امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8. من این سنت را خارج از na چگونه به کار گرفته ام؟ به چه صورت هایی اصول این سنت می تو
8. من این سنت را خارج از na چگونه به کار گرفته ام؟ به چه صورت هایی اصول این سنت می تواند رهنمون افکار و اعمال من شود
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۳۴ عصر)admin.a نوشته است: 8. من این سنت را خارج از na چگونه به کار گرفته ام؟ به چه صورت هایی اصول این سنت می تواند رهنمون افکار و اعمال من شود
حفظ وقار و عزت نفس سبب استقلال شخصی من شد تا بتوانم حقایق زندگی را بپذیرم و از مهارتهایی که در این سنت آموختم در زندگی استفاده کنم.
اجتماع
یکی از آموخته هایم در این سنت ابتکار و خلاقیت بود که در محیط کار امروز به آن می پردازم جهت رشد و موفقیت در اجتماعی که در آن زندگی می کنم.

خانواده

یا در محیط خانواده منفعت و سود اطرافیانم را هم در نظر می گیرم ، به خودخواهی گذشته خود ادامه نمی دهم و به عقیده آنها احترام می گذارم. تا کانون خانواده همیشه گرم باشد مانند عشقی که در گروه جاریست.
روابط دوستان

در روابط با دوستانم ، امروز میدانم آزادی به معنای خودرأیی نیست و تعادل در رفتار و بیان خود را حفظ می کنم و دست از تصمیمات خودمحورانه برمی دارم.

به چه صورت هایی اصول این سنت می تواند رهنمون افکار و اعمال من شود؟

زمانی که روشن بین و مسئولیت پذیر هستم. بطور مثال

روشن_بینی 

روشن بین بودن افکار مرا به سوی خوش بینی و امید سوق می دهد تا بتوانم توانایی های خودم را کشف کنم و برای حرکت به سوی پیشرفت معنوی میل بیشتری داشته باشم. هنگامی که اجازه می دهم روشن بینی راهنمای فکر من باشد تعادل فکری پیدا می کنم و بی اندیشه و تفکر کاری انجام نمی دهم. این همان مرحله از تواضع در سنت چهارم است که در نوع تفکرات من جریان پیدا کرده است.

مسئولیت_پذیری 
 انجام مسئولیت پذیری در مسیر بهبودی و زندگی شخصی باعثِ بازسازی شخصیت من می شود. این اصل از سنت چهارم کمک می کند تا قدرت عمل صحیح را در زندگی پیدا کنم و رفتار و اعمال من از نیت خیر سرچشمه بگیرد ، زیرا مسئولیت پذیری تنها اصل روحانی ست که با آن می توانم استقلال شخصی و انسانیت را تجربه کنم.
پاسخ
واردحریم شخصی دیگران نشدم ازازادی خودودیگران سواستفاده نکردم استقلا باعث عزت نفس من شده دچارخودمشغولی نیستم افکاربحران زاکمتردارم اعمالم برمبنای عشق بلاشرط بوده به فکرایندگان هستم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان