امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. جاذبه یا تبلیغ، چگونه کمک کرد تا من NA را پیدا کنم؟این مساله چه تاثیری بر روی رفتا
1. جاذبه یا تبلیغ، چگونه کمک کرد تا من NA را پیدا کنم؟این مساله چه تاثیری بر روی رفتار و اعمال من به عنوان یک عضو داشت؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، حمید65
سنت یازدهم معروفاست به سنت روابط عمومی چگونگی ارتباط موثرومستمربا سازمانهای خارجی ادارات قضات وروحانیون اساتیددانشگاه روانشناس وNGOهای دیگرویاجمعیتهای مردمی برای چنین ارتباطی یک تجربه روحانی موثرلازم است.تبلیغ به معنی ضمانت کردن وقول دادن است که درNAوجودندارد.تنهاچیزی که خیلی مهم است امنیت درجلسات وحفظ گمنامی رعایت اخلاق وفروتنی.افرادی که نیازبه NAدارندهمیشه خواهان NAنیستند.هیچکس نمایندهNAویامیکروفنNAنیست درNAهمه برابرندNAیک جمعیت سری وزیرزمینی نیست وگمنامی ندارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، حمید65
سلام

تبلیغ و جاذبه هر دو کمک کردند تا من به جلسات بیایم وانجمن را پیدا کنم.در جایی یک حرفه ایی ارز روش های کارکرد انجمن وتاثیر آن بر معتادان برایم سخن گفت ودر جایی دیگر خوش آمدگو جلسه با خوش آمدگویی که داشت من را تشویق به امدن جلسات کرد.ما بابت معرفی انجمن جهت معتادان از روش هایی اصولی که تجربه کرده ایم استفاده می کنیم.
در زمان خدمت سعی می کنم با ایجاد احساس همدردی وهمسانی تبلیغ اصول کاربردی انجمن را نمایم و از غلو ونصیحت بپرهیزم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، حمید65
گروهها به چندین روش توانستندجاذبه تولیدکننده من معتادیاهرفردجدیدی با دیدن این روشهامیتواندبیایدوبماند برگزاری جلسات چیپ دهی.سکوت توی جلسات.احترام گذاشتن اعضا به یکدیگر.امیدوعشق دادن به تازه واردان.کارهایی که باعث میشودتازهواردخودش رابه جلسه بعدی برساندگوش دادن به حرف های تازه وارد.ایجادباور.من به عنوان یک عضوبایداصول را رعایت کنم تارفتارخوبی داشته باشم
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید65 ، حـمـیـد
1. جاذبه یا تبلیغ، چگونه کمک کرد تا من NA را پیدا کنم؟این مساله چه تاثیری بر روی رفتار و اعمال من به عنوان یک عضو داشت?(سنت ۱۱)
اگر اطلاعات درست به مردم داده شود تبلیغ نیست.
اما از آنجا که تبلیغ با بزرگ نمایی و غلو کردن، وعده و وعید ، همراه شود برخلاف خط مشی ما در این سنت است.
من اگر روز اول قولی بغیرازرهایی از اعتیاد بهم میدادن و بهر دلیلی برآورده نمیشد شاید الان از برنامه رفته بودم .
ما در هیچ زمینه ای بغیرازفعالیت اعتیاد تبلیغ نداریم ، تازه این تبلیغ ما هم فقط معرفی برنامه بدور از،بزرگ نمایی است .
برای من جاذبه بیشترین تأثیر را گذاشت.
امروز درک من اینه که باعملکردم برای برنامه و اعضا و معتاددرحال عذاب جاذبه باشم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
 سلام
*.-جاذبه یا تبلیغ، چگونه کمک کرد تا من NA را پیدا کنم؟
چند بار به صورت اتفاقی انجمن را دیده بودم و حتی در پارکی در تهران نشستم و گوش دادم اما دقیقا متوجه نشدم اما چند وقت بعد در قطع مصرف بودم که پیام انجمن دوباره دریافت کردم وتا به امروز پاک هستم و...
***این مساله چه تاثیری بر روی رفتار و اعمال من به عنوان یک عضو داشت؟
من همیشه خودم را مسئول رساندن پیام می دانم ...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان