امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 4: برای سپردن چه قسمت هایی از زندگیم مشکل دارم ؟چرا مهم است که بهر حال آنها را
قسمت کار کردن و مادیات رفتارهایم در خانواده متمرکز شدن بر یک کار و طبق اصول صحیح ان جلو رفتن نواقص اخلاقی و لذت طلبی ها خدماتم و اعتماد کردن به اطرافیانم : بیشتر چیزهایی که احساس مالکیت می‌کنم، رنجش‌های گذشته، ظلم‌هایی که در حقّم می‌شود، دست برداشتن از نقایص اخلاقی (بددهنی، شهوت‌رانی، )، با تشخیص سهم خودم مشکل دارم،
دلیل نسپردن : ترس هایم وابستگی هایم تنبلی و سست حرکت کردن نداشتن اعتماد به نیروی برتر رنجش ها و بهانه هایم متکی بودن به اراده شخصی خود رای بودن و خودمحوری کنترل کردن شک و تردید نداشتن صداقت و تمایل میان بر زدن و زیر رو کشیدن برای خود -
قسمت دوم سوال چون اولا به بن بست رسیده ام و دیگر چاره ای ندارم
وقتی نمی سپارم باقی قسمت های دیگر زندگیم هم تحت شعاع قرار می گیرد و خراب می شود تا حالا از اراده شخصی نتیجه نگرفته ام و نهایتا پیام سوال این است که هر کاری که خداوند در حق ما انجام دهد از بلاهای که خودم بر سر خودم در میاورم بهتر است 
پاسخ
 سپاس شده توسط بهادر ج ، admin.a ، حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، alireza1444

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 4: برای سپردن چه قسمت هایی از زندگیم مشکل دارم ؟چرا مهم است که بهر حال آنها را - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۸، ۰۲:۲۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان