امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6. توضیح دهید که چه پل های ارتباطی بین این سنت با دوازده قدم وجود دارد؟ این پل ها درب
6. توضیح دهید که چه پل های ارتباطی بین این سنت با دوازده قدم وجود دارد؟ این پل ها درباره بهبودی به من چه می آموزند؟
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۲۹ عصر)admin.a نوشته است: 6. توضیح دهید که چه پل های ارتباطی بین این سنت با دوازده قدم وجود دارد؟ این پل ها درباره بهبودی به من چه می آموزند؟
توضیح دهید که چه پل های ارتباطی ای بین این سنت با دوازده قدم وجود دارد؟??

پل های ارتباطی
 مسئولیت پذیری.
 شناخت و ارتباط با نیروی برتر.
 بررسی خود از طریق ترازنامه.
بیداری روحانی در اجرای اصول و اصلاح شخصیت.
ا
ین پل ها درباره بهبودی ام به من چه می آموزند؟

به من می آموزند
 مسئولیت پذیری نسبت به بهبودی شخصی در قدم اول به من می آموزد که آزادی و رهایی از بیماری اعتیاد مرا برای قرار داشتن در مسیر بهبودی متعهد می کند و آزادی همراه با مسئولیت است. تا بتوانم مسئولیت بهبودی خودم را برعهده بگیرم.
 شناخت و ارتباط با نیروی برتر به من می آموزد که لازمه ی رشد و پیشرفت معنوی ارتباط و گرفتن راهنمایی از این نیروست.
 آزادی و استقلال شخصی با استفاده از یک ابزار روحانی بنام ترازنامه شخصی برای من امکانپذیر است.
 انجام اصول در عمل چیزی است که به من کمک می کند تا شخصیت به هم ریخته خودم را اصلاح کنم تا بیداری روحانی ام مکملِ شخصیت روحانی ام شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳
بنابه تجربه ثابت شده که قدمها وسنتهادرواقع لازم وملزوم همدیگه هستند.همانطورکه درمقدمه کتاب اومده برای درک واجرای سنتهابه کارکردقدمها نیاز داریم وبرای کارکرد قدمها به فضایی مملواز امنیت عشق وگمنامی نیلزداریمئ که بابکارگیری سنتها امکان پذیرخواهدبودبه نظرمن ترازنامه قدم که شامل بکارگیری تمام قدمهاست رابطه مستقیم باسنت چهارم داردیعنی باکارکرداین قدم مراقب اعمال رفتاروکردارخودم هستم تاباعث ایجادخسارت نباشم من اگر باکمک قدمها ازخودمحوری وخودرایی فاصله نگیرم دربکارگیری این سنت مشکل خواهم داشت وقادرنیستم به مسئولیتت وتعهدی که دارم پایبندباشم قدم12به من یاداوری میکنه که هرتصمیمی که میخواهم بگیرم به هدف برنامه وسایرمعتادان فکرکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان