امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. زماني كه تازه وارد بودم درك من از رهايي از اعتياد فعال چه بود؟ درك من امروز چگونه
4. زماني كه تازه وارد بودم درك من از رهايي از اعتياد فعال چه بود؟ درك من امروز چگونه است؟ اگر پيام ما اميد و وعده ما آزادي است، امروزه اميد من به چيست؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر2 ، jahad ، حمید44
وقتی که تازه به معتادان گمنام آمدم فقط یک هدف داشتم با آن اینکه چند روز را در این انجمن بگذرانم تا قطع مصرف کرده و به دنبال زندگیم بروم و رهایی از اعتیاد برایم مفهوم ترک فیزیکی داشت اما امروز رهایی از اعتیاد فعال برای مفهوم گسترده تری دارد و با کار کردن روی قدمهای دوازده گانه متوجه شدم که بیماری اعتیاد تا آخر عمر با من است و من حامل پیام بهبودی می توانم باشم و اینکه با کار کردن روی قدم ها و خدمت کردن در معتادان گمنام همیشه این جلسات را برای تازه واردان نگه داریم هر کدام از ما سهم جداگانه‌ای در پیام امید و وعده آزادی داریم و به نوبه خود باید به آن عمل کنیم امروز به زندگی بهتر ارتباط با نیروی برتر داشتن آرامش در زندگی پیشرفت در همه امورات زندگی‌ام و این که می توانم در کنار اعضای معتادان گمنام و در جلسات آن پاک بمانم امید دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر2 ، حمید44
مابه دنبال قطع مصرف موادمخدربودیم تاپاک زندگی کنیم ولی موفق نشدیم.هدف مااین بودکه پاکی درازمدت راتجربه کنیم من امروز رهایی ازاعتیادخودم راجشن میگیرم تابتوانم به دیگران کمک کنم سعی مابایداین باشددرانتقال پیام شهرت پیداکنیم باخدمت کردن وخدمت ایثارگرانه ازخودمان عبورکنیم.تازه واردزمانی که رجوع میکندفقط برای قطع مصرف میایدکه راهش چگونه استکمکNAبه من درحال ترک ماندن است به مرورزمان متوجه شدم که برنامه NAچیزی فراترازقطع مصرف است.امروزه خودم به صورت کارکردقدمهای12گانه متوجه شدم بین بهبودی وپاکی تفاوت زیادی وجودداردبجای بیشتردنبال پاکی باشم دنبال بهبودی هستم.سنت5فقط مخصوص تازه واردنیست بلکه دراختیه=ار همه اعضا میباشدبهبودی ماراازواقعیتهای زندگی بدورنمیکندممکن است اتفاقات خوب یابدبرایمان بیفتداگرهراتفاقی بیفتدمن مصرف نمیکنم بایدپذیرش رابالابردتاامیدازبین نرود.

مابه دنبال قطع مصرف موادمخدربودیم تاپاک زندگی کنیم ولی موفق نشدیم.هدف مااین بودکه پاکی درازمدت راتجربه کنیم من امروز رهایی ازاعتیادخودم راجشن میگیرم تابتوانم به دیگران کمک کنم سعی مابایداین باشددرانتقال پیام شهرت پیداکنیم باخدمت کردن وخدمت ایثارگرانه ازخودمان عبورکنیم.تازه واردزمانی که رجوع میکندفقط برای قطع مصرف میایدکه راهش چگونه استکمکNAبه من درحال ترک ماندن است به مرورزمان متوجه شدم که برنامه NAچیزی فراترازقطع مصرف است.امروزه خودم به صورت کارکردقدمهای12گانه متوجه شدم بین بهبودی وپاکی تفاوت زیادی وجودداردبجای بیشتردنبال پاکی باشم دنبال بهبودی هستم.سنت5فقط مخصوص تازه واردنیست بلکه دراختیار همه اعضا میباشدبهبودی ماراازواقعیتهای زندگی بدورنمیکندممکن است اتفاقات خوب یابدبرایمان بیفتداگرهراتفاقی بیفتدمن مصرف نمیکنم بایدپذیرش رابالابردتاامیدازبین نرود.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر2 ، jahad ، حمید44
(۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۱۳ صبح)admin.a نوشته است: 4. زماني كه تازه وارد بودم درك من از رهايي از اعتياد فعال چه بود؟ درك من امروز چگونه است؟ اگر پيام ما اميد و وعده ما آزادي است، امروزه اميد من به چيست؟
 زماني كه تازه وارد بودم درك من از رهايي از اعتياد فعال چه بود؟
عدم مصرف مواد مخدر،

بهبود و التیام دردهای اعتیاد،
ایجاد رابطه با اجتماع و بازگشت به آغوش خانواده
درك من امروز چگونه است؟
رهایی از نواقص شخصیتی،

آغوش باز خوشامدگویی ، پذیرش دیگران،گسترش روابط اجتماعی،
گیر نکردن در چرخه بیماری اعتیاد،
تحمیل نکردن عقاید خود به دیگران، گوش دادن فعال و پذیرای دیگران بودن
اگر پيام ما اميد و وعده ما آزادي است، امروزه اميد من به چيست؟
رشد و بالندگی در بهبودی ، الگوی مناسبی برای تازه وارد بودن،

ابزاری جهت گسترش پیام انجمن،
انتقال پیام خود به دیگران و
اجرای اصول برنامه
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید44
درود
من زمانی ک وارد انجمن شدم فقط میخواستم ک در قطع مصرف  بمانم و دیگر مواد مصرف نکنم 
ولی امروزه دنبال بر قرار کردن تعادل در زندگیم هستم 
رو ب جلو حرکت کنم . اصول روحانی رو در زندکی ب کار گیرم و ب روز باشم 
رشد کنم در تمام امور زندگی ام 
امید دارم ک در تمام امور با ب اجرا درآوردن اصول روحانی رشد خواهم کرد و ب یک فرد قابل قبولی در اجتماع خود تبدیل خواهم شد .
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید44
سلام زمانی که تازه وارد انجمن شدم دنبال یه شب راحت خوابیدن بودم بدون درد...دنبال لذت بردن بودم از زندگی که نداشتمش
امروز درک من اینه که دنبال رشد بیشتر و حال خوب بیشتر هستم ...دنبال رساندن پیام بهبودی هستم که بقیه هم این مزه آرامش رو بچشن همینطور که من چشیدم با عشق خدمت میکنم

امروز امید من به اینه که انسان والاتری باشم در عمل ...خالص تر باشم در خدمت ...و شاهد اومدن معتادان بیشتر به انجمن و در بهبودی اون ها سهیم باشم
پاسخ
سلام

- فقط فکر مقطعی قطع مصرف مواد مخدر بودم- اما امروزه می دانم که می توانم بدون مواد زندگی نمایم و برای رفتارها و اشتباهاتم نیز تغییر امکان دارد...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان