امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 26 . من خود را برای چه چیزهایی بخشیده ام ؟
سوال 26 .  من خود را برای چه چیزهایی بخشیده ام ؟ 
پاسخ
من خودرا به خاطر خیلی از دلایل موجه وخوب که امروز به عنوان اصل راهبردی در فرایند بهبودی به من کمک می کند بخشیده ام به خاطر زندگی جدید و عاری از مواد ، به خاطر فرایند ایمان  آوری و به خاطر اینکه با بخشش خود و دیگران توانایی به انجام رساندن قدم نهم را خواهم یافت و دیگران را مثل خود دوست خواهم داشت.
پاسخ
وقتی بخشیده می شدم ، حال و احساس خوبی بهم دست می دهد و می توانم حال و احساس کسی که من او را میبخشم درک کنم و این باعث انگیزه بیشتر برای

تمرین اصل روحانی بخشش می شود . من می بایست اول خودم را ببخشم تا بعد بتوانم دیگران را مورد عفو قرار دهم . پذیرش ماهیت بیماریم به من کمک کرد تا از

زوایه بهتری به زندگی و دیگران نگاه کنم . وقتی اصل روحانی بخشش را تمرین می کنم از احساس گناه و خجالت رها می شوم و دیگر نه خود و نه دیگران را سرزنش

نمی کنم .
پاسخ
وقتی اصول روحانی بخشش رو تمرین میکنم طبق فرایندی نوع بخشیدن من تعغیر کرده ودرمیابم که هدف بخشش رهای از احساسات ویرانگر بوده و ایجاد یک روابط عمومی هم زیستی در چهارچوب خواست خدا هست اصول روحانی فروتنی و پذیرش میتونه کمک کنه
پاسخ
سلام
اولین کار بخشش خود است‌.من خودم را برای خسارت هایی به خودم از نظر جسمی.عاطفی.روحی و روانی زده ام بخشیده ام.برای کارهایی که موجب خسارت به دیگران شده نیز بخشیده ام‌.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9
سلام

-برای تمام اشتباهاتی که در حق خودم کرده ام
-برای تمام کمبود هایی که برای خودم در زندگی ایجاد کرده بودم-
-برای تنهایی که برای خودم رغم زدم...
پاسخ
برای زندگی ورفتارهای اعتیادی گذشته
بخاطرخراب کردن ارزوهاوداشته هایی که 
ازدست داده ام تقریباخودموبخشیدم
خودازاریم خیلی کم شده بخاطراشتباهاتی
که نبایدولی بواسطه بیماری اعتیادانجام داده ام