امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 13 :آیا در بهبودی زمانهایی بوده که احساس کنم که اراده و زندگیم را به دست خود گرف
هر موقع ترسیدم و حرکت نکردم مواقعی که ناامید می شوم وقتی در کینه و رنجش غوطه ور هستم و و رفکر انتقام به سر می برم وقتی که فکر فرار دارم وقتی در روابطم دچار وابستگی می شوم وقتی که اسیر خودمحوری می شوم زمانیکه به رهنمودهای راهنما بی توجهی می کنم -
هشدارها : دردها و رنج ها و محرومیت هایم
پیام ها و صحبت های راهنمایم مشارکت بقیه و تجربه درداور انها رهجوها و رفتار انها نشریات و الهامات درونی و بیسرونی
اقداماتم : اقرار ومشارکت صادقانه
تجیدی پیمان با راهنما و نیروی برتر دعا کردن تراز نامه گرفتن تمرین اصول روحانی قدم ها خدمت کردن سرویس به تازه وارد تسلیم شدن و خارج شدن از مسیر خودمحوری و لذت طلبی لذت بهبودی را به لذت انی نفروختن
پیام سوال : در مسیر فرایند بهبودی بارها از روی بیماری اعتیاد عمل می کنیم و مسائل را تحت اراده شخصی در دست می گیریم که در این مواقع باید هشدارها اعم از پیام های بیرونی و صحبت های راهنما را نادیده نگیریم و یک بار دیگر با اقرارصادقانه و تسلیم شدن از سر راه خداوند کنار برویم تا در مسیر اراده خداوند قرار گیریم
البته باید متوجه باشیم گاهی این اتفاق به ظرافت و اهستگی رخ می دهد و ما متوجه ان نیستیم ولی همیشه راهنما و اطرافیان ان را می بینند 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ssaeedg ، محمدمهدی ۱۲ ، حـمـیـد ، ناظر9 ، alireza1444 ، amin544

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 13 :آیا در بهبودی زمانهایی بوده که احساس کنم که اراده و زندگیم را به دست خود گرف - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۸، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان