امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 21 . آیا جبران خسارتی دارم که جهت ادامه آن مشکل پیدا کرده باشم ؟ چه کاری ان
جبران خسارت

سوال 21 .    آیا جبران خسارتی دارم که جهت ادامه آن مشکل پیدا کرده  باشم ؟ چه کاری انجام می دهم که دوباره خود را نسبت به آن متعهد کنم ؟ 
پاسخ
بله....متأسفانه هنوزچندموردجبران خسارت پیچیده ومشکل،باقیمانده دارم که انجام آن واقعأبرایم سخت ومشکل شده است وتنها راه برایم کمک گرفتن ازخداوند وجایگزین کردن خواست واراده اوبجای خواست واراده شخصی خودم است.
بایددوباره باراهنمایم مشورت کرده و دوباره برنامه ریزی والویت بندی کنم درلیست وفهرست جبران خسارتهایم.
دعاومراقبه کنم وخودم رابخداوند و نیروی برترم بسپارم وروندایمان آوری را درخودم تقویت کنم.
بادعاکردن ومشورت بادوستان قدیمی بهبودی تمایلم رابیشترکرده وبر روی ترسهایم پابگذارم.
دست ازناامیدی بردارم وبافروتنی بپذیرم مسئولیت کامل کارهاوخساراتی راکه زده ام وباتواضع به قضایانگاه کنم وامیدوارباشم که بابهترین حالت این جبران خسارتهایم،راهم انجام خواهم داد.
وتصویری ذهنی داشته باشم ازاینکه با انجام دادن این جبران خسارتها به چه رهایی زیبایی خواهم رسیدودوباره با آرامش زندگی خواهم کردوتمامی سعی خودراخواهم کرد که درمسیربهبودی بااصول روحانی زندگی کرده ودیگرخسارت نزنم.
پاسخ
در طی انجام جبران خسارت احساس شوق ، وقار ، بزرگی و احترام به خود درمن بوجود می آید که این احساسات مرا برای جبران خسارتهای بعدی تشویق می کند. اما واقعیت این است که گاهی این اشتیاق در ما کم رنگ می شوند و تمایل خود را ازدست می دهیم.

نیاز است که در این شرایط از افکار و نواقصی که سد راه جبران خسارت است مشارکت کنیم وباراهنمایم مشورت کرده ، دعاکنیم وازخداوند برای تمایل بیشترکمک بخواهیم وبیشتر روی هدف کارکرد قدم نهم تمرکز کنیم .
پاسخ
بایست بدانم ممکن است در بعضی جبران خسارت ها من با عکس العملهایی روبرو که تحملش برایم سخت باشد ولی نکته مهم و اساسی و لازم این است که بدانم تا

چه حد از لحاظ روحانی آماده جبران هستم . بدانم که چقدر بهبود یافته ام و چقدر می توانم بر تعهدم پایبند باشم . من می بایست در هر جبران خسارتی ارتباط مستمر

با راهنما داشته باشم تا از حمایت روحانی او برخوردار باشم . دعا و مراقبه می تواند تا حد زیادی ترس را از من دور کند تا بتوانم تعهد خودم را نسبت به انجام جبران

خسارت انجام دهم
پاسخ
سعی میکنم یا برنامه ریزی برخی از جبران خسارتهایی که بلند مدت و طولانی بوده را انجام دهم.با اصل مشورت و راهنمایی راهنمای خود.برخی از موانع و مشکلات در برخی از خسارات را برطرف نموده ام و گاها اگر امکان جبدان خسارت نبوده به صورت غیر مستقیم و به کارگیری اصول انجمن سعی در انجام ان نموده ام
پاسخ
سعی کرده ام با برنامه ریزی برخی از جبران خسارت هایی که بلندمدت و طولانی بوده است را انجام بدهم ، با اصل مشورت و راهنمایی ، راهنمای خود ، برخی از موانع و مشکلات

در برخی از خسارت را برطرف نمودم و گاها اگر امکان جبران خسارت نبوده است ، بصورت غیر مستقیم و به کار گیری اصول انجمن ، سعی در جبران خسارت نموده ام
پاسخ
سلام
بله
پیامدهایی از جبران خسارت است که در طول مسیر مشخص می شود.در رفتارهایی که باید برای جبران خسارت مداوم داشته باشم مثل ادامه جبران خسارت هایی که به پسرم زده ام و جبران آن ادامه دارد و باید با احساسات خود کنار بیایم. 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد
سلام

- من نیز در نوع جبران خسارت ها مشکل دارم و نمی دانم چه کاری برایشان انجام دهم.اما به هر حال برای این که کاری برایش انجام دهم با راهنما گفتگو می نمایم تا بتوانم کاری برای آن انجام دهم...
پاسخ
 سلام
بله
خسارت هایی که هنوز رویی ندارم بروم جبران نمایم.
خسارت هایی که هزینه بالایی دارد.
صبر.
دعا...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان