امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشارکت آزاد
درود بر همدردان عزیزم
بنام خدا من رضا هستم یک معتاد
خدا رو شاکرم برای یک روز پاک دیگه و از عاجزانه تقاضا میکنم اجازه و نیروی پاک موندن و پاک زیستن رو بهم بده و در سایه لطف خودش منم حفظ کنه
امروز احساسم خوبه و حال جسمی خوبی رو تجربه میکنم 
سهم خودم رو نسبت به مسایل روزمره و مشکلاتم دارم انجام میدم و ارامش خاصی دارم،اینها هدیه ارتباط دوباره با نیروی برترم و وصل شدن دوباره به انجمن معتادان گمنام و راهنماست
بابت این هدایا از خدا تشکر میکنم و برای همه حال و احساس خوبی ارزو میکنم
پاسخ
سلام سجادمعتادسپاسگزارخداوندم بابت هدیه پاکی امروزبخصوص الان دچارفراموشی شده بودم وافکارم بیمارگونه بودداشت حالم بدمیشدوکم انرژی ولی من هم ابزاردارم که به شما وصل شوم وهم اقراربه عجزوناتوانی میکنم ودرکل امروز تحت تاثیررفتاردیگران قرارگرفتم وروی نواقصم عمل کردم وازنیروی برترم میخوام که کمکم کندوراهنماییم کندواین که میخواستم بگم که بازم لطف خداوند ونیروی برترم شامل حالم شدودویاسه شب پیش خواب دیدم مصرف کردم وخیلی وضعیت آشفته ای داشتم درعالم خواب ومتوجه شدم که اونور داستان جزبدبختی وآوارگی چیزدیگری وجودندارد
پاسخ
سلام من ارسلانم یک معتاد ، حال و روز خوبی ندارم از خدا میخوام حالمو خوب کنه امروز روز سوم پاکیمه و نمیتونم وارد هیچ جلسه ای بشم
لطفا کسی کمک کنه برنامه زوم رو دارم .
ممنون
پاسخ
[quote pid='5512' dateline='1587354530']
سلام من ارسلانم یک معتاد ، حال و روز خوبی ندارم از خدا میخوام حالمو خوب کنه امروز روز سوم پاکیمه و نمیتونم وارد هیچ جلسه ای بشم
ممنون
[/quote]
سلام ارسلان
من رضا هستم یک معتاد
خدا رو شکر میکنم که لطف کرده و اجازه داده پاک بشم و پاک زندگی کنم
بهت تبریک میگم که اقدام کردی و داری تلاش میکنی که پاکی رو بدست بیاری و از خدا تقاضا میکنم دستت رو بگیره و کمکت کنه تا بر وسوسه و خماری و درد جسمی غلبه کنی
صبوری کن و مطمئن باش که این روزها تمام میشه و خیلی زود دوباره سلامت جسمی و پاکی رو بدست میاری،برای همه ما این مرحله وجود داشته و گذشته
برات ارزوی موفقیت میکنم دوست عزیز
اقدام به قطع مصرف تو به من کلی انرژی داد و صمیمانه برات ارزوی روزهای پاک و همراه با شادی میکنم
پاسخ
مجددا ارسلانم یک معتاد 
Arsiapply@gmail.com 
اگر کسی جلسه آنلاین میشناسی لطفا دعوت کنه .
پاسخ
[quote pid='5514' dateline='1587357129']
مجددا ارسلانم یک معتاد 
Arsiapply@gmail.com 
اگر کسی جلسه آنلاین میشناسی لطفا دعوت کنه .
[/quote]
ارسلان عزیز ایمیلت رو چک کن
پاسخ
[quote pid='5512' dateline='1587354530']
ممنون
[/quote]

جلسه ی زوم

سلام دوستان بهبودی
جلسه تصویری زوم انجمن معتادان گمنام استان البرز

هر شب  راس ساعت 21 لغایت 22:30 برگزار میگردد...
پاسخ
(۱۳۹۹/۲/۱، ۰۷:۵۸ صبح)ناظر 10 نوشته است: [quote pid='5512' dateline='1587354530']
ممنون
https://us02web.zoom.us/j/3046817543
سلام دوستان بهبودی
ممنونم ازت

جلسه تصویری زوم انجمن معتادان گمنام استان البرز

هرشب  راس ساعت 21 لغایت 22:30 برگزار میگردد...
[/quote]
پاسخ
سلام سجادمعتاد
سپاسگزارخداوندهستم که تابه الان پاکم واحتیاجی به موادمخدرندارم حال واحساسم الان خوب نیست تعادلم رو ازدست دادم وهیچ ثخبات عاطفی ندارم دارم احساس میکنم که باورم ضعیف شده وترس ازلغزش دارم ومبینم تا بخاطرشرایط کنونی به هیچ منبع انرژی وصل نیستم واحساس امنیت نمی کنم وبخاطرنواقص آزاردهنده ای که به واسطه اعتیادم وکمبودهای روحانی درمن شکل گرفته بودتابه امروزسعی کردم که خلاای دربهبودی ام نباشد وبه کمک ابزارهای انجمن انها را کمرنگ کرده بودم وامروز ازاین میترسم که نواقصم رهاشوند ازخداوندمیخوام عاجزانه که کمکم کندوحامی من باشد خیلی احساس تنهایی میکنم وامروزمیبینم که بزرگترین نقص دروجودم غروراست که میبینم زندگی ام راغیرقابل اداره کرده است واجازه حرکت به من نمیده گفتم ازش بگم تااینم کمرنگ بشود .ممنونم ازشما.
پاسخ
سلام سجادهستم معتادحالم واحساسم عالیه چون دیروزدرخدمت خداوند،خانواده،دوستان همدردوتازه وارد بودم وحال خیلی خوبی روتجربه کردم وبابت همه این ها وهدیه پاکی ازطرف خداوند سپاس گذارم ودوست دارم امروزم رابه لطف خداوند ونیروی برترم وامیدوارنه شروع کنم واصول روحانی تسیلم.اعتماد.مهربانی.خدمت.تعهدواصل درست کاری قدم ده روبه اجرادرآورم وازخداوند میخوام کمکم کنه ومیخوام حرکت کنم یه پرونده قضایی قم دارم ازنیروی برترم میخوام که حامی من باشه وراهنماییم کند.
پاسخ
سلام علیرضام یه معتاد خدارو شاکرم واسه هر لحظه پاکیش از حال احساسم بگم ?خوبم خداروشکر امروز ۱۳روزه پاکم ۷روزم پاکی ناس دارم ?خیلی خوشحالم اصلن فکر نمیکردم بتونم یک روز این ناسم بزارم کنار خداروشکر امیدوارم جلسه ها هم باز بشه بتونیم یکبار دیگ از تجربه های هم استفاده کنیم من رفقا بار دوم ک ترک مصرف میکنم بار اول با ۴سال پاکی زیاد بند جلسه اینا نبودم  همش سرکار این اخریا ب اشتباه خودم با رفیقای ناباب گشتم لغزشم صورت گرفت بازم خداروشکر کمی نکشید زده شدم بار دوم پاک میشم بازم خداروشکر امیدوارم روزخوبی رفقا من ک با سرکار رفتن خودم سرگرم خسته میکنم شب ها هم خابم تنظیم شده و با راهنمام در ارتباطم?فداتون ک وقت گذاشتین مشارکتم خوندین بار اولمه اینجا مشارکت میکنم دمتون گرم
پاسخ
سلام من عباسم ی معتاد  ب شکرانه پاکیش 2 ماهه پاکم از حالو احساسم بگم من سربازم تو دوران خدمتمم رفتم ترک کردم ولی از شانس بد من کرونا اومد جلسات بیرون تعطیل شد حالو احسامم ی چن روزیه زیاد خوب نی سعی میکنم ب اینده امید وارباشم ولی نمیشه با اینکه اتفاقای خوبی تو این دو ماه پاکی برام افتاده و قراره بیوفته بعد ترکمم گفتم میرم راحت سر خدمتمم ولی نمیتونم اصلا پادگان بمونم نمیدونم چمه مخم نمیکشه تو پادگان بمونم  الانم ک مخمم حتی خونه موندنم نمیکشه ک بمونم خونه ی جورایی خسته دارم میشم از این زندگی ولی دارم رو صبرم کار میکنم نمیدونم کی صبرم ت میشه و ی وقت ی حرکتایی بزنم چ اقدام ب خودکشی و چ بدتر از اون مصرف دوباره مواد ازتون کمک میخام کمکم کنین راخنما هم ندارم نشد برم جلسه واس خورم راهنما پیدا کنم پیشا پیش ممنونم ازتون ک منو درک میکنین هم دردام

[quote pid='5543' dateline='1587581644']
سلام من عباسم ی معتاد  ب شکرانه پاکیش 2 ماهه پاکم از حالو احساسم بگم من سربازم تو دوران خدمتمم رفتم ترک کردم ولی از شانس بد من کرونا اومد جلسات بیرون تعطیل شد حالو احسامم ی چن روزیه زیاد خوب نی سعی میکنم ب اینده امید وارباشم ولی نمیشه با اینکه اتفاقای خوبی تو این دو ماه پاکی برام افتاده و قراره بیوفته بعد ترکمم گفتم میرم راحت سر خدمتمم ولی نمیتونم اصلا پادگان بمونم نمیدونم چمه مخم نمیکشه تو پادگان بمونم  الانم ک مخمم حتی خونه موندنم نمیکشه ک بمونم خونه ی جورایی خسته دارم میشم از این زندگی ولی دارم رو صبرم کار میکنم نمیدونم کی صبرم ت میشه و ی وقت ی حرکتایی بزنم چ اقدام ب خودکشی و چ بدتر از اون مصرف دوباره مواد ازتون کمک میخام کمکم کنین راخنما هم ندارم نشد برم جلسه واس خورم راهنما پیدا کنم پیشا پیش ممنونم ازتون ک منو درک میکنین هم دردام   شمارمم پایین مینویسم اگه ی وقت نتونستم ی سر بزنم ب تاپیک  زنگ بزنین واقعا شرمندتونم                                        WWW.NA-IRAN.ORG
[/quote]
پاسخ
سلام بر دوستان همدرد
ببخشید در اپلیکیشن زوم جلسه ندارید؟!
پاسخ
با سلام
من یه دخترم 3 روزه تو خونه موندم تا پاک شم. مصرفمدزیاد نبود. ولی عشقم متایفانه همبازیم بود به خودمون قول دادیم تا از وسوسه رها نشیم دیددار ممنوع باشه. میترسم زیرابی بره واسه اون خیلی اسونه مخصوصا که حالا من دست و پا کیرم نیستم زنگ زد گفت تب کرده رفته دکتر با پدرش و دارو دادن بهش . برای سلامتیش و سلامتی من دعا کنید . کلا خوبم فقط کمی بدنم کرخه دماغم حساسه و هر بویی حالمو بد میکنه دعا کنیید. امروز هوا بارونی بودخیلی دلم حاست بزنم ولی گفتم گور بابای هوای هوس انگیز چهار روز دیگه هوا گرمومیشه و هیچی حال نمیده اصلا دیگه مواد حال نمیده دیگه اعصابم نمیکشه استرس پشت استرس من پسر نیستم که هرکاری خاستم بکنم کسی کار نداشته باشه صد تا صاحاب دارم حوصله ج دادن به کسی رو ندارم و از نگاههای مرسشگر دیگران خسته شدم از خودم و اون همه استرس خسته شدم دعا کنید فردا هوا مثل امروز نباشه
پاسخ
صلام
مهدی هستم یک معتاد...معتادی ک در عذابه و با اینکه دوبار رفته کمپ بازم سه چهار ماه بیشتر پاک نمونده...الان دو روز لب نزدم روز سوم دوباره لب زدم ب این لعنتی... میکشم و اشک میریزم ک خدایا چرا من...من ک گناهی نکردم تو اون سن،ن رفیقی داشتم ن چیزی فقط بابام معتاد بودو منم از رو کنجکاوی شیش ساله لب ب مواد میزنم و ده بار خودم گذاشتم کنار... تو همه چیز بهترین بودم تیزهوشان درس میخوندم دیگه نمیدونم چیکار کنم جلساتم رفتم ولی بازم شکست خوردم غروری برام نمونده دیگه؛...هعی..خدایا دستمو بگیر..اینستام درد_چیست
پاسخ
سلام سجادمعتادسپاس گذارخداوندم بخاطرهدیه پاکی حالم واحساسم خوبه چون موادمخدرمصرف نکردم امیددارم وامروزباوردارم که نیروی برتر حامی من است وجایی برای نگرانی نیست ولی خوب بازم اعتیادهمیشه همراه من معتاداست وکارخودشو میکنه من به واسطه اعتیاد غافل شدم وبیماری ام روجدی نگرفتم ودچارمشکلی شدم پرونده قضایی دارم فردامیخوام برم اونجا ترس ازقضاوت اونها ونتیجه پرونده ام دارم وازخداوندمیخوام که کمک کنه کنارمن باشه تااعتیادوترس آزارم ندهند
پاسخ
سلام سجادمعتاد سپاسگذارخداوندهستم بخاطرهدیه پاکی نقصی دارم که یک عمرهست که همراهمه وخیلی هم تابه امروزآزارم داده وخواب وخوراک ازم گرفته و دچارخودمشغولی وخودآزاری میشم ازخداوندمیخوام آرومم کنه خیلی خسته هستم وعاجزدربرابر این نقص نمیدونم چه کمبودی دارم ازخداوندمیخوام که نیازهای روحانی ان رابرطرف کندتاازشرنواقصم رهاشوم.
پاسخ
سلام سجادمعتادسپاسگذارخداوندبخاطرهدیه پاکی امروزدادگاه دارم خیلی میترسم حالم خوب نیست احساس امنیت نمیکنم خیلی ترس دارم ازخداوند عاجزانه درخواست دارم که کمکم کنه چون اصلاتحمل تجربه کردن احساسات بدروندارم خیلی عاجزم خداوندا خودت کمکم کن وحامی من باش من به تو پناه میبرم وازدوستان همدردم درخواست دعا دارم محتاجم به دعای شما
پاسخ
سلام به دوستان خوب و کسل و غیر فعالم . نمیدونم چرا هیچکس نیست میام اینجا نیرو و انژی بگیرم انگار برعکس شده این یه ذره انرژیمو ازم میگیره فقط انگار این مزاحم همیشگیمون از همه ما پر انرژی و فعال تره با هم دعا کنیم زودتر جلساتمون استارت بخوره که همه اعضا فعالیتهای روزمره شونو شروع کنن وگرنه معلوم نیس چه بسرمون بیاد . من که خیلی امیدوارم  15 اردیبهشت که مساجد باز میشه مجوز برا جلسات ما هم صادر کنن و الا خود من اولین نفرم که ورشکسته روحانی میشم . اینم احساسم بود که با شما مشارکت کردم وگرنه بغض تو گلوم خفم میکرد .
پاسخ
majidabasi511 نوشته است:سلام، مجیدم یه معتادم هستم، راستش حالم خیلی بد بود از ساعت 1 دارم سعی میکنم بخوابم ولی استرس و ترس نمیزاره، نمیدونم چی شد یاد مشارکت اینجا افتادم، میدونید یه مدتیه کلا منفی نگر شدم  سر چیزایی که اصلن امکان نداره اتقاق بیفته ولی من همش تو مغزم این فکر میاد که واسه من اتفاق میفته، بعد انقد با ترس بهش فکر میکنم که سر درد میگیرم  الانم که جلسات تعطیله نمیشد جایی حرفمو بزنم، امشب این بیماریه کورنا افتاده بود تو مغزم  هی به خودم میگفتم نکنه مبتلا شده باشم  الان 2 ساعته با همین فکر کلنجار میرفتم و استرس گرفته بودم، وسواس فکری پیدا کردم، از خدا عاجزانه میخوام کمکم کنه مثل همیشه، و ایمان جایه ترسو تو قلبم بگیره، از شمام ممنونم که پیاممو میخونید
سلام من رضا هستم 4 ماهه پاکم من هم به مشکل مجید مبتلا شدم چند روزه اینقد افکار منفی میاد توذهنم و بام حرف میزنه که روده هامم درد گرفته از اینده میترسم و افق روشنی نمیبینم همش میگم من دیوونه شدم یا میمیرم لطا راهکار بدید دوستان
پاسخ
    سلام . سلامی گرم به  همه خدمت  گزاران عزیز انجمن معتادان کمنام .....

سلام مخصوص به خدمت گزاران محبوب این سایت و  تالار گفتگوی انجمن معتادان گمنام  ...

جـمـعـه  12  اردیبهشت روز خدمت بر همه شما عزیزان که صادقانه و بی حاشیه خدمت میکنید مـبـارک باشه ....

من به نوبه خودم این روز رو به همه شما که در گمنامی و با عشق ، بی ادعا و با صبر و حوصله خدمت میکنید تـبـریـک میگم ...

(( موفق ، پـیــروز  و  ســر بـلـنـد  بـاشـیـد ....  ))
پاسخ
سلام.مرتضی معتاد 4 سال و 5 ماه و 11 روز
پاسخ
سلام سجادهستم معتاد سپاسگزارخداوندهستم بخاطرهدیه پاکی
حال واحساسم خیلی خوب نیست میتونم بگم حالم خیلی بده چون دلم نمیخواد درچنین وضعیتی زندگی کنم بیکارهستم وشرایطم سخت شده زیرفشارهستم نمیدونم ازکجاشروع کنم وازطرف دیگرتعطیلی جلسات وکمبودانرژی باعث شده که نمیتونم تصمیم درستی بگیرم ازخداوندمیخوام که کمکم کند
پاسخ
سلام سجادمعتاد سپاسگزارخداوندم بخاطرهدیه پاکی چندروزی هست که حالم خوب نیست وجودم شده پرازرنجش،نفرت،حسادت،انتقام وجای دوستی عشق.محبت ومهربانی رودرقلبم پرکرده ازخداوندمیخوام کمکم کندچون من عاجزوناتوانم دربرابراعتیادونواقصم
پاسخ
سلام سجادم یه معتاد، الان کمتر از یک ماهه پاکم 
میخوام یه سری چیزها بگم که اگر انجمن واقعا راست باشه جوابم رو میدن و... 
1من سالها پاک سدم و دوباره لغزش کردم جلسه هم اصلا اعتقاد نداشتم چون دقیقا مثل اینجا همه یه چیز میگن (خدا شکر که امروز هم پاکم) (امیدوارم بتونم یه روز دیگه پاک بمونم و...) کلا همش از این چیزا، واقعا ایا شعار دادن (یا اصلا از ته قلب کسی برای خودش دعا کنه از رویه عادت) ایا دردی از من دوا میشه، 
منظورم اینه اینجا سر جمله 10 جمله مشابه هستن... 
من تصميم گرفتم پاک بشم و خیلی ها رو دیدم که تو انجم پاک شدن و برعکس، برای اولین بار تصميم گرفتم با کمک جلسه و قدم و اینت بیام جلو ببینم چی میشه... 
من الان یکی دوتا مشکل دارم که راهنمایی لازم دارم، واقعا این جمله های دیکته شده دردی از من دوا نمیکنه... 
ممنون
پاسخ
سلام
معین هستم
گاهی احساس خلع و پوچی میکنم.به خاطره نداشتن مصونیت فکری و صداهایی که میشنوم..مثلا صدایی که اظهار نظر میکنند..و فرضا شخصی به یک شخص مونثی میگه آزادش کن گناه داره.. من گاهی اوقات احساس میکنم که بدون این که چیزی مصرف کنم بدنم نعشه میشه.. یا گاهی احساس میکنم به راحتی مسخ میشم. و مورد حمله های اینچنینی قرار میگیرم.. گاهی اوقات هم که میخوام به صورت فردی پیش برم "نماز" میخونم که باز هم کیفیت نماز خوندن با توجه به دریافت های معنوی و احساس آزامش درونی با یک سری از مسایل جاری در رهایی تناقض پیدا میکنه و این صداها منو تهدید میکنند که آزامش منو به مخاطره میندازند..طوری که لحظه ای در فضایی آروم قرار دارم.و بعد در لحظه ای اضظراب ترس دلهره تنهایی و وحشت و ... به سراغم میاد.دقیقا انگار همسایه فرضا طبقه پایینم که تریاکی هست با ضرباتی گاهی روی قلب و صداهای اقراد بیرون از خونه روی روح و روانم تاثیر میذاشت.قلبم یکهو میریخت
من تقریبا چها روزه که گل نکشیدم!
تمایل به مصرف هیچ ماده مخدری ندارم ابدا و حتی جرات خوردن یک فنجون قهوه رو هم ندارم.و نمیدونم با اینکه هیج تمایلی به مصرف ندارم..چگونه این موحودات هنوز میبندن و تسخیر میکنند..و این که صداهاشون طوری مسلط صحبت میکنه که انگار با روح و روان آدم بازی میشه

(۱۳۹۹/۲/۱۹، ۰۸:۳۵ صبح)سجاد ک نوشته است: سلام سجادم یه معتاد، الان کمتر از یک ماهه پاکم 
میخوام یه سری چیزها بگم که اگر انجمن واقعا راست باشه جوابم رو میدن و... 
1من سالها پاک سدم و دوباره لغزش کردم جلسه هم اصلا اعتقاد نداشتم چون دقیقا مثل اینجا همه یه چیز میگن (خدا شکر که امروز هم پاکم) (امیدوارم بتونم یه روز دیگه پاک بمونم و...) کلا همش از این چیزا، واقعا ایا شعار دادن (یا اصلا از ته قلب کسی برای خودش دعا کنه از رویه عادت) ایا دردی از من دوا میشه، 
منظورم اینه اینجا سر جمله 10 جمله مشابه هستن... 
من تصميم گرفتم پاک بشم و خیلی ها رو دیدم که تو انجم پاک شدن و برعکس، برای اولین بار تصميم گرفتم با کمک جلسه و قدم و اینت بیام جلو ببینم چی میشه... 
من الان یکی دوتا مشکل دارم که راهنمایی لازم دارم، واقعا این جمله های دیکته شده دردی از من دوا نمیکنه... 
ممنون
سلام
معین هستم
من اردیبشهت سال 94 با ان ای آشنا شدم.
به نظرم یک ماه زمان کوتاهیه  که بخوای قضاوت کنی.
اگر قدم هارو مطالعه کنی در یکی از قدم ها میگه که این پرده وقتی کنار میره یه یک سری از اشتباهات خود اقرار میکنیم.
من در مقامی نیست نسخه ای تجویز کنم.ولی چون کابوسه وحشتناکی هست این اعتیاد در غالب یک علایمی بروز میکنه مثل افسردگی  و شدایی و دوقطبی و و و و.. و مدولاسیون روحانی اینو میتونه رفته رفته بهبود ببخشه..و از بار لحظه ای دلهره -ترس اضظراب و خیلی علایم دیگه یه نظره (شخصی) من که زیاد هم تحقیق شده نیست جلوگیری کنه.. خب اگر فک میکنی با این وحشتزذگی و تنهایی با چه بیماری ای درگیری میتونم بگم.مطمینا دیدی که یک شخصیو میبندن به تخت فرضا فریاد میزنه و برون ریزی داره.. به نظرم یک سری از برون ریزی ها به زمان نیاز داره.. و باید گام به گام و با در نظر گرفتنه این که عالم هستی قرار نیست به شخصی به خاطر اینکه سیگار نمیکشه کارت آفرین بده..ولی به نظره (شخصی) من یک نسهیلاتی هم وجود داره که ما میتونیم از اون استقاده کنیم. که یک جورایی مسایلو بشه ساده تر کرد و وقتی رهاتر شدی یک آگاهی مثبت همراه زندگیت باشه..
پاسخ
سلام دوستان، مجید هستم یه معتاد، من 7 ماهو 2روزه که مواد مصرف نکردم خوشحالم که این مدت مواد مصرف نکردم، ولی از 1ماه بعد قطع مصرفم استرسو و اضطراب و وسواس فکری امونمو بریده، رفتم دکتر با مشورت راهنما دکتر رفتم ولی هنوز حس بدو دارم خیلی شدید شده و داره ازارم میده این ترسها و اضطرابا و... میدونی شاید دلبستگیهام زیاده و شدیدن از مردن میترسم از دیوونه شدن میترسم و خیلی چیزایه دیگه، اینجا شاید تنها جایی هست که انقد بی حفاظ میتونم حرف بزنم ،عاجزانه از خداوندم کمک میخوام برای خودم وتمام دوستایه همدردم ، اگه خدا بخواد همچی حله ، خدایا خودت کمکم کن ارامش داشته باشم  و پذیرش خواست تورو داشته باشم ، خدایا نجاتم بده از این ترسو استرس وسواس ،از شما دوستان ممنونم که به حرفام گوش دادید
پاسخ
سلام دوستان نصیر هستم معتاد چندین بار تلاش کردم وارد تالار گفتگو شم ولی متاسفانه یا من دانش کافی ندارم یا سایت به اندازه کافی شفاف نیست و کارکردن داخلش بسیار گیج و گنگه و از اونجای که بخاطر بسته شدن جلسات این روزها تازه واردین که سرمایه ما هستن بیشتر به این جلسات و فضای مجازی که در اون بتونن از تجربیات دیگر اعضا استفاده کنن نیازمندن لذا خواهشم از شما بزرگواران اینه که برای سهولت در استفاده از تجربه در سایت تدبیری بی اندیشید سپاس گذارم نصیر معتاد
پاسخ
سلام تازه وارد هستم میخواستم اگه کسی هست راهنمایی میخواستم
پاسخ
سلام خداروشکر امیر عباسم معتاد خدارو شکر میکنم که فرصت یه روز دیگه زندگی بدون وسه و اجبار مواد مخدر بهم داده شد درد جسمی زیادی دارم دعاکنید حالم روز بروز بهتر بشه
Blush Heart
پاسخ
mn7195 نوشته است:سلام تازه وارد هستم میخواستم اگه کسی هست راهنمایی میخواستم
سلام دوست عزیزهمدردم کمکی خواستین سوالی داشتین درخدمتیم
پاسخ
بنام خدا سلام دوستان مجیدم یه معتاد، نمیدونم چه احساس بدیه که دارم واقعن خسته شدم و نمیدونم باید چیکار کنم، از بیان احساساتم عاجزم نمیتونم بگم چمه اصلن، دوستان واسم دعا کنید، از این افکار منفی و استرس خلاص شم،از خداوند طلب کمک میکنم، تا افکار آروم و زندگیه بدون استرسی داشته باشم، ممنون به حرفام گوش دادین
پاسخ
با سلام خدمت تمام دوستان همدرد عزیز . من میثم هستم معتاد به شکرانه از نیروی برتر امروز هم پاکیم شده 3سال 3ماه 24 روز
خداروشکر حالم خوبه فقط از اینکه موقتا جلسات به خاطر این شرایط فعلی تعطیل هست حال خوبی تجربه نمیکنم . که البته چگونگی عملکرد
یعنی اینکه توی این شرایط بحرانی ما بتوانیم از اصول استفاده بکنیم و عملکرد داشته باشیم .به نظر من کارکرد قدم و سنت دقیقا برای این
روزهای سخت هستش . این روزها هم میگذره . راستش دیشب خواب بودم خواب مصرف دیدم ولی خداییش نیروی برتر تو خواب هم حواسش
به من هست همونجا هم دوستان بهبودی رو سر راه من قرار داد. این یه اخطار یا یه هدیه از طرف نیروی برتر من هست مه هنوز هم براش مهم
هستم و باید حواسم به خودم باشه نقش خودمو در بیارم . خدارو شکر میکنم تا امروز پاک هستم از خدا میخام هیچ وقت تنهام نذاره و همیشه در
کنار شما خوبان باشم . از شما که به من توجه کردید ممنونم .( خود را وقف خدمت به دیگران میکنم چون خدا نه در بهشت است .نه درجهنم .در
درون تمام انسانهاست .پس شما را عاشقانه دوست دارم ) Heart
پاسخ
سلام وحیدم یک معتاد. خیلی خیلی خیلی حالم خرابه کمکم کنید
پاسخ
سلام آیین معتاد 7سال 5ماه 27روز

بالاخره معنای پذیرش رو با قلبم فهمیدم
..........

(۱۳۹۹/۲/۲۶، ۰۴:۵۶ عصر)mn7195 نوشته است: سلام تازه وارد هستم میخواستم اگه کسی هست راهنمایی میخواستم
آهسته و پیوسته، هیچ کس نمیتونه از سزعت نور تند تر بره، اگه سوالی داشتی در خدمتم ، خوش امدی به جمع ما اینجا بمونی مطمن باش پاک میمونی....
پاسخ
درود بر شما دوستان بهبودی و درود بر شما خدمتگذاران انجمن معتادان گمنام مسعود معتاد ۱۳ سال و ۱۰ماه پاکم از شما ممنونم
پاسخ
سلام ب همه دوستان بهبودی و خدمت گذاران انجمن معتادان گمنام دم خودم گرم که تو زندگیم یک انتخاب خوب کردم اونم انجمن معتادان گمنام هست
من ب خودم افتخار میکنم که یک انجمنی هستم و ب شما افتخار میکنیم خدایا شکرت ممنونم هستین ????????????????
پاسخ
سلام از این که امروز پاک هستم و در حال بهبودی خدا و نیروی برترم رو شکر میکنم به امید هر چه سریع باز شدن جلسات????
پاسخ
درود بر شما دوستان بهبودی و خدمت گذاران انجمن معتادان گمنام مسعود هستم یک معتاد دم خدا گرم که شماها رو داره منم شماها رو
پاسخ
سلام دوستان من دوست همدرد شما هستم و خدارو شکر میکنم نزدیک به ۷سال پاکی دارم بواسطه مصرف بی‌رویه و چند مدلی مواد مخدر دچار درد جسمی شدید ضعف جسمی شدید شده ام و بیشتر وقت ها بخاطر ضعف و درد جسمی بیدار هستم اما به لطف خداوند بخشنده و بزرگ و مهربان از شب بیداری و کم خوابیم در راستای بهبودیم با خدمت به همنوع خودم در گمنامی استفاده میکنم الهی شکر که درمان دهنده درد های من معتاد همیشه در کنار من است .
دوروز است که درد جسمی ام شدید تر شده است و از آن طرف فعالیتهای خدماتی و برنامه ای من هم بیشتر شده است صادقانه بخواهم احساس واقعی ام را بگویم بسیار احساس خوشبختی و آرامش میکنم و خودم را به برنامه وصل و آغشه میدانم و متوجه شده ام که درد باعث رشد و کسب آرامش درونی من در بانه معتادان گمنام شده است .
خدایا شکرت بابت تمام فرصت های زندگی که نعمتهایی که در سر راه من قرار دادی از صمیم قلب دوستتون دارم واسم دعاکنید منم شمارو به خداوند بخشنده و بزرگ و مهربان میسپارم .
پاسخ
سلام من معتاد هستم احساس خیلی خوبی نداشتم امروز ولی اخر شب که با دوستانم صحبت کردم یک پیام گرفتم این بود که من به هر چیزی که فکر کنم همون اتفاق خواهد افتاد البته هیچ چیزی بدون مشورت و همت و تلاش به دست نمیاد امروز پاکیم شد ۹سال و ۵ماه و ۱۶روز
پاسخ
[quote pid='5552' dateline='1587650284']
سلام بر دوستان همدرد
ببخشید در اپلیکیشن زوم جلسه ندارید؟!
[/quote]
سلام دوست همدردم لینک آدرس جلسات رو واستون ارسال میکنم

http://forum.na-iran.org/showthread.php?tid=1253&pid=6326#pid6326
پاسخ
Heart 
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart:وب‌سایت رسمی انجمن معتادان  گمنام:
WWW.NA-IRAN.ORG
نرم‌افزار آدرس جلسات:
Meeting.na-iran.org
تالار گفتگوی معتادان گمنام ایران:
http://forum.na-iran.org
آموزش ثبت‌نام در تالار گفتگو :
http://na-iran.org/?p=354704
دفترچه تلفن خدماتی نواحی :
Phone.na-iran.org
اپلیکیشن آدرس جلسات:
http://na-iran.org/?p=354277
پاسخ
وب‌سایت رسمی انجمن معتادان  گمنام:
WWW.NA-IRAN.ORG
نرم‌افزار آدرس جلسات:
Meeting.na-iran.org
تالار گفتگوی معتادان گمنام ایران:
http://forum.na-iran.org
آموزش ثبت‌نام در تالار گفتگو :
http://na-iran.org/?p=354704
دفترچه تلفن خدماتی نواحی :
Phone.na-iran.org
اپلیکیشن آدرس جلسات:
http://na-iran.org/?p=354277
پاسخ
قدمها، ما را به طرف یک بیدارى روحانى هدایت مىکنند. این بیدارى،
باتغییراتى که در زندگى ما پدید مىآید به وضوح قابل رؤیت است. تغییرات
پیش آمده، به ما امکان بهترى مىدهند که بتوانیم اصول روحانى را در زندگى
خود پیاده کنیم و پیام بهبودى و امید را به معتادى که هنوز در عذاب است
برسانیم
پاسخ
(۱۳۹۹/۲/۱۷، ۱۲:۰۶ صبح)Sajad.h. نوشته است: سلام سجادمعتاد سپاسگزارخداوندم بخاطرهدیه پاکی چندروزی هست که حالم خوب نیست وجودم شده پرازرنجش،نفرت،حسادت،انتقام وجای دوستی عشق.محبت ومهربانی رودرقلبم پرکرده ازخداوندمیخوام کمکم کندچون من عاجزوناتوانم دربرابراعتیادونواقصم
سلام سجاددوست همدردم پیشنهادمیکنم حتمادرمورداین احساساتت باراهنمات مشارکت کن تابتونی ازاین احساساتت رهابشی.
پاسخ
سلام سجادمعتاد سپاسگزارخداوند ونیروی برتم هستم بخاطرهدیه پاکی وتجربه بهبودی میخواستم ازاحساس واقعی ام بگم تارها شوم چون من اقرارکردم که عاجزهستم وتوان حمل افکارواحساسات بد راندارم چندوقتی هست که ویروس کرونا دوباره درشهرم شدت گرفته ومن دوباره احساس امنیتم راازدست دادم وخیلی هم ازاین ویروس میترسم ودربرابرش عاجزوناتوان هستم ازخداوند میخوام که کمکم کند وحامی من وخانواده ام باشد وهرچه زودترازشراین بیماری خلاص بشویم.
پاسخ
سلام دوستان هومنم معتاد.
میخوام شکر گزاری کنم اما چندین بار از سرخط پاک کردم تا خالصانه تر بگم و میدونم این خلوص برام شفا بخشه.خدام رو شکر می کنم واسه نوشتن این پیام . واسه ازادیم . واسه هدیه زندگی در امروز .خدام رو شکر میکنم واسه وجود تک تک شما و انجمن . واسه همه داشته های فعلی زندگیم و واسه تمام عمری که از سر گذروندم تا الان و اینجا شاکرش باشم.خدا رو شکر که هستید و من در کنارتون هستم.خدا رو شکر که زنده ایم (خدا غرق رحمت کنه همه اموات رو که مهلتشون تموم شده)و نفس میکشیم و فرصت جبران و ساختن داریم.اول به خودم یادآوری میکنم و بعد به شما، که هر ثانیه تکرار نشدنیه و تازه است و الان که ادامه مشارکتم رو میخونی از دست رفته و ثانیه ایی نو خودشو عرضه کرده.براتون ارزومندم که هدیه پاکی امروز رو غنیمت بشمرید و ارزش لحظه لحظه رو درک کنید و این ثانیه ها بهترین خودتون باشید و فردا بهتر از امروزتون .مخلص همه اعضاء گروهم و دعاگوتون و محتاج دعاتون.
هومن اگه لحظات رو دریابی ، زندگی کردی.
امروز رو زندگی کن
پاسخ
سلام عباس هستم معتادقصدم ازنوشتم این پیام شکرگزاری ازخداوندمهربان هستش خداروبابت تمام نعمت های خوبی که دراختیارم گذاشته ازنیروی برترم سپاسگزارم درمسیرزندگی باانجمن معتادان گمنام اشناشدم تابابودن دراین انجمن هم درقطع موادثابت قدم باشم واصول جدیدی برای زندگی کردن یادبگیرم.
پاسخ
سلام ❤️خداونداامروز دستان مارا در دستان گرم وامن وپرتوان خودت بگیر.?کنارمان باش و بهترین بندگانت را درمسیرزندگی ماوعزیزان ما قراربده.?خداونداکمک کن تا از کوچکترین داشته هایمان هم لذت ببریم?به قول اشو:زندگی هیچ چیز بزرگی ندارد زندگی پراست ازچیزهای کوچک اما اگرتو بدانی که چطوربا این چیزهای کوچک خوش باشی آنها رابه چیزهای بزرگ دگرگون خواهی کرد?الهی اول ازهمه چیزعزیزاتون که داشته ها وثروت الهی هستن سلامت وتندرست وسعادتمند باشن?الهی چشم بصیرتمون باز باشه واز کوچکترین داشته هالذت ببریم?الهی آرامش وعشق ومهر وثروت وسلامتی بر زندگیتون جاری باشه و?الهی که تمام خواسته هاوآرزوهاتون باخواست وحکمت خداوند مهربان یکی باشه ?الهی آمین?
پاسخ
سلام دوستان مهران هستم معتاد الان یک روز هست مصرف نکردم. کمکم کنید
پاسخ
(۱۳۹۹/۴/۲۲، ۱۱:۲۱ صبح)mehran9494 نوشته است: سلام دوستان مهران هستم معتاد الان یک روز هست مصرف نکردم. کمکم کنید
سلام مهران عزیز خیلی خوشحالیم که پاک هستی و به جمع همدرد هات پیوستی لینک آدرس جلسات مجازی و لینک صفحه کمیته آدرس جلسات را واست میفرستم امیدوارم بتونی به جلسات وصل بشی و بتونی سالهای سال پاک بمونی       ما میتوانیم مواد مخدر مصرف نکنیم

صفحه جلسات مجازی
http://forum.na-iran.org/showthread.php?tid=1253&pid=8311#pid8311

صفحه شماره تلفن های مسِولین کمیته  های آدرس جلسات
[/url]
[url=http://na-iran.org/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%87/%D8%A2%D8%B2%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84/]http://na-iran.org/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%87/%D8%A2%D8%B2%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84/
پاسخ
سلام سجادمعتادسپاسگزارخداوندهستم بخاطرهدیه پاکی امشب میخوام حرکت کنم برم قم به واسطه اشتباهم واعتمادبیجاکردن واسه خودم مشکل وپرونده قضایی درست کردم وازنیروی برترم میخوام که فردا اونجا کنار وحامی من باشدچون من خیلی می ترسم ودر برابر آن عاجزوناتوان هستم
پاسخ
(۱۳۹۹/۴/۲۳، ۰۸:۲۵ صبح)Sajad.h. نوشته است: سلام سجادمعتادسپاسگزارخداوندهستم بخاطرهدیه پاکی امشب میخوام حرکت کنم برم قم به واسطه اشتباهم واعتمادبیجاکردن واسه خودم مشکل وپرونده قضایی درست کردم وازنیروی برترم میخوام که فردا اونجا کنار وحامی من باشدچون من خیلی می ترسم ودر برابر آن عاجزوناتوان هستم
سلام سجاد عزیز وقتتون بخیر و شادی باشه دعامیکنیم و امیدواریم خداوند توان پذیرش شرایط و نیروی ادامه دادن را بهش ما اعطا بفرماید
پاسخ
با سلام چیزی که انسان ها با اون به هیچ جا نمیرسن قضاوت در مورد دیگران هستش اینکه همیشه تو صدر بودن بالا بودن همیشه اول از همه دیده شدن همیشه دیگران رو زیر پا گذاشتن برای اینکه به تمام این مسائل رسیدن?یه موقع مواد زدیم انداختیم گردن مواد دست خودمون نبود ولی الان که ادعا  مون میشه پاکیم گنده ای شدیم برای خودمون همه جا نفر اولیم همه جا ما رو با انگشت شون نشون میدن تایید میکنن مارو .هنوز هم دیر نیست  همیشه  میشه فقط برای امروز زندگی کرد گاهی باید اندیشید که شاید دیگه فردای وجود نداشته باشه
پاسخ
به نام خداوند بخشنده و مهربان و هستی بخش
سلام دوستان پاک و بهبودی من از ویروس یا هرچی که تو این دنیا هست ترسی ندارم فقط از خدا میترسم که این هم بزرگترین خوبی هست که باعث میشه گناه نکنم حال و روز خوبی دارم ممنون هستم از خدا بابت یک روز دیگه بهبودیم بچه ها دعا کنید برام تا همیشه پاک بمونم
پاسخ
سلام دوستان مهدی هستم معتاد خدا رو شکر بابت ۲۴ساعت پاکی اقرار می کنم در برابر بیماری اعتیاد عاجز و ناتوان هستم و بیماری کاملا در من فعال از وقتی ک جلسات تعطیل شده من ی روز خوب با ی حال خوب دیگه تجربه نکردم و تو این اوضاع یا همسرم ب مشکل خوردم این میدونم ک ی جایی دارم راه اشتباه میرم اما نمی دونم کجاس و این نشون میده ک بیماریم خیلی از من جلو تر برا منم دعا کنید تو این جنگ با بیماری برنده ک نمیشیم اما بتونم همون جایی ک هست مهارش کنم اجازه پیشروی بهش ندم ممنون
پاسخ
سلام عزیزان همدرد سپاسگزار خداوندم که من فرصت حیات دوباره داد تو این لحظه ازش میخوام بمن کمک کنه فراموش نکنم از کجا اومدم و چرا اینجام.برای احساس نکردن بعضی احساسات مواد مخدر استفاده کردم و انهارا سرکوب کردم امروز به کمک ابزارهای انجمن با احساسات خود اشتی کردم از انها فرار نمیکنم ،انها را انکار و سرکوب نمیکنم و بعضی از انها را هم سعی میکنم  تقویت کنم و ارتقا  بدم مثل حس زیبای دوست داشتن و عشق ورزیدن ،هم خودم هم تمام کسانی که لایق دوست داشتن هستن  بابت این حس زیبای روحانی سپاسگزار خداوندم و حس این لحظه خودم رو برای همتون ارزو میکنم.  Heart
پاسخ
سلام دوستان . چند وقته که فعالیتم در اینجا خیلی کم شده و بعد از مدتی گفتم یک مشارکت داشته باشم . حقیقتش اوضاع فعلی جامعه و فشارهای اقتصادی و یک سری هزینه های اضافی به من تحمیل شده و از طرفی درامدم بخاطر نبود زائر و مسافر در مشهد و اوضاعی که این ویروس موجود در جامعه برام بوجود آورده مجبور شدم چند ساعت در روز اضافه کار کنم تا در خانواده و جامعه سربلند باشم و دخل و خرجم هماهنگی داشته باشه و اینجا هنوز جلسات باز نشده که لا اقل احساسمونو بیان کنیم و از دوستان همدرد تجربه بگیریم . به هر حال این احساسم بود و اینکه دعا کنید که جلسات ما هم مجوز باز گشایی بگیره .. ممنون ..
پاسخ
درود بر دوستان همدرد سپاس خدایی رو که در هر شرایط و هر لحظه همراهم بوده و هست وایمان دارم خواهد بود برای اولین بار تو بهبودی حس و حال متفاوتی رو تجربه میکنم.،درونم پراز خواستن چیزیه که دست و پام برای گرفتنش بسته اس ودرد میکشم بخودم دلداری میدم و میگم هر چیزی که بخوایم نمیتونی داشته باشی اروم باش ،حقیقت رو ببین گاهی حریف خودم نمیشم‌.،بخودم نهیب میزنم میگم خفه شو ،بتمرگ ،اروم بگیر مثه کودکی که یه لحظه اروم میشه از ترس ولی باز بلند میشه‌.،منم دوباره بال بال میزنم دنبال یه راهی برای رفتنم .،خدایا یا اتش این اشتیاق و خواهش رو خاموش کن یا..... . Heart
پاسخ
درود برهمسفران همدردم سپاس خدایی که هر توانایی دیدن ،حس کردن،روبرو شدن ،پذیرفتن را بمن داد امروز یکبار دیگه بعد از دعا و مراقبه هر روز صبحم تصمیم قدم سومم را تجدید کردم و بخودم یاد اوری کردم که باید واقعیات را دید(صداقت)باید خودم را با شرایط وفق دهم (پذیرش)باید به عواقب عمل از روی اراده ام فکر کنم (روشن بینی)باید عجزهایم را مرور کنم(فروتنی)و باید تسلیم بی قید و شرط باشم و برای قدرت اجرای این تصمیم از خدا کمک میخوام و از شما دعا . Heart
پاسخ
سلام دوستان من مجیدم معتاد  دفعه اولی که داشتم اینجا مینوشتم فکر نمیکردم حالمو خوب کنه ولی جواب داد ، میدونید یه مدته که نسبت به بهبودیم بی‌تفاوت شدم  چسبیدم به کار ولی نمیدونستم حتی کار بدون اصول بدون دعا بدون بهبودی، جلو نمیره، دقیقن دچار افراط و تفریط شدم و هیچ برنامه ریزی ندارم و همچیم بهم خورده ، کلی این ور اونور خوردم تا بفهمم دلیل این سر در گمیم ، دور شدن از ان ای هستش ، از خداوند بزرگم کمک میخوام تا منو مثل همیشه مورد لطف و عنایت خودش قرار بده، منو تو مسیر درست قرار بده،  کارو بارمو ردیف کنه بهم برکت بده،یه کاری شروع کردم و ترس وجودمو گرفته خدایا کمکم کن موفق بشم  دوستت دارم خدا، واسه همه شما دوستان ارزوی موفقیت و بهبودی دارم و همتونو دوست دارم
پاسخ
شکر خداوند ..مهدی هستم معتاد
خدا رو لحظه ای شاکرم برای پاکی امروزم
پاسخ
سلام،مهدی هستم یک معتاد،سپاسگذار خداوند ودوستان بهبودی هستم، بابت پاکی امروزم.
پاسخ
دائم سعی کـردی،
دائم شکست خوردی،
مهم نیست . بــاز سعی کن .
ولی اینو بدون شکست ها انسان را باتجربه تـر میکنه. وهر شکستی پلی است به سوی پیروزی. پس باتمام قـوا وبدون درنگ تلاش کن.
موفقیت بدون شکست مثل کشتی بدون ناخـدا در میان امواج متلاطم و خروشان دریـاست.
خیلی از بــازنده ها کسانی هستند که زمانی دست کشیدند که نفهمیدند چقدر نـزدیک به رسیدن به موفقیت هستند.
تا نـرسیدن به قله اهدافت تسلیم نشو
پاسخ
Star 
اری NAقایقت جا دارد، منهم از همهمه داغ زمین بیزارم؛
سلام مهدی هستم یک معتاد؛خداوند رو سپاس بابت۸۲ روز پاکی،از مدیریت محترم و ناظمهای گل تشکر میکنم،از دوستای بهبودی که تجربشون رو اینجا در اختیارمون میزارن ممنونم همتونو دوس دارم،ای ول.
پاسخ
سلام به دوستان همدردم. عباس هستم یک معتاد
خدارو شکر میکنم بابت پاکی امروزم .خدارو شکر میکنم باوجود این همه مشکلات تونستم پاک بمونمو به خانوادم خدمت کنم. ازخداوندشهامت ولیاقت خدمت به همدردام میخوام.
هدفم از مشارکت شکر گزاری نسبت به پاکی امروزم بود. امید وارم  این اراده که با کمک این انجمن به دست اوردم تو وجودم بمونه تا بتونم تا اخرین روز عمرم پاک بمونم ودرمسیربهبودی باشم امروزشدم7سال27روز.
پاسخ
در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت،

در حالی که گویی ایستاده بودم، چه غصه هایی که فقط باعث سپیدی

مویم شد در حالیکه قصه ای کودکانه بیش نبود،دریافتم کسی هست که

اگر بخواهد می شود و اگر نه نمی شود.

به همین سادگی؛ کاش نه می دویدم و نه غصه می خوردم "فقط"

«او را می خواندم»...
پاسخ
Star 
سلام،مهدی هستم یک معتاد،حالم خوبه بخاطر پاک بودنم خدا رو شکر ،من از طرف پدر و مادرم خیلی کنترل میشم،که بهشون حق میدم؛صبحا میرم پارک محل برای ورزش کردن،پدرم همراه من میاد،امروز پیش خودم فکر کردم شاید حوصله نداشته باشه منم بهش نگفتم بریم،الان احساس میکنم کلافه و بیحوصله شدم،من نباید درونگرا باشم وبه موقع باید حرفمو بزنم که نتیجه بگیرم و حال بدی نکشم،از خدا میخوام کمکم کنه وبزودی بتونم لذت ازادی و رهایی رو بچشم،البته میدونم که باید اول لیاقتشو داشته باشم،خدا رو شکر میکنم بابت پدر و مادری که هنوز منو حمایت میکنن و هواسشون به من هست.ویادم نره که یه روز پاک برای من یه روز موفقه.
پاسخ
[quote pid='1844' dateline='1582652312']
سلام به دوستان عزیزم ,ما هستیم
[/quote]
سلام گلم
پاسخ
با سلام عرض ادب نقی هستم معتاد از تمام خدمت گزاران تشکر میکنم امروزه با تلاشهای شما پیام انجمن معتادان گمنام شفاف و واضع رسیده میشود از خداوند مهربان بابت جلسات،راهنما،نشیریات،سپاس،گذارم،امروز هنوز در حالت ترک باقی ماندن تمرین و تکرار میکنم نقی معتاد ۱۰سال ۱۱ماه ۱۱روز
پاسخ
Star 
سلام مهدی هستم یک معتاد؛خدا رو شکر بخاطر پاکی امروزم،۸۷ روزه که پاکم،دلم میخواد قدمها رو شروع کنم،کتابرو میزارم جلوم ولی بیحوصلگی نمیزاره دنبال کنم،واقعا حیفه اینهمه تجربه دوستان در اختیار باشه و نتونم استفاده بکنم، از خداوند بزرگ میخوام که تا بیتفاوتی سراغم نیومده ، بتونم زودتر شروع کنم و واقعا وصل باشم به انجمن؛اخه میگن : هر که در این حلقه نیست فارغ از این ماجراست. Smile
پاسخ
اگر منتظر روزی کامل و عالی باشیم
هرگز چنین روزی از راه نخواهد رسید
روز عالی را ما می سازیم
از همان لحظه طلوع
تا آخرین دم غروب
هر صبح تان شادی
هر روزتان عالی
صبحتون بخیر ???
سلام دوستان گل  خودم حالتان احوالتان خوبی خوشید خداراشکر لبخند یادت نره امروز میخوایم یه کمی به خودمون فشاربیاریم وسه کارانجام بدیم ولی عوضش آی حالت خوب میشه آی حالت خوب میشه آماده اید بزن بزیم

۱- موهبتهای خود را بشمارید: لیستی از ده مورد آن را تهیه کنید و بنویسید که چرا احساس میکنید که برای آنها سپاسگزارید. لیست خود را از نو بخوانید و در پایان هر مورد، سه بار واژه ی سپاسگزارم را بگویید و تا آنجا که میتوانید برای موهبت هایی که دارید قدرشناس باشید.

۲- امروز، نسبت به آنچه که در اطرافتان میگذرد هوشیار باشید و دست کم هفت نشانه را درنظر بگیرید که برای قدرشناسی از رخدادهای امروز دریافت میکنید. برای مثال، اگر کسی را با وزن دلخواهتان میبینید، بگویید: «برای وزن مناسب ودلخواهم شکرگزارم!»

۳- پیش از آنکه بخوابید، افکارتان را متمرکز کنید و واژه ی سپاسگزارم را برای بهترین اتفاقی که در روز برای شما رخ داده بر زبان آورید

♦️شاد باشید و شاکر ?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?✋
پاسخ
جیمی کی که تلفن خانه اش تبدیل به اولین خط امداد NA شده بود، مسئول صندوق پستی شماره ۶۲۲ در سان ولی کالیفرنیا- نشان پستی جدید NA- هم بود و به تدریج نامه هایی بدستش میرسید از معتادان و خانواده هایشان و همینطور از کارشناسان و کسانیکه برنامه روبه رشد NA مورد توجه شان بود. چندسال پیش از آن، جیمی به این فکر افتاده بود که شاید بشود صدای جلسات و بعضی از سخنرانها را ضبط کرد. به همین دلیل یک ضبط صوت ریلی خریده بود که با آن جلسات مختلف NA را ضبط کرد و برای کسانی فرستاد که به پیام NA محتاج بودند. او بعدها این نوارها را برای معتادانی فرستاد که مسافتهای زیاد، دیوار زندانها، یا حتی اقیانوسها، بین آنان و معتادان دیگر فاصله انداخته بود.

(("کتاب معجزات به وقوع میپیوندد"
پاسخ
درتاریخ تشکیل انجمن برای اولین باراست که جلسات بدین صورت تحت تأثیرشرایط جهانی به تعطیلی کشیده میشود،بنابراین ما ناچاریم پاکی خودرا ازراههای دیگری مستحکم نگاه داریم وازاین شرایط سربلند بیرون بیایم..تمرین وتکرار اصول بدون جلسات باید در رأس قرار گیرد..مسؤولیت بیشتری برعهده قدیمی ترهاست که با رعایت اصول وبدون هیچ ترسی با تازه واردان ارتباط برقرارکنند وباعشق وازخودگذشتگی بیشتری خدمت کنند..همه ما ازاین برهه رد خواهیم شد وپاک خواهیم ماند وبه پیام رسانی ادامه خواهیم داد.طبیعتا در این برهه افکار دیوانه وار زیادی به سرما میآیند که باید کله خود را خاموش کنیم وبه افکارمان گوش ندهیم تا بتوانیم آرامش خود راحفظ کنیم..هدف اولیه همه ما فقط حفظ پاکی دراین شرایط وسعی در خدمت به دیگران است..باوجود اتفاقاتی که در زندگی همه ما می افتد ،اما این شرایطی که ما باید ازخود بگذریم وبه خانواده مان وهمنوع وهمدردانمان خدمت کنیم...اکنون زمانیست که ثابت کنیم  ماازپاکی محکم وباثباتی برخورداریم وخداوند هر روز از ما مراقبت میکند...وقتی به گذشته خود فکر میکنیم زندانی بیش نبودیم که در دام مواد مخدر اسیر بودیم.اما امروز این پاکی واین شرایط چیزی جز هدیه خداوند نیست..واین هدیه قابل نگهداری نیست مگراینکه به دیگران هم بدهیم..ما ازآینده بیخبریم ،ممکن است اتفاقات بیشتری سر راه ما پیش بیایندکه باید باعشق ودعا پشتیبان همدیگرباشیم..ماباید دراین شرایط بیشتر همیشه خدمت کنیم وعاشق باشیم..باوجود ترس وآشوبی که اطرافیان ما رافراگرفته است ما میتوانیم مهربانتر باشیم.....دنیا امروز به انسانهایی احتیاج دارد که مهربان باشحند وبه دیگران اهمیت بدهند ونترسند وآشوبزده وخشمگین نشوند...
ما دراین مسیر یاد گرفتیم که خداونداز راههای عجیب وغریب ،اما به بهترین وجه ممکن مارابه جایی میرساند که باید باشیم...

پیام تام ازآمریکا با ۵۱سال پاکی.
پاسخ
ما از طریق کارکرد قدمهای ۱۲ گانه روزبه روز یاد می گیریم که از اصول به طرق جدیدی استفاده کنیم، یا آنها را باهم درآمیزیم تا بهتر بتوانیم خود را بیان کنیم و به افراد دور و بر خود کمک کنیم.وابراز هم سویی کنیم بدون اینکه رنگ بوی ترحم داشته باشیم 
            (عشق بلا عوض)
                ???
پاسخ
سلام وقت بخیراوقات خوش وخرمی رابرای عزیزان همدردخودازخداوندطلب میکنم امیدوارم درکمال آرامش به سرببرید من هم یه عضوکوچیکم ازانجمن معتادگان گمنام چندوقتیه که برای کاراومدم تهران شکرخداخوبم فقط یه کم بی قراری واسه جلسات شهرخودم چون حضوری برگزارمیشه برام دعاکنیددوستان همدردآرتورامروزشدم ۶۰۷روزشکرخداخدایابازم کمکم کن وفرصت یه روزپاک وبه دورازموادمخدرخدایاعاجزوناتوانم دربرابریاربازی توپ بازی زمین بازی خدایاکمکم کن لذت های موادمخدرسراغم نیاد
پاسخ
‍ ‍ این را خوب به خاطر نگاه دار:

همه رویدادهای زندگیت آینه یی است که اندیشه هایت را باز می تاباند.
اگر به پذیرش این توهم گسترده که عوامل بیرونی زندگیت را تعیین می کنند ادامه بدهی، ذهنت نخواهد توانست این اصل را دریابد. در واقع، هر چیز زندگی، مساله گرایش است.
زندگی دقیقا همان گونه است که تصویرش می کنی. هرچیز که برایت پیش می آید، محصول اندیشه های توست.

✔️ پس اگر می خواهی زندگیت را عوض کنی، باید از عوض کردن اندیشه هایت آغاز کنی. بی تردید این را اندکی کهنه و مبتذل می انگاری.
بسیاری از افراد «عقل گرا» لجوجانه این اصل را رد می کنند.
پاسخ
شکر خدا مجیدم معتادم هستم، امروز تولد یکسالگیمو با 4 روز تاخیر گرفتم، از خدا سپاسگذارم که فرصت زندگی بدون مواد مخدرو بهم داد، بدون دردسراشو بدون بدبختیاش، امروز بدون مصرف هیچگونه ماده مخدری دارم زندگی میکنن  دوستان مواد مخدر تو زندگیم نیست ولی امان از بیماریم، خیلی فعاله، وخیلی زرنگه، همیشه از دری وارد میشه که من ضعف دارم ، من امروز متوجه شدم که اقرار کردن وقت نداره ،هر وقت اشتباهی کردم باید اقرار کنم  هر وقت دچار زیاد خواهی شدم باید اقرار کنم و بعد اقرار باید دنبال چاره باسم و عملکرد داشته باشم، امروز من به وفور دارم از چنتا از نقصام استفاده مینم از خدا میخوام کمکم کنه   ممنون از شما که به حرفام گوش دادین
پاسخ
خدمت_چیست ؟

کمک یک معتاد به یک معتاد دیگر.

به نمایش گذاشتن سپاسگزاری من نسبت به خداوند و برنامه.

یک کاردرست بانیت درست ودلائل خیرخواهانه درجهت هدف اصلی.

عشق بدون شرط.

کارکرد قسمتی از قدم نه.

هرنوع فعالیتی که به ایجاد فضای امن وبهبودی کمک می کند.

گذاشتن وقت وانرژی وتداوم پایبندی به اصول.

به اجرا گذاشتن سنت هفتم.

مراقبت از بدنه NA.

مشارکت دریک کارگروهی.

( چیزی که سال ها با آن بیگانه بودیم
پاسخ
سلام خدمت همدرانم خداروشکر بابت داشتن و درک خودش بابت پاکی و ابزارهای روحانی برنامه.تمرین و تعریف این برنانع زمانی که شرایط و .‌‌..باب میلم هست راحت تره درجه بهبودی من در زمانی مشخص میشه که شرایط ،وضعیت انطورکه ما میخوایم نباشه و پیش نمیره ایا درچنین شرایطی انضباط روحانی دارم،و سعی میکنم متعادل باشم یا نامید میشم و اراده و زندگی ام رو بیماریم در دست میگیره خدایا کمکم کن در هر حال و شرایطی اصول برنامه رو تمرین کنم و متعهدانه دنبال کنم راه روحانیم را پ بمن قدرت بده بدون ترس وواهمه براهم ادامه بدم  Heart
پاسخ
Star 
سلام، مهدی هستم یک معتاد،خداوند را سپاس بابت قدرت اراده ای که به من داده و تونستم تا الان۳ ماه و۱۴روزپاک بمونم؛ امیدوارم به من قدرتی بده که بتونم در راستای قدمهای ۱۲گانه ؛ قدم بردارم.
پاسخ
با سلام فرزادم معتاد.خدارو شکر بخاطر امروز که مواد مصرف نکردم و پاکم.دوستان من یه مشکلی که دارم نمیتونم تو جلسات مشارکت کنم هر کاری میکنم اصلا نمیتونم خیلی دوست دارم مشارکت کنم ولی نمیتونم اگه کسی میدونه چطور این ترس رو بزارم کنار یه تجربه بهم بده ممنون میشم ...
پاسخ
(۱۳۹۹/۸/۸، ۰۹:۵۷ صبح)فرزاد نوشته است: با سلام فرزادم معتاد.خدارو شکر بخاطر امروز که مواد مصرف نکردم و پاکم.دوستان من یه مشکلی که دارم نمیتونم تو جلسات مشارکت کنم هر کاری میکنم اصلا نمیتونم خیلی دوست دارم مشارکت کنم ولی نمیتونم اگه کسی میدونه چطور این ترس رو بزارم کنار یه تجربه بهم بده ممنون میشم .
با سلام عرشیا هستم معتاد.فرزاد جان تو باید قبول کنی که معتاد هستی و همه ما باهم همدرد هستیم تو سلام کردی و گفتی که معتاد هستی ولی وقتی نمیتونی مشارکت کنی و ترس داری از مشارکتت یعنی هنوز ته دلت با خودت میگی که معتاد نیستی قبول کن که معتاد هستی و خجالتی هم نداره مشارکت کردن تو باید صادقانه مشارکت کنی که راحت بشی خودت رو خالی کنی
پاسخ
Star 
سلام دوستان پاک، مهدی هستم یک معتاد، امروز شدم۱۲۱ روز، از شما دوستان بهبودی سپاس، از اعلام مقطع پاکیم خیلی انرژی میگیرم، دوستتون دارم، نفستون گرم.ایول.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان