امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ۲- آیا نحوه خدمت کردن ما تغییر خواهد کرد اگر اجازه دهیم کسانی که به آنها خدمت
بدون جنگ دانش در کنار همدیگر قرار میگیریم ، حس برتری تبدیل به حس همسانی میشود ، بجای رقابت ؛ رفاقت
جایگزین میشود ، اصول ابزاری جهت سرکوب کردن نمیشود و در عوض وسیله ای برای بهتر در کنار هم خدمت کردن
میشود ، بله قطعا خدمت براى کسانى که نمیشناسیمشان لذت بخش تر و بدون توقع و انتظار خواهد بود
ما باید به دنبال نفس خدمت خدمت انجام شده نگاه کنیم نه به خدمتگزار زیرا شناختن یک عضو باعث میشود ناخوداگاه
تحت تاثیر قضاوت و غرایض شخصى قرار بگیریم و اعمالى انجام دهیم که هرگز روحانى نیست
زمانى که در روابط خود گمنامى را حفظ میکنیم رابطه قابل اعتمادتر و محکمتر و ماندگارترى خواهیم داشت و خود را
در معرض قضاوت دیگران قرار نخواهیم داد و در رابطه احساس امنیت بیشترى را تجربه خواهیم کرد
در خدمات حفظ گمنامى خودمان و دیگران باعث میشود منسجم تر و قوى تر عمل کنیم اگر اصول به شخصیت ها ترجیح
داده شود و اصل مساوات رعایت شود نوع خدمت نوع خدمتگزار و ونحوه خدمت کردن نباید تاثیر گزار باشد
زمانی من شرایط و اصول مصالحه میکنم که نواقص و قرایض و شخصیت جایگزین اصول شود چه من در مورد دیگران
و چه دیگران در مورد من رعایت نکردن سنت ها در کل هم برای کسی که آنرا رعایت نمیکند هم برای کسی که در
مورد او رعایت نشده است تاثیر یکسانی دارد و در صورت ضرر است
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال ۲- آیا نحوه خدمت کردن ما تغییر خواهد کرد اگر اجازه دهیم کسانی که به آنها خدمت - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۴/۱۷، ۰۵:۲۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان