امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. من اولين بار پيام NA را چگونه دريافت كردم؟ چه چيز براي گرفتن پيام به من كمك كرد؟
1. من اولين بار پيام NA را چگونه دريافت كردم؟ چه چيز براي گرفتن پيام به من كمك كرد؟
پاسخ
من پیام را از یکی از اعضای خانواده ام دریافت کردم که توسط دوستانش با او صحبت شده بود چیزی که برای من جالب بود این کلمه بود که همه اعضای این انجمن معتاد هستند و توسط خود معتادین به هم در دانش آن کمک می شود
تجربه سایر دوستان بهبودی هم در این مورد را شنیده‌ام که بعضی ها از طریق حرفه ای ها و پزشکان بعضی ها از طریق همدردان بعضی ها در زندان و بعضی ها هم از طریق فضای مجازی با انجمن معتادان گمنام آشنا شده اند
پاسخ
 سپاس شده توسط sepher1877 ، ناظر11 ، ناظر2 ، حـمـیـد ، ناظر9 ، ssaeedg ، ناظر۳
مهم نیست اولین بارپیامNAراچگونه دریافت کردم چون درهردوحالت پیام دریافت میشودراههای مختلف راازمایش کرده ایم ولی نتیجه ندادزمانی به این نتیجه رسیدم که تما راههای رفته شده کارائیی نداردتمایل ترک موادازدوره مصرف درماایجادشده بودولی راهش رانمیدانستم رسیدن به ته خط به نقطه پایان به من کمک کرد.بااشنایی انجمن خوش امدگویی درجلسات روحانیت درکلام انهامحبت وعشق بلاعوض بودکه پیام رادریافت کردم درانجمن بدون سواستفاده کردن ازدیگراعضاپیام رادریافت کردم نظم وانظباط درجلسه خواندن پنفلتهادرجلسه که توسط اعضاخوانده میشدمجانی بودن وازادی درنحوه عضویت وهمچنین ارتباط بعدازجلسه.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر2 ، حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر۳
(۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۱۴ صبح)admin.a نوشته است: 1. من اولين بار پيام NA را چگونه دريافت كردم؟ چه چيز براي گرفتن پيام به من كمك كرد؟
ایجاد جاذبه توسط یک عضو برای گروه یا هم بازیهای سابق و یا اعضای خانواده.
توسط ساختار خدماتی در زندانها،مراکز و یا توسط فعالیتهای اطلاع رسانی.
توسط نشریات.
به طور اتفاقی در یک جلسه و ...
اینکه به چه شکل پیام را دریافت کرده ایم کمک می کند تا راههای خلاقانه ای در ارائه خدمات به اعضای بعد از خود پیدا کنیم.
چه چيز براي گرفتن پيام به من كمك كرد؟
خوشامدگویی و استقبال عالی

سکوت و امنیت جلسه
فضای بهبودی
فرمت و موضوعات جلسه
تغییرات اعضای حاضر در جلسه
خدمتگذاران گروه
نشریات انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر۳
سلام
فکر کنم برای اولین بار در یک مرکز دولتی پیام دریافت کردم و به یک جلسه رفتم تعجب آور بود که خوش امدگو بدون اشنایی قبلی مرا تحویل گرفت و در اغوش گرفت و من نگران چیزهای دیگر بودم.در جلسه ادم هایی را دیدم که شباهت های زیادی با من داشتند و احساس کردم همه اشنا هستند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر۳
علیرغم اینکه میگیم پیام باید از طریق جاذبه باشد تا تبلیغ
من پیام رو از روزنامه همشهری گرفتم
(با ذکر این نکته که اون موقع اینهمه وسایل ارتباط جمعی و شبکه های اجتماعی فعال نبود و من قبل از اون روزنامه اصلا از وجود چنین انجمنی هم بی خبر بودم)
واقعا اون موقع اصلا انجمن گمنام بود و غریب

در هر صورت برای من سعید که خودم رو عقل کل می دونستم
پرسش و پاسخ روزنامه که با یک انجمنی گمنام مصاحبه کرده بود
و مخصوصا 12 قدم برای من جاذبه ای بی نهایت شد
و دیدم آها!!!!!!! این شد یه حرف حسابی
البته باز یک سالی طول کشید تا بیام انجمن
مسیرم از پارک پلیس بود و فهمیدم که اینجا همون انجمن معتادان گمنام هست و با ترس و لرز و دلهره رفتم به حرکت صبح پارک پلیس
و بله
معجزه اتفاق افتاد
بعد شروع کردم تو اینترنت گشتن و به همین  سایت ان ای ایران رسیدم 
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، حـمـیـد ، ناظر۳
با درود فراوان 
من اولین بار پیام را بعد از قطع مصرف از دوست دوران مصرفم ک پاک شده بود و عضو انجمن‌ معتادان گمنام شده بود گرفتم و دعوت ب جلسه رفتن شدم واین کار رو انجام دادم 
تمایل من ب پاک ماندن باعث این شد ک من پیام انجمن را دریافت کنم 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳
سلام

-پیام گرفتن من از طریق تمایل من برای پاک شدن بود. وقتی انجمن پیام خود را در دسترس قرار بدهد من پیام انجمن را دریافت می نمایم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان