امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7. اگر درباره عملكرد مالي در na نگران باشم، چه كاري انجام ميدهم؟ آيا هرگز به نحوي عمل
7. اگر درباره عملكرد مالي در na نگران باشم، چه كاري انجام ميدهم؟ آيا هرگز به نحوي عمل مي كنم، انگار مبلغ اعانه من باعث افزايش اهميت نظراتم ميشود؟
پاسخ
درانجمن معتادان گمنام خدمات اعانات به صورت کاملا تمایل ورایگان میباشدهیچ گونه اجباری درپرداخت اعانه به سبد وجودنداردواصول انجمن معتادان گمنام چنین اجازع ای به کسی نمی دهدکه درقبال مبلغ پرداختی میتئان ایده یانظری یارای بدهی اما من شخصا به خاطرحس سالم وروحانی خودم زمانی که سخاوتمندانهپولی به سبدمی اندازم احساس بهتری را تجربه میکنم وازلحاظ وجدانی راحترراجع به مسایل مالی درجلسات خدماتی یااداری گفتگومیکنم.
پاسخ
انجام نقش خود را در چند قسمت میتوانیم بررسی کنیم

☑️عضو=انجام سهم منصفانه خود و حمایت مالی و معنوی، پرسشگری در رابطه با خرجکرد و ..

☑️خدمتگذار=
✔️رجوع به رای وجدان سطحی که در آن خدمت میکنم
✔️در نظر گرفتن بضاعت آن              ✔️سطح ،پاسخگویی و گزارش دهی شفاف

☑️ساختار خدماتی =در نظرگیری اساسنامه ،ترازنامه گیری ،بودجه بندی منابع استفاده بهینه از منابع.
پاسخ
سلام
سعی می کنم در این مورد با راهنما مشورت کنم و از او کمک بگیرم وضعیت دیگر آن شرکت در تراز گروه است و بیان این نگرانی در این جلسه اداری.من فقط سهم خودم را اعانه می کنم مانند دیگران این  به من حق دخالت و صاحب داری نمی دهد
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، آریا داریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان