امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 52 : آیا می توانم بدون تسلیم کامل به بهبودیم ادامه دهم؟
علیرضام معتاد ۱۰۹روز
اگه بخوام درد زیادی بکشم تو بهبودی و لاک پشتی پیشرفت کنم خب میتونم انتخاب کنم که تسلیم کامل نباشم 
تازه اگه واگه این که بیماری من از همون نقطه ای که تسلیم نیستم رشد نکنه و منجر به لغزش من نشه که برای من یکی فرض محال وتجربه اش کردم والان تسلیم بی قید و شرط راهنما و اصول انجمن هستم.
انجمن ما یک پکیج کامل و سلیقه ای نیست اصولش.
جلسه ،مشارکت،اقرار ،تماس با دوستای بهبودی و درمیون گذاشتن افکار و احساسات ،خدمت،نشریه خوندن ،وتماس با راهنما و تسلیم واقعی مسیری که راهنما میگه،کارکرد قدم و....
اینا از لحاظ من تسلیم کامل

علیرضام معتاد ۱۰۹روز
اگه بخوام درد زیادی بکشم تو بهبودی و لاک پشتی پیشرفت کنم خب میتونم انتخاب کنم که تسلیم کامل نباشم 
تازه اگه واگه این که بیماری من از همون نقطه ای که تسلیم نیستم رشد نکنه و منجر به لغزش من نشه که برای من یکی فرض محال وتجربه اش کردم والان تسلیم بی قید و شرط راهنما و اصول انجمن هستم.
انجمن ما یک پکیج کامل و سلیقه ای نیست اصولش.
جلسه ،مشارکت،اقرار ،تماس با دوستای بهبودی و درمیون گذاشتن افکار و احساسات ،خدمت،نشریه خوندن ،وتماس با راهنما و تسلیم واقعی مسیری که راهنما میگه،کارکرد قدم و رعایت پرهیزها بصورت کامل
اینا از لحاظ من تسلیم کامل
پاسخ
 سپاس شده توسط ssaeedg ، حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 52 : آیا می توانم بدون تسلیم کامل به بهبودیم ادامه دهم؟ - توسط A.reza - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱، ۰۸:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان