امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 3 : چه کارهای کرده ام که حالا وقتی به انها نگاه می کنم باورم نمی شود که من واقعا
مصرف مواد مخدر به شکل های گوناگون و تهیه ان در بدترین حالات روحانی خود زندان رفتن و پرداخت جریمه که توسط خانواده به زحمت زیاد جمع می شد دعوا و شرارت پرخاشگری دزدی کردن چه به خاطر تهیه مواد و چه به خاطر مادیات ان -
در بهبودی : دعوا کردن
کارهای ناعاقلانه مثل تهیه مواد برای فامیل با مصرف کننده نشستن و بحث کردن در شرایط دوستان ناموفق بهبودی قرار گرفتن -
بله همیشه از این رفتارها خجالت می کشم چون بر خلاف ارزشها و اعتقادات خود حرکت کرده ام
پیام سوال : در دوران اعتیاد فعال و حتی در دوران بهبودی متوجه می شویم که کار های می کنیم  که بر خلاف ارزشها و اعتقادتمان است و و خودمان نیز باورمان نمی شود که چنین کاری کرده ایم  خجالت می کشیم و به خود می لرزیم و احساس گناه می کنیم
اما باید بدانیم که این سیر طبیعی اعتیاد است  و گرنه ما در حالت طبیعی هرگز چنین کارهای نمی کنیم و این نشانگر نداشتن

-سلامت عقل ما است و اما امروز می دانم که قبل از هر رفتاری باید شرایط را در نظر بگیرم و مشورت کنم و دردسر و عواقب ان را بسنجم و خودم را در شرایط خطرناک قرار ندهم و اگر قرار گرفتم سریعا ترک موقعیت کنم 
پاسخ
 سپاس شده توسط Saghar d ، حـمـیـد ، admin.a ، ناظر9 ، ssaeedg ، admin ، ناظر14 ، ناظر۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 3 : چه کارهای کرده ام که حالا وقتی به انها نگاه می کنم باورم نمی شود که من واقعا - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۷:۱۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان