امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 9: چگونه اقرار سریع به اشتباهم به من کمک می کند تا رفتار خود را تغییر دهم ؟
(۱۳۹۸/۱۱/۹، ۰۷:۱۷ صبح)admin.a نوشته است: سوال 9: چگونه اقرار سریع به اشتباهم به من کمک می کند تا رفتار خود را تغییر دهم ؟ 
عبدالرحیمم معتاد:من تو قدم اول و دوم فهمیدم که اکثر مشکلاتم وعمل از روی نواقصم تحت تاثیر خودمحوری، وناآگاهی باعث فعال شدن واوج گرفتن بیماریم بوده ووقتی خرابکاری میکردم یا به دیگران صدمه می زدم شدیدا فرافکنی میکردم ومسئولیت اشتباهاتم رو گردن دیگران می انداختم ویکی از علل مهمی که تغییر نمیکردم عدم مسئولیت پذیری من بود و وقتی زمانی نسبتاطولانی از اشتباهاتم میگذشت شدیدا در انکار وفراموشی قرار میگرفتم واشتباهاتم را مجددا به شکل فرم دیگری تکرار میکردم، اقرار سریع به اشتباه باعث میشه من با اقرارم به شخص دیگه اول اینکه انکار کردن دست بردارم و مسئولیت پذیربشم، دوم با اقرارم درخواست کمک از نیرو برتر کنم وبدنبال راه حل وجبران خسارت باشم تا شامل مرور زمان وفراموشیم نشه ودر اسرع وقت نسبت به تغییر وبهبود الگوهای رفتاریم اقدام کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، omed44 ، فریبرز۶۵ ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 9: چگونه اقرار سریع به اشتباهم به من کمک می کند تا رفتار خود را تغییر دهم ؟ - توسط عبدالرحیم_بوشهر - ۱۴۰۰/۶/۱۱، ۱۲:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان