امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21. آیا اوقاتی درزندگی ام بیرون ازNA وجود دارند که بخواهم اشتباهاتِ کسی را با لحنی مخ
21.    آیا اوقاتی درزندگی ام بیرون ازNA وجود دارند که بخواهم اشتباهاتِ کسی را با لحنی مخرب یا رنج آور، به او یادآوری کنم؟ سنت دوازدهم چطور می تواند به من کمک کند از کنارِ عصبانیت یا مجادله عبور کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
مواقعى که بهبودى شخصى را دنبال میکنم نه ولى اگر بیمارى فعال باشه و نواقص من فعال بشه و احساس حقارت به من
دست بدهد سعى در تخریب شخصیت دیگران میکنم ، اصول ما من را از تخریب شخصیت دیگران بر حذر میدارد و من
سعى میکنیم اصول برنامه و بهبودى را رعایت کنیم و سعى در تخریب شخصیت دیگران به هر دلیلى نکنم
در زندگی خارج از  naهرجاکه حرف از من باشه و منافع من باشه و نظر من به دیگران آزار میرسانم، کسی که با برنامه
زندگی میکنه.انتخاب نمیکنه که به دیگران آزار برسونه ولی هروقت به بیماری فرصت میدم. بها میدم و از نواقص
شخصیتی استفاده میکنم و فراموش میکنم چرا اومدم توی انجمن و چرا اینجا هستم و اان وظیفه و سهم من چی هست
به دیگران آزار میرسونم و شخصیت اونها رو تخریب میکنم
سنت  21به این شکل کمک میکنه که به من یاد میده.اساس بهبودی من گمنامی هست و همه چیز نباید به میل من باشه
خشم و ناسازگاری ریشه در اتفاقاتی داره که برخاف میل من هست اینجا توی این سنت یاد میگیرم : منافع جمع و انجمن
مهم است
من کا معتاد حاضر به جوابی هستم و متوجه شده ام که بعضی وقتها حاضر به جواب بودن حتی در پیام رسانی هم موجب
تخریب شخصیت ها و آزار رساندن به دیگران میرسد چون در آن لحظه من میخواهم پیام خدا را با میل و اراده شخصی
برسانم و حتی نیت خیر هم باعث خسارت زدن و آزار رساندن میشود زیرا در آن لحظه یا آگاهی من نسبت به شرایط کم
است یا شخصیت و نواقص را به اصول ترجیح میدهم
ناسازگاری عدم تمایل در تغییر پذیری و خودمخور از نشانه های خود رایی است که وقتی من به نتایج دلخواه خود
نمیرسم با واکنش مخصوصا خشم و عصبانیت همراه هست وقتی من به این باور برسم که شخصیتی نیستم و فقط میتوانم
تجربه ام را در اختیار دیگران آنهم در صورت نیاز قرار دهم باعث میشود که فروتنی و تواضع را در خودم و در دیگران
تجربه کنم و بپذیرم که اصول همیشه بر شخصیت ها مقدم است
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد
سلام

--  آیا اوقاتی درزندگی ام بیرون ازNA وجود دارند که بخواهم اشتباهاتِ کسی را با لحنی مخرب یا رنج آور، به او یادآوری کنم؟  خیر من تمام سعی اتم را می نمایم تا به این مدل مبادرت ننمایم.
--سنت دوازدهم چطور می تواند به من کمک کند از کنارِ عصبانیت یا مجادله عبور کنم؟ بارها در گروه یا خدمات پیش آمده که من در میان دو مجادله رسیدم و توانستم با این وصف که هر دو نیازمند آرامش وپیام هستند آنها را دعوت به کفایت بحث وتحقیق در مورد مساله کرده ام.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان