امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 3 : وقتی نسبت به چیزی وسوسه دارم چه احساسی پیدا می کنیم ؟
وقتی که من نسبت به چیزی وسوسه دارم احساسات زیاد و گاهی متضاد در من شکل می گیرد و اولین انها  احساس نیاز است که سریعا هم می خواهم ان را به لذت طلبی ختم کنم و در یک لحظه توام با ان چند احساس قدرتمند و پیچیده به من حمله می کند
و بزرگترین انها احساس کمبود و نیاز و خلاء و از همه مهمتر لذت جوئی است و البته گاهی در حین وسوسه احساساتی همچون شک و تردید .بکنم یا نکنم
درماندگی و دودلی نگرانی و ناامیدی پوچی بی عرضگی و ناتوانی بی ارزشی و حقارت و گاهی اوقات هم یک احساس و ندای درونی که مرا از عواقب کارو دردهای ان  اگاه می کند سراغم می ایید
قسمت دوم سوال : زمانیکه من وسوسه می شوم فکرم متمرکز بر روی ان عمل لذت بخش است و هیچ چیز دیگر را در نظر نمی گیرم و با تمام قدرت به فکر رسیدن به هدف و لذت جوئی هستم
فکر من حالت تونلی پیدا می کند و اشتغال فکری مرا در بر می گیرد و افکار من تماما در ارتباط با ان وسوسه و عمل از روی ان نقص است
پاسخ
 سپاس شده توسط داراب م ، حـمـیـد ، admin.a ، بهادر ج ، Nazer 5 ، admin ، علی-م ، hashtiyan ، Essi.toobchi ، ssaeedg ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، mehdi9666 ، yagoub ، ناظر۸ ، Reza.z1362 ، ناظر۱۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 3 : وقتی نسبت به چیزی وسوسه دارم چه احساسی پیدا می کنیم ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸، ۰۷:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان