امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 16: آیا باور دارم که نیروی برتر من می تواند به من نشان دهد که چگونه زندگی کن
    سوال 16: آیا باور دارم که نیروی برتر من می تواند به من نشان دهد که چگونه زندگی کنم و خود را بهتر در راستای اراده این نیرو قرار دهم ؟ 
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، Nazer 5 ، ssaeedg ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر
سالهاست که از آن تاریکیها نجاتم داده است وطعم شیرین عشق را به کام من چشانده است،سالهاست که به این باور رسیده ام وباپاک زندگی کردن ودلم راازهرکینه ورنجشی تهی کردن وحضوردرجمع پاک همدردانم،حضوردر تولدها وهمایش ها،وبرقراری کلاسهای قدم وخدمت کردن،ودیدن نشانه هایش.این باورهرلحظه برایم قویترشده وجزء اعتقاداتم گشته که من ابزاردستان خداوندهستم ومقسم عشق وامیدش در بین بندگانش.وامروزبادرمسیربهبودی بودن وخدمت بلاشرط وبدون هرگونه توقعی سعی میکنم خودرابه بهترین نحو ممکن در راستای اراده نیروی برترم قراردهم.اومهربانترین مهربانان است.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، Nazer 5 ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر10
بله :همانطور که او توانست به ما کمک کند مواد را بر خلاف تصور مان کنار بگذاریم و سلامتی و پاکی خود را بدست آوریم و نسبت به گذشته بسیار تغییر کنیم ، یقینا او همچنان می تواند راه درست زندگی را در راستای اراده خودش باشد را به ما نشان دهد.

در راه تقویت چنین باوری لازم است
اصول روحانی را در صدر افکار و اعمال
خودمان قرار دهیم.

امید ، ایمان ، اعتماد و تمایل ما سبب
می شود که خودمان را بهتر و جدی تر
در راستای نیروی برترمان قرار دهیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazer 5 ، حـمـیـد ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر10
آری این ما هستیم که نیروی برتر را انتخاب می کنیم یا نیروی برتر "خیر "و یا نیروی برتر "شر "نیروی برتر خیر نیرویی است که از خداوند قدرت می گیرد و توانا قادراست اما نیروی دوم که شر است قدرت ندارد اما ما هستیم که به آن بها و قدرت مندش می کنیم مثل "وسوسه و انحرافات فکری "که در واقع وجود خارجی ندارند ولی این فکر سمج را من به آها بها داده و بزرگشان می کنم در واقع اینها نیروی های شر هستند مثل خشم که نیرویش را از من می گیرد .

ما باید خداوند و نبروی برتر را درجهت خیر دعوت کنیم و به او اجازه دهیم در زندگانی ما جریان داشته باشد و نشان بدهد چگونه زندگی کنیم و هر جا که خداوند باشد هیچ نیروی شری و جود ندارد
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، Nazer 5 ، حـمـیـد ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر10
بله
نیرویی که راه پاک ماندن را به من نشان داد
می تواندند راه چگونه زندگی کردن را به من نشان دهد
که این امر با نوشتن ترازنامه روزانه و به مرور به من نشان داده خواهد شد
و من با نوشتن منظم ترازنامه و پیدا کردن راه درست زندگی کردن
می توانم با انتقال دانش و تجربه بهبودی ام به دیگر دوستان بهبودی و تازه واردان در راستای اراده خداوند و نیروی برتر قرار گیرم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر10
بله تنها نیروی برتر من میتواند راه درست زندگی کردن را به من بیاموزد همان نیروی خیری که مرا به برنامه آورد ومرا در برنامه نگه داشت به من انسان بودن وانسان شدن آموخت سیم پیچیهای ذهن وافکارورفتار من که به هم ریخته بودازهم بازکرد واصولی روحانی وخدایی به من آموخت اگروفقط اگردرمسیرباشم وبمانم وازآن اصول به صورت عملی استفاده کنم نه فقط شعاربدهم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر
داریوش معتاد
بله راهنمای من در وهله اول و سپس جلسه بهبودی و نشریات و کار کرد قدم ها به عنوان نیروهای برتر من و کمک کننده به من در تمام مشکلات و مسائل هستند و هر کدام دیگری را تکمیل می کند و به تنهایی کاربرد مناسبی ندارند
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، آریا داریوش
باوردارم که نیروی برترمیتونه منو راهنمایی وکمک کنه
امایه سری شرط داره
اعلام عجزوناتوانی تسلیم بودن مشورت کردن قبل هرکاری وبرای تمام امورزندگیم،سپردن ونجنگیدن
تلاش برای مرتفع شدن نواقص وکمبودهام
خسارت نزدن ودرصورت خسارت زدن جبران کنم.
درواقع قدم ده تکرار نه قدم قبلیه.
با روحانیتی که ازبه اجراگذاشتن این ده قدم بدست میاد
درمن حالتی بوجودمیادکه بتونم خواست خدا رو ببینم و درک کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر
سلام
بله
نیرویی برتر از افکار و بیماری من نیرویی است که هر زمان در قدم ۵ به اشتباهات خودم اعتراف می کنم به من نشان می دهد که مسیر اشتباه من کجا بوده و حال چگونه باید مسیر درست را بپیمایم.روش اشتباهی که در حل مسائل زندگی دارم نشات گرفته از خود محوری ام را به من گوشزد می کند و در فرایند شناخت مسیر زندگی راه درست را نشان می دهد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، آریا داریوش ، حـمـیـد
سلام

- بله-
نیروی برتر به من پیدا کردن راهی برای قطع مصرف کمک کرد و از من در مقابل وسوسه کمک کرد و من را برای زندگی بدون مواد راهنمایی کرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، حـمـیـد
نتنهاباوربلکه یقین قلبی دارم که همه هرچه هست لطف ومشیت
خداونداست تمرین وتکرارروزانه اصول روحانی واقرارها
بمعنی سپردن اراده وزندگیم بود فقط برای
امروزاراده خداونددرزندگیم جاری بودنه اراده
مخرب من ودرخواست نیروامیدراهنمایی واقدام
وعمل گرچه ازطرف من بودولی اصول برکت
وقدرت اجرایی ازان خداوندبود
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، حـمـیـد
سلام
 بله
 نیروی برتر همواره به من کمک می کند و مسیر راه را نشانم می دهد و برای اتفاقاتی که در زندگی ام می افتد به من راه حل نشان می دهد این نیرو مهربان و بزرگ است و قدرت انجام کارها را به من می دهد...
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
سلام
بله
همان گونه که این نیرو به من طول مسیر بهبودی کمک کرده در این شرایط نیز به من کمک می کند من باید اراده خودم را در اختیار نیروی برتر بگذارم تا این نیرو بر من تاثیر بگذارد...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
 سلام

بله- نیروی برتر نیرویی قوی تر از من وخود محموری من است و تا به امروز به من کمک کرده واین کمک را ادامه می دهد...
پاسخ
بله حتمانیروی برترباتمایل وتسلیم من امروزبابکاربردن اصول روحانی وبرنامه داشتن وتوحاشیه هانبودن بمن نشان دادباهدف باشم وچطو شادوارام زندگی کنم
پاسخ
بله ایمان دارم وتاکنون هم نسبت به درخواست اگاهی ودرک وفهم خودم این اتفاق افتاده
پاسخ
بله باوردارم همانطورک تاکنون مسیروروش زندگیم باکمک نیروی برترعوض شده ازاین پس هم همینطورخواهدبود
پاسخ
 سپاس شده توسط راکی ، ناظر10

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان