امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21. آیا اوقاتی درزندگی ام بیرون ازNA وجود دارند که بخواهم اشتباهاتِ کسی را با لحنی مخ
مواقعى که بهبودى شخصى را دنبال میکنم نه ولى اگر بیمارى فعال باشه و نواقص من فعال بشه و احساس حقارت به من
دست بدهد سعى در تخریب شخصیت دیگران میکنم ، اصول ما من را از تخریب شخصیت دیگران بر حذر میدارد و من
سعى میکنیم اصول برنامه و بهبودى را رعایت کنیم و سعى در تخریب شخصیت دیگران به هر دلیلى نکنم
در زندگی خارج از  naهرجاکه حرف از من باشه و منافع من باشه و نظر من به دیگران آزار میرسانم، کسی که با برنامه
زندگی میکنه.انتخاب نمیکنه که به دیگران آزار برسونه ولی هروقت به بیماری فرصت میدم. بها میدم و از نواقص
شخصیتی استفاده میکنم و فراموش میکنم چرا اومدم توی انجمن و چرا اینجا هستم و اان وظیفه و سهم من چی هست
به دیگران آزار میرسونم و شخصیت اونها رو تخریب میکنم
سنت  21به این شکل کمک میکنه که به من یاد میده.اساس بهبودی من گمنامی هست و همه چیز نباید به میل من باشه
خشم و ناسازگاری ریشه در اتفاقاتی داره که برخاف میل من هست اینجا توی این سنت یاد میگیرم : منافع جمع و انجمن
مهم است
من کا معتاد حاضر به جوابی هستم و متوجه شده ام که بعضی وقتها حاضر به جواب بودن حتی در پیام رسانی هم موجب
تخریب شخصیت ها و آزار رساندن به دیگران میرسد چون در آن لحظه من میخواهم پیام خدا را با میل و اراده شخصی
برسانم و حتی نیت خیر هم باعث خسارت زدن و آزار رساندن میشود زیرا در آن لحظه یا آگاهی من نسبت به شرایط کم
است یا شخصیت و نواقص را به اصول ترجیح میدهم
ناسازگاری عدم تمایل در تغییر پذیری و خودمخور از نشانه های خود رایی است که وقتی من به نتایج دلخواه خود
نمیرسم با واکنش مخصوصا خشم و عصبانیت همراه هست وقتی من به این باور برسم که شخصیتی نیستم و فقط میتوانم
تجربه ام را در اختیار دیگران آنهم در صورت نیاز قرار دهم باعث میشود که فروتنی و تواضع را در خودم و در دیگران
تجربه کنم و بپذیرم که اصول همیشه بر شخصیت ها مقدم است
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 21. آیا اوقاتی درزندگی ام بیرون ازNA وجود دارند که بخواهم اشتباهاتِ کسی را با لحنی مخ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۴/۱۷، ۰۲:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان