امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9. درک من از رابطه بین استقلال و نیت خیر چیست؟
9. درک من از رابطه بین استقلال و نیت خیر چیست؟
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۳۳ عصر)admin.a نوشته است: 9. درک من از رابطه بین استقلال و نیت خیر چیست؟
رابطه بین استقلال و نیت خیر در تعهد تعریف می شود.

با توجه به تعلیم و یادگیری اتحاد در سنت اول ، وجدان هم حکم می کند تا به گونه‌ای از #استقلال بهره مند شوم که این استقلال تقویت کننده و محافظ منافع مشترک باشد و در این زمینه بیشتر تفکر کنم. زیرا استقلال بدون اتحاد یعنی مرگ ، و من نسبت به این قضیه تعهد دارم..!
درست است که بعنوان یک عضو از استقلال شخصی برخوردارم ، اما نسبت به حفظ گمنامی همه اعضاء مسئول هستم و استقلال من نباید ابزاری برای شکستن گمنامی دیگران باشد.

در رابطه با نیت خیر هم این تعهد صدق می کند. وقتی به ارزش درمانی فکر می کنم که اعضاء چگونه با اخلاص و با نیت خیر وقت ، تجربه و عشق خودشان را به رایگان در اختیارم قرار دادند من هم نسبت به انتقال این عشق متعهد هستم که این باعث می شود همیشه در من تنوع و نشاط جریان داشته باشد تا استقلال و نیت خیر هم سو با یکدیگر قرار گیرند.
پاسخ
اینکه کاردرست باانگیزه درست راانجام دهم ازادیم امااین ازادی واستقلال رابایدمتوجه ان باشیم که بازیربنای روحانی ازان استفاده کنیم چراکه اگراستقلال زیربنای ان نیت خیروانگیزه های مثبت روحانی دران نهفته نباشدخطرناک ودردسرسازخواهدشدوهدف اصلیمان دنبال نمیشود.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان