امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ۲- آیا نحوه خدمت کردن ما تغییر خواهد کرد اگر اجازه دهیم کسانی که به آنها خدمت
 سوال ۲- آیا نحوه خدمت کردن ما تغییر خواهد کرد اگر اجازه دهیم کسانی که به آنها خدمت می کنیم گمنامی شان حفظ شود؟ اگر به کسانی که با ما خدمت می کنند اجازه دهیم گمنامی خود را حفظ کنند چطور؟ زمانی که گمنامی را در رابطه با خود به کار می گیریم، چطور؟ فعالیت های خدماتی مشترک ما چگونه تغییر می کند اگر هر یک از ما این سنت را تمرین می کنیم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد
بدون جنگ دانش در کنار همدیگر قرار میگیریم ، حس برتری تبدیل به حس همسانی میشود ، بجای رقابت ؛ رفاقت
جایگزین میشود ، اصول ابزاری جهت سرکوب کردن نمیشود و در عوض وسیله ای برای بهتر در کنار هم خدمت کردن
میشود ، بله قطعا خدمت براى کسانى که نمیشناسیمشان لذت بخش تر و بدون توقع و انتظار خواهد بود
ما باید به دنبال نفس خدمت خدمت انجام شده نگاه کنیم نه به خدمتگزار زیرا شناختن یک عضو باعث میشود ناخوداگاه
تحت تاثیر قضاوت و غرایض شخصى قرار بگیریم و اعمالى انجام دهیم که هرگز روحانى نیست
زمانى که در روابط خود گمنامى را حفظ میکنیم رابطه قابل اعتمادتر و محکمتر و ماندگارترى خواهیم داشت و خود را
در معرض قضاوت دیگران قرار نخواهیم داد و در رابطه احساس امنیت بیشترى را تجربه خواهیم کرد
در خدمات حفظ گمنامى خودمان و دیگران باعث میشود منسجم تر و قوى تر عمل کنیم اگر اصول به شخصیت ها ترجیح
داده شود و اصل مساوات رعایت شود نوع خدمت نوع خدمتگزار و ونحوه خدمت کردن نباید تاثیر گزار باشد
زمانی من شرایط و اصول مصالحه میکنم که نواقص و قرایض و شخصیت جایگزین اصول شود چه من در مورد دیگران
و چه دیگران در مورد من رعایت نکردن سنت ها در کل هم برای کسی که آنرا رعایت نمیکند هم برای کسی که در
مورد او رعایت نشده است تاثیر یکسانی دارد و در صورت ضرر است
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، حـمـیـد
(۱۳۹۸/۱۰/۳۰، ۰۴:۲۳ عصر)admin.a نوشته است:  سوال ۲- آیا نحوه خدمت کردن ما تغییر خواهد کرد اگر اجازه دهیم کسانی که به آنها خدمت می کنیم گمنامی شان حفظ شود؟ اگر به کسانی که با ما خدمت می کنند اجازه دهیم گمنامی خود را حفظ کنند چطور؟ زمانی که گمنامی را در رابطه با خود به کار می گیریم، چطور؟ فعالیت های خدماتی مشترک ما چگونه تغییر می کند اگر هر یک از ما این سنت را تمرین می کنیم ؟
گمنامی اصل روحانی تمام سنتهاست ومابایدهمیشه مواظب باشیم که درخدمات چگونه ایم باید مراقب باشیم که نقش مادرقبال خدمت چگونه است خدمات گروهی فرصت خوبی است تا تغییرات رادرخودبوجودبیاوریم مثلادرزندانهاوبیمارستانهاواطلاعرسانی و آدرس جلسات
مابایدهمیشه گمنامی رارعایت کنیم پیش بردهدف جنگ باقدرت نیست بلکه آموزش افکاراست
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد
سلام
--آیا نحوه خدمت کردن ما تغییر خواهد کرد اگر اجازه دهیم کسانی که به آنها خدمت می کنیم گمنامی شان حفظ شود؟ بله حفظ گمنامی برای بقای اعضا مهم است حتی اگر مکانی که میرویم متوجه اعتیاد فرد شده باشیم.
--اگر به کسانی که با ما خدمت می کنند اجازه دهیم گمنامی خود را حفظ کنند چطور؟بله اگر انها احساس امنیت کنند بهتر خدمت می کنند وماندگار می شوند.
--زمانی که گمنامی را در رابطه با خود به کار می گیریم، چطور؟احساس ارزش از اینکه یک کار بدون چشم داشت انجام می دهم.
--فعالیت های خدماتی مشترک ما چگونه تغییر می کند اگر هر یک از ما این سنت را تمرین می کنیم ؟ وقتی به هم احترام بگذاریم وبگذاریم که هر عضو کار خود را بدون دخالت بی جا انجام دهد یک اصل روحانی را رعایت کرده ایم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان