امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 3 -ایا اهداف متنوع میتواند مرابه سمت رساندن یک پیام خاص رهنمون سازد؟
سوال 3 -ایا اهداف متنوع میتواند مرابه سمت رساندن یک پیام خاص رهنمون سازد؟ان
پیامهاچه هستند؟چه زمان وکجامن انها راحمل میکنم؟چگونه تمرین رساندن پیام
شفاف NA در زمینه های دیگر زندگی کمک میکند؟
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۲/۱۴، ۰۹:۰۱ صبح)admin.a نوشته است: سوال 3 -ایا اهداف متنوع میتواند مرابه سمت رساندن یک پیام خاص رهنمون سازد؟ان
پیامهاچه هستند؟چه زمان وکجامن انها راحمل میکنم؟چگونه تمرین رساندن پیام
شفاف NA در زمینه های دیگر زندگی کمک میکند؟

آیا اهداف متنوع میتواند مرا به سمت رساندن یک پیام خاص رهنمون سازد؟

بعضی از ما عشق واشتیاق خودرادر شرایط دیگری جستجو مکنیم مانندخانواده ،شغل، خلاقیت یا ایمان.

احساس وصل بودن چه از یک روش وچندین روش به ما دست دهد "به هر حال داشتن وپیش رفتن توسط یک هدف یکی از جذاب ترین تجربه های زندگی ماست.

آن پیام ها چه هستند؟

در هر قسمت میتواند متفاوت باشد اما همگی در راستای اصولی است که برای همگان قابل احترام است اصولی مثل
درستی
وفاداری
صداقت
امانتداری
مسولیت پذیری
مهربانی
همدردی و...
دارا بودن این صفات و اجرای آنها این پیام شفاف را می رساند که تغییراتی در زندگی تک تک اعضا صورت گرفته که تاثیرات انجمن را نمیتوان نادیده گرفت.

چه زمان وکجا من آ نها را حمل میکنم؟

در تمام مراحل زندگی:
در کار
خانواده
اجتماع
محیط جلسات و ...
اما مهمترین زمان هنگامی است که تحت سخت ترین شرایط در حال تمرین هستم.

تـــوسط وفـــادار بـــــودن به اصــــول روحانی ما قادر خــــواهیم بود زنـــــــدگی و کار کنیم و شـــــرایط دنیای واقــــعی را در NA و خـــارج از آن بپذیریم.

چگونه تمرین رساندن  پیام شفاف NA در زمینه های دیگر زندگی کمک میکند؟

بسیاری از ما سنت پنج وقدم یازده را مرتبط به یکدیگر می دانیم
به این معنی که...وقتی برای درک اراده نیروی برتر وقدرت انجامش دعا مکنیم
در واقع داریم برای دستیابی به یک هدف والاتر دعا میکنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳
سلام
 وقتی بخواهم از چند راه به یک مکان برسم اطمینان دارم که به مشکل بر می خورم و نمی توانم هدف اصلی ام را دنبال نمایم انجمن معتادان گمنام نیز همین گونه است وقتی به دنبال چند هدف باشیم از هدف سنت پنج دور می شویم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳
هدف ها اگه متنوع باشد تمرکزم از دست میدم تمرکز روی یک هدف مقصد منو نزدیک تر و بدون چالش تر میکنه
اگه هدفهم رساندن پیام باشه  حالا این پیام باید دارای خصایص اخلاقی و اصول روحانی باشه مث درستکاری..امانت داری...فروتنی..پذیرش و ....این ها خودش تو همه امور چه کار چه خانواده و اجتماع قابل اجراست وقتی اصولمو درست اجرا میکنم پیام چه بخوام چه نخوام شفافه
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳
سلام راههای مختلف برای رساندن پیام کاربردداردولی اهداف مختلف نه دران ای تک هدفی بودن مهمترین کارهمه ماست وان هدف رساندن پیام امیدبمعتاددرحال عذابه که ازتنوع گویشهااعضاوروشهای مختلف میتوان این کارراانجام دادولی اگرهدف تغییرکندیاچندهدفی شویم هیچ پیامی که بطورمتحدپیگیری کنیم نخواهیم داشت اتحاددرجهت رساندن خدف مشترک مهمترین پیام انجمن است
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی ، ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان