امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8. اين سنت چگونه كمك ميكند تا گمنامي را درك كنم؟ گمنامي چگونه كمك مي كند تا اين سنت ر
8. اين سنت چگونه كمك ميكند تا گمنامي را درك كنم؟ گمنامي چگونه كمك مي كند تا اين سنت را درك كنم؟ چگونه گمنامي را تحت شرايط اين سنت به كار مي گيرم؟
پاسخ
این سنت کمک میکندکه من برای احیای اصول روحانی درNAوقدردانی ازان به صورت کاملا خیرخواهانه کمک کنم وهیچگونه چشم داشتی برای ارائه خدمات به اینجانب نداشته باشم پس پول خدمت درNAیک نوع پست مقام وجایگاه گرفتن امتیازنمیباشدگمنامی کمک میکندکه من سخاوتمندانه درخدمتNAباشم پول بدهم ودیده نشوم منت نگذارم این مبلغ پرداختی رادرزندگی شخصی خودم مشاهده میکنم.
پاسخ
خوداتکایی هنگامی که درونی شود جهت خودمطرحی و تایید هیچگونه اقدام و عملی نمی‌کنیم،زیربنای خدمت ما چه مالی و چه معنوی نیت خیر خواهد شد و اصل ایثار و ازخودگذشتگی را تمرین خواهیم کرد.گمنامی سنت هفتم یعنی اینکه تک تک ما سهمی یکسان در حمایت از گروه خود داریم چه از طریق کمک‌های داوطلبانه مالی و چه خدمت در گروه و سطوح خدماتی.درک این واقعیت ما را مستعد و آماده رعایت سنت هفتم میکند.

تک تک ما موظف به خدمت هستیم.خدمت بدون چشمداشت.سهم منصفانه خود را تقبل میکنیم و از کنترل کردن سبد پرهیز میکنیم و به گونه ای اعانه نمی‌کنیم که نشان‌دهنده برتری جویی ما و یا احساس مالکیت ما باشد.ایمان به اینکه نیروی برتر از ما و گروهمان مراقبت می‌کند در عمل نشان‌دهنده تمرین اصل گمنامی در سنت هفتم است.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان