امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. من چگونه به سعادت و بهبودي گروه هايي كه در آنها شركت مي كنم ، اعانه مي كنم؟ از چه
1. من چگونه به سعادت و بهبودي گروه هايي كه در آنها شركت مي كنم ، اعانه مي كنم؟ از چه راههايي na اعانه ميكنم؟ اين اعانه از ابتدايي كه به na پيوستم، چه تفاوتي دارد؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر9
من میتوانم خود اتکا باشم در این صورت میتوانم باشرکت کردن جلسات اداری .پایان ماه از لحاظ وقت.نظر و ایده در سعادت وبهبودی گروه شریک باشم..اعانه کردن دونوع میباشد یکی مالی ویکی معنوی از لحاظ معنوی برقراری امنیت جلسه ..طریقه اصولی مشارکت یعنی رساندن پیام عشق وامید خدمت کردن بخصوص در جلسات نو پا بعضی مواقه گردانندگی در جلسات دور افتاده وبرداشتم یک بار از دوش انجمن... اویل ورودم همیشه این سوال برام پیش میامد که داستان سبد وسنت هفت چیست اما امروز با خواندن نشریات وخدمت کردن جواب سوالم را گرفتم اینکه من مسئول بهبودیم هستم وبهبودی من به وحدت ان ای بستگی دارد پس اگر من مستحق بهبودی هستم دوستان همدردم در تمام مراکز ها در شهرهای دور افتاده وحتی کشور های دیگه هم حق داشتن نشریات جلسه وهمه چیزهایکه لازمه بهبودی است هستنند ..من آموختم که هر چقدر از سالهای پاکی ام بگذرد مسئولیتم در قبال انجمن ودیگران بیشتر میشود من سهم منسفانه ام را اعانه میکنم.
پاسخ
اعانه یعنی هرکسی چیزی بیاوردوکاری انجام دهدحضورفعال باخوداتکایی ماخودرابیمه میکنیم.سنت هفتم کلیداستقلال ماست ازبیرون هرکسی ماراحمایت مالی کندباعث نفوذوکنترل اوخواهیم شدمابه عنوان عضوتنهاکسانی هستیم که ازNAحمایت مالی میکنیم حق ویزیت حق عضویت دریافت نمیکنیم درامداقتصادی نداریم وخودمات باید بهای قیمت بهبودی خودرابپردازیم وگروه رامطابق میل خوداداره کنیم هیچ شخص خیرونیکوکارومدیری نیست که بعدابوسیله تهدیدبه قطع کمک مالی مابشودوبخواهدچیزی رابه ماتکیه کندهیچ گونه کمکی مثل وام وقف هدیه بلاعوض صدقه وغیره دریافت نمیکنیم مثل خدمات.خط مشی مشورتی مشاوره ای مذهبی حرفه ای ادبی اجتماعی سیاسی نداریم تمام مددهای روحانی ومادی راتوسط خوداعفاتامین میکنیم.
پاسخ
☑️از طریق شرکت فعال در رویدادها و خدمات معتادان گمنام
☑️رهجو شدن و راهنما بودن
☑️احترام به عقاید اعضا
☑️آشتی جویی در جلسات
☑️کمک‌های داوطلبانه
ب)
☑️کمک‌های مالی
☑️خدمت کردن
☑️مشارکت کردن بهبودی
☑️راهنما بودن و مشارکت تجربه، نیرو وامید
ج)
☑️در ابتدا صرفا کمک‌های مالی و کوچک (جمع کردن ته سیگار و کمک به منشی )
امروز
☑️کمک‌های مالی و روحانی همراه با تعهد و مسولیت پذیری نسبت به گروه خانگی و کل معتادان گمنام
☑️ایثار و ازخودگذشتگی بیشتر و ..
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، حوریا ___Bu ، ناظر10 ، ناظر9
سلام
اعانه مبلغ مالی است که من جهت رفع مسائل مالی گروه و رساندن پیام به سبد میدهم.حال این مبلغ ممکن است در طول شرکت من در جلسات متغییر باشد ولی حتما قسمتی از این سبد را در نظر می گیرم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، حوریا ___Bu ، ناظر10 ، ناظر9
اعانه یعنی هرکسی چیزی بیاوردوکاری انجام دهدحضورفعال باخوداتکایی ماخودرابیمه میکنیم کلی استقلال ماسنت هفت است ماخودمان بهای بهبودی خودرامیپردازیم تمام مددهای روحانی ومادی را توسط خوداعضا تعمین میکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط حوریا ___Bu ، ناظر10 ، ناظر9
اعانه یعنی هرکسی چیزی بیاوردوکاری انجام دهدحضورفعال باخوداتکایی ماخودرابیمه میکنیم سنت هفت کلیداستقلال است ازبیرون هرکسی ماراحمایت مالی کندباعث نفوذوکنترل اوخواهیم شدمابه عنوان عضوتنهاکسانی هستیم که ازnaحمایت مالی میکنیم حق ویزیت حق عضویت دریافت نمی‌کنیم درامداقتصادی نداریم و خودمان باید بهای قیمت بهبودی خودرامیپردازیم وگرچه رامطابق میل خوداداره کنیم هیچ شخص خیرونیکوکارومدیری نیست که بعدابوسیله تهدید به قطع کمک مالی مابشودوبخواهدچیزی رابه مادیکته کن هیچگونه کمکی مثل وام وقف هدیه بلاعوض صدقه وغیره دریافت نمی‌کنیم مثل خدمات 
خط مشی مشورتی مشاوره مذهبی حرفه ای ادبی اجتماعی سیاسی نداریم تمام مدادهای روحانی ومادی را توسط خوداعضا تامین میکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر9
سلام

- من با شرکت در جلسات سنت هفت را به اجرا در می اورم- حال امکان این هم است که من به صورت مستقیم در سبد پولی نیاندازم اما سعی کردم که از خدماتی که توانایی ان را دارم برای اعانه استفاده نمایم...
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان