امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7. بازگو کردنِ چه چیزهایی در بیرونِ جلسه مناسب بوده و چه چیزهایی باید درجلسه باقی گذا
7.    بازگو کردنِ چه چیزهایی در بیرونِ جلسه مناسب بوده و چه چیزهایی باید درجلسه باقی گذاشته شود؟ فرق بین گمنامی و محرمیت )رازداری( چیست؟ ما برای کمک به حفاظت از محرمیتِ آنهایی که مشارکت می کنند، چه مسئولیتی داریم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
انرژی فقط برای یک امروز پاک ماندن و اجرای اصول تجربه نیرو امید و احساسات همدردی و همسانی و همدلی
مهمترین چیزهایی هستند که میتوان از یک جلسه گرفت و هر چیزی که بوی غرایض را بدهد و به شخصیت مربوط شود
و به شکستن گمنامی منتهی شود باد پشت در بسته جلسات خاک شود
گمنامی انتقال پیام تجربه نیرو امید بدون توجه به ماهیت پیام رسان است و ما در گمنامی به گفته و نوشته و نام یک
عضو یا یک شخص رجوع نمیکنیم و درمورد هر چیزی غیر از بهبودی صحبت نمیکنیم ولی راز داری معموا یک چیز
شخصیست که با من در میان گذاشته میشود و ماهیت احساسی دارد من اهتقادم این است که کسی که گمنامی را رعایت
میکند مطمعنا رازدار خوبی هم هست
فقط شنوا بودن و خاک کردن هرچیزی حتی اگر با اصول و عقاید ما جور در نیاید چون ما هم درد هستیم ولی هم درک
نیستیم و درکما شخصی و در د ما گروهی هست پس پیام گروه در دل من جای دارد با هم شخصیتی که گفته شود
پیام عشق و امید تجربه هاى اعضاء و در کل هرصحبت یا تجربه اى که به بهتر شدن زندگى ما کمک میکند و هر چیز
دیگر را در همانجا باقى میگزاریم در ضمن اینکه ما به پیام و صحبت ها توجه میکنیم نه به شخصى که پیام میدهد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد
سلام
--  بازگو کردنِ چه چیزهایی در بیرونِ جلسه مناسب بوده و چه چیزهایی باید درجلسه باقی گذاشته شود؟ مسائل گروه و خدمات در بیرون جلسه مس توان صحبت کرد ومشارکت اعضاء خیر
--فرق بین گمنامی و محرمیت )رازداری( چیست؟ ما برای کمک به حفاظت از محرمیتِ آنهایی که مشارکت می کنند، چه مسئولیتی داریم؟ من به عنوان یک عضو تا زمانی که خود عضو دیگر در مورد مشکل و یا مشارکت خود نیامده از من سوال کند آن را بازگو نخواهم کرد و همچنین نیاز به صحبت با شخص دیگری هم نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان