امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ۶ : چگونه آگاهی از مسائل خارجی و جاری اطرافمان می توانند در رساندن پیام به ما کم
سوال ۶ : چگونه آگاهی از مسائل خارجی و جاری اطرافمان می توانند در رساندن پیام به ما کمک کند؟ چگونه می توانیم خواهان درک و عکس العمل نشان دادن در برابر مسائل خارجی شویم که بر روی پیام رسانی ما تاثیر می گذارند بدون اینکه وارد مباحث خارجی شویم؟
پاسخ
هدف خود را با تشکیل کمیته آگاه دنبال می کنیم که هدفمند دنبال مسائل جانبی اطرافمان باشند و کمیته ای هدف انجمن را انتقال بدهند به شهرداریها - كلانتريها و و اینکه سعی می کنیم که از تغييرات ارگانها هم با خبر باشیم تا هدف خود را دنبال کنیم . ما می توانیم شنونده مسائل خارجی مانند سیاسی اقتصادی - ورزشی باشیم وهیچ عکس العملی نسبت به آنها نشان ندهیم و آن را وارد اصول انجمن نکنیم و وارد آن مباحث نشویم تا بتوانیم مباحث انجمن را دنبال کنیم تا به هدف عظیمی بزنیم Heart Heart Heart Heart
پاسخ
با آگاهی از شرایط خارج از پیکره برنامه بهتر میتوانیم مخاطبین خودمان و شرایط آنها بشناسیم تا در زمان اطاع رسانی و رساندن پیام موثرتر عمل
کنیم مثل برگزاری پانل در فضای دانشگاه که با آگاهی از فضاهای آموزشی کشور میتوانیم موثرتر واقع شویم
از آنجاییکه در جامعه حضور داریم از اتفاقات روز و مهم جامعه میبایست آگاه باشیم تا رفتار و برگزاری جلساتمان بر خاف خواست حاضر جامعه نباشد
مانند مراسم مذهبی که شادی ندارد و یا موارد سیاسی ای که تجمع نبایست کرد،.... آنوقت در جامعه محترم تر میشویم و خودشان پیام رسان ما خواهند
شد.به دلیل حضورمون در اجتماع موظف به انجام قوانین و درکل رعایت عرف جامعه هستیم در نتیجه دیگران پی به رشد ما و تغییر رفتار ما میبرند در
نتیجه به انجمن و رساندن پیام اون کمک کنیم مسایل خارجی همیشه یک عده موافق و یک عده مخالف دارد که هروقت به آنها بپردازیم وابراز عقیده
کنیم مخالفین آن عقیده را از دریافت پیاممان محروم کرده ایم و باعث ایجاد تفرقه بین جامعه معتادان گمنام و آن عده از مخاطبینمان می شویم، هرچه
قدر  ,naنسبت به عقاید جامعه ومسایل مربوط به آن بی طرف باشد خوشنام تر و جذاب تر میباشد که درنتیجه پیامرسانی بهتر وسالم ترصورت می
گیرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11
سلام

--چگونه آگاهی از مسائل خارجی و جاری اطرافمان می توانند در رساندن پیام به ما کمک کند؟   بعضی از مسائل در جامعه ممکن است بر همه جامعه تاثیر بگذارد مثل انتخابات که ممکن است طرف مقابل ما بخواهند نظر ما را به عنوان انجمن در مورد یک کاندید انتخاباتی بدانند و یا نظر در مورد هزینه ها و برنامه های مبارزه با اعتیاد که با آگاه بودن از این شرایط می توانیم در آموزش ها خود را آماده کنیم تا به سادگی پاسخ داده وبحث را قطع کنیم
--چگونه می توانیم خواهان درک و عکس العمل نشان دادن در برابر مسائل خارجی شویم که بر روی پیام رسانی ما تاثیر می گذارند بدون اینکه وارد مباحث خارجی شویم؟   بعضی مسائل هستند مانند مراسمات عزاداری که در حین اطلاع رسانی با آن روبرو می شویم وبا الگو گرفتن از شرایط جامعه سعی می کنیم پوشش مناسب داشته باشیم ویا از اشخاص برای اطلاع رسانی استفاده کنیم که سابقه فعالیت مذهبی دارند وبهتر می توانند در این روز ها برای رساندن پیام تلفیق انجام دهند.
پاسخ
سلام

-[b]چگونه آگاهی از مسائل خارجی و جاری اطرافمان می توانند در رساندن پیام به ما کمک کند؟ [/b]

آگاهی از مسائل خارجی روز می تواند به من کمک کند تا بتوانم خودم را آماده نمایم که اگر در موقع پیام رسانی بخواهد من را درگیر مساله کند زودتر جواب خودم را آماده داشته باشم.

[b]--چگونه می توانیم خواهان درک و عکس العمل نشان دادن در برابر مسائل خارجی شویم که بر روی پیام رسانی ما تاثیر می گذارند بدون اینکه وارد مباحث خارجی شویم؟[/b]

نحوه بیان من در پیام رسانی خیلی مهم است من اگر بتوانم به درستی این موضوع را بیان نمایم و مواقع خاص که ممکن است من را  درگیر  مساله خارج از انجمن کند آن را با پیام در بیاویزم وبحث را به سمت دلخواه خودم سوق بدهم تاثیر بیشتری دارد...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان