادعاکردن اعلام می کنم که من عاجزم ونیازمندکمک خداوندهستم وبه دست آوردن چیزهایی که نیاز دارم خارج از حد و توان من است پس خدایاتوکمکم کن تاتمایل پیداکنم وبپذیرم خساراتی راکه زده ام ،،،،وشهامتی تا آنهارادرفهرست خودبنویسم،،،،از انکار خارج شده وباخودم وخداوندواین قدم صادق باشم.*

*من بادعاکردن برای بیشتر شدن تمایلم تعهدی راکه نسبت به بازیابی من لازم است انجام می دهم وخودم را برای این که به مسئولیت هایم عمل کنم آماده می سازم.*

*احساس امنیت خوبی پیداکرده ام،،، دیگرنمی ترسم ،،،متصل بودن به خداوند راکاملا حس می کنم،،،،امیدوارهستم،،،، وآرامش زیبایی هم دارم.*
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر12 ، حوریا ___Bu ، حـمـیـد ، ناظر20 ، ناظر14
سوال 16 :  در مورد دعا کردن برای پیدا کردن تمایل چه احساسی دارم ؟(قدم۸)
من هر موقع در حال دعا کردن هستم ؛ احساس شهامت بهم دست پیدا میکنه، احساس قدرت دارم ، احساس نترس بودن و شجاعانه زندگی کردن پیدامیکنم، احساس حامی داشتن دارم ، احساس هدفمندشدن و دارای هدف بودن میکنم، دیگر احساس نمیکنم که تنهاهستم ، احساس اینکه همه چیزبه خوبی پیش خواهدرفت،بهم دست میدهد.
 هرچیزی که از ته وجودم من برای آن دعا میکنم، نشانه تمایل من برای انجام آن کار است .
دعایک پل ارتباطی قدرتمنداست.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza1444 ، Darush sistan ، حـمـیـد ، مسعود مله ، ناظر20 ، ناظر14
خود دعا کردن نشانه عملی تمایل برای انجام آن کار است. هر زمان که زانو زدم در مقابل نیروی برتر و خداوند مهربان و نیازم را اقرار کردم نتیجه آن باور کردنی نبود، حتی انجام کارهایی که توانایی انجامش را نداشتم و هیچ طرحی برای انجامش نداشتم
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، ناظر10 ، حـمـیـد ، ناظر20 ، ناظر14
هر جا تحکم و زور وارد شود، حضور خدا کمرنگ می‌شود
برای دعوت از خدا دعا می‌کنیم، ما نمیدانیم چه چیز برای ما خوب و یا چه چیز برایمان بد است
بنابراین دعا گاهی گوش دادن به آنچه که نیرویی برتر به ما می‌گوید است
احساس آرامش، حس صحیح در دعا کردن
فقط احساس آرامش است
در غیر این‌صورت جایی از کار غلط است
میدونید که دوستتون داریم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، مسعود مله ، ناظر۱۸ ، ناظر20 ، ناظر14
سلام

- دعا کردن به من شهامت روبرو شدن می دهد-من با دعا اجازه می دهم یک نیروی برتر در زندگی ام  و در این قدم من توان نوشتن لیست خسارت را پیدا می نمایم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر20 ، ناظر۳ ، حـمـیـد ، ناظر14
درابتداحس خاصی نداشتم ونمیدانستم چگونه
وچرادارم دعامیکنم ولی بمرورزمان وباتکراروتمرین مرتب
احساس وجدشادی وقدرت کردم وازدعابعنوان
یک منبع غنی برای دریافت کمک و
پرانرژی بودن استفاده میکنم دعابمن حس
انسان بودن ودوری ازحس تنهایی وناامیدی
میده وباعث شادی ووجدروزانه رابرایم
بهمراه دارد
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر20 ، ناظر۳ ، حـمـیـد ، ناظر14
 سلام
دعا کردن یعنی صحبت با نیروی برتر.
 امکان ایجاد یک رابطه با یک نیرویی حاصل امید و انگیزه  است که می تواند به ادامه شرایط بهبودی من کمک می کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر10 ، ناظر20 ، ناظر۳ ، حـمـیـد ، ناظر14
درود بر شما..هرگاه در کارکرد قدمها با ترس مواجه میشوم راهنمام بهم میگوید دعا کن ...خود دعا کردن و حتی تماس گرفتن با راهنما تمایل من برای نوشتن رانشان میدهد...و اما در اینجاست که با دعا برای تمایل حس بسیارزیبای سراغم میاد و اون حس حرکت به جلو هست
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر20 ، ناظر۳ ، حـمـیـد ، ناظر14 ، ناظر9

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان