امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 52 : آیا می توانم بدون تسلیم کامل به بهبودیم ادامه دهم؟
با ورود به انجمن معتادان گمنام وشناخت بیماری اعتیاد وحضور در جلسات و صحبت با اعضا وشنیدن تجربیاتشان وهمچنین گذشته و تجربه های زیادی  که برای ترک مواد مخدر و احساس به حرکتی برای سر و سامان دادن به زندگی و کار و  نشان دادن توانایی هاییم داشتم با صرف تلاشها و انرژی بسیار زیاد بدون هیچ دستاوردی نشاندهنده شکست و ناتوانی من بود کم بون آگاهی ونشناختن عوامل متعددی که تاثیر بر افکار ورفتارو روحیه من داشتند ودست نیافتن به راهی برای خارج شدن از این وضعیت موجب شد  خودم را در مقابل مصرف نکردن مواد و مقابله با مشکلاتی که بابت آن بدست آورده ام بدون اراده و عملکرد و ضعیف ببینم با وجود این موارد از انجام هر کاری مایوس و نیازمند به حمایت وراهنمایی بودم و  احساس کردم در این حالت کسی را برای غلبه بر شراط وکمک برای انجام هر کاری را در کنار خود داشته باشم و اداره و انجام کارها را به عهده او بگذارم متوجه شدم برای رهایی از مصرف مواد و گرفتاری های آن و  بهبود یافتن لازم است با رها کردن افکارگذشته  و راههای قبلی که به فکرم رسیده بود به جستجوی راهی جدید در فکر و تجربه ای بهتر و کارآمد تر باشم و با راهنمایی و مشاوره گرفتن از دیگران نتیجه های بهتر واوضاع ارام تر شده و برای ادامه یافتن و تکرار شدن این روند   باید و لازم است کلیه افکار وتجربه های خودم را رها کنم وبدون هیچ مقاومتی پذیرای راه ها وافکار و تجربه های جدیدوکار آمدترشوم و انجام کارهایم بر این اساس باشد وبدون ترس از شکست وتجربه های شکستهای قبلی این روند را ادامه دهم و معنی درست و واقعی ای بجز تسلیم کامل شدن نمی توان برایش پیدا کرد و  بدون انجام این کار ها  /تسلیم کامل شدن / این نتیجه های خوب را بدست نمی اوردم   و برای ادامه داشتن این راه با ید تسلیم کامل بودن  را ادامه دهم  
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر14 ، ناظر۴ ، ناظر9

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 52 : آیا می توانم بدون تسلیم کامل به بهبودیم ادامه دهم؟ - توسط ره جو - ۱۴۰۲/۱۰/۲۶، ۰۲:۳۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان