امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 نقش من دربه کار گیری سنت ششم چیست؟
1 نقش من دربه کار گیری سنت ششم چیست؟ مسئولیت من به عنوان عضویک گروه جهت جلوگیری از انحراف گروه چیست؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، حسین یاری
مابرسرNAقمارنمیکنیم چون بازنده ایم این تجربه به مایاداده به هیچ عنوان نبایدمراکزوابسته یاغیروابسته راپشتیبانی کنیم مثل واردشدن درنحوه پیدایش موادومقدارناخالصی ان والکل چگونگی شیره درست کردن یاکاشت موادیامبارزه باموادکردن یانکردن چون برای موادراه حل یافتیم ومشکل ماحل شدفکرمیکنیم برای دیگرمسائل اجتماعی هم جواب داریم مثل طلاق.کار.سیاست حتی ترک اعتیاد.راجع به مسایلی مثل اختلالات عصبی یاتوهمات افسردگی واختلافات خانوادگی مذهبی سیاسی وارد نمیشویم واین خلاف رابارهاماانجام دادیم باپرورش نخبه وحرفه ای ومدیربرای جامعه یاشهرت درترک فیزیکی ومالش دادن جهت ترک اعضا مابرنامع بهبودی خودراباپول شهرت ریاست باندبازی سیاست بازی تاخت نمیزنیم مافقط بدون وابستگی وزیزچترکسی قرارگرفتن همکاری میکنیم واجازه به کاربردن اسمNAرابه انهانمیدهیم چه برسدبه اصول.NAیک انجمن جهانی استونیازبه حمایت کسی ازخارج نداریم ودراصول نبایدمصالحه کنیم میانبربزنیم فریب قول قراردیگران رابخوریم.برندنکردن نام خدماتی برای خود.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، ناظر11 ، حسین یاری ، omed44 ، ناظر۳
سنت ششم از خارج رفتن از مسیر هدف اصلی جلوگیری می کند و نقش من
رعایت اصول سنتهای قبلی
عدم تایید چه ضمنی و چه تلویحی چه در حین مشارکت چه در طرز لباس پوشیدن
به عنوان خدمتگزار ودر حین ارتباط‌ با جامعه و حرفه ای ها رد نکردن موسسات دیگر
عاریت نگرفتن نام ان ای  در حرفه خود خارج از برنامه معتادان گمنام
شناخت از مؤسسات مرتبط و خارجی و رعایت حدومرزها در آنجا بعنوان انجمنی
حفظ منافع مشترک

ب:مسئولیت من بعنوان عضو یک گروه جهت جلوگیری از انحراف گروه چیست؟

رعایت اصول این سنت بعنوان نگهدارنده و نگهبان هدف اصلی وظیفه تک تک اعضا خدمتگزاران و گروههای معتادان گمنام است
بعنوان عضو شفاف سازی در گروه
رعایت اصول سنت ششم در عمل
عدم تایید موسسات مرتبط در حین مشارکت و در خدمات اجتماعی
منافع مشترک،اتحاد،همسانی وبرابری را رعایت کنم
و...
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین یاری ، omed44 ، ناظر10 ، ناظر۳
درود بر شما 
نقش من این است ک هیچ ارگان یا نهادی را در جلسه تائید یا رد نکنم مثلا ارگان‌هایی ک ما در بعضی از مواقع از آنها برای مکان جلسه درخواستی می‌کنیم وآنها مکان در اختیار مان میگذارن حرفی زده نشود و تشکر و قدردانی خود را از ب  رابط ک همان اطلاع رسان شورا ها هستن بسپاریم 
یا ارگان‌هایی ک امنیتی هستن و ب ما مجوز می‌دهند ک جلسات خود را برگزار کنیم 
اگر هر کاری را ک می‌خواهیم انجام دهیم . باید گمنامی را در آن لحاظ کنیم 
چون ک گمنامی اساس تمام سنت‌های مان است
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین یاری ، omed44 ، ناظر10
نقش من دررعایت سنت ششم تمرکزووفاداری به ان ای واصول وسنتهاست ارچهارچوب مشارکت صحیح خارج نشدن وفقط دادن امیدبه معتاددرحال عذاب
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان