امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال48: در مورد همکلاسهایم (چه در زمان کودکی ، چه حال ) چه احساسی دارم ؟
قسمت دیگر زندگی من بعد از خانواده و کار چرخه معیوب روابط من در مورد مدرسه و همکلاسی هایم است
همیشه احساس خود کم بینی – ترس – میز اخر – کم ارزشی و کلا رابطه خوبی نداشتم سعی در ازار انها – رقابت سالم نداشتم – از انها فاصله داشتم و این احساس رنجش و تنفر زمانی به اوج می رسید که پدر و مادر م من را با یکی از انها مقایسه می کردند و سرزنش می شدم – هرگز به فکر رقابت سالم نبودم و در مدرسه با شاگردان بی تعهد و تنبل مثل خودم دم خور بودم –
قسمت دوم سوال: من با معلمین خود نیز در جنگ بودم و از انجای که فلسفه معلم و شاگردی را باورهای غلط من هدایت می کرد از انها نیز رنجش داشتم و بر علیه انها می شوریدم حتی درگیر هم بودم  - همیشه دنبال راهی بودم تا اخلاء دردناک تنهایی و احساس تفاوتی را که با دیگران انجا توسط خودم و بیماریم به من القاء شده بود پر کنم و ساده ترین راه حل قانون گریزی بود و از انجائیکه شبکه حمایتی درستی من را حمایت نمی کرد در نتیجه هرگز نتیجه نگرفتم

پیام سوال : امروز هم در مدرسه NAهم قانون گریز هستم – دوست دارم نظر راهنما را به خود جلب کنم و از همه هم گروه ای ها بهتر باشم اما باید بدانم که این مدرسه دیگر مدرسه نهای من است و باید به سنت ها احترام بگذارم تا بهبودی شخصی خودم در راس قرار گیرد
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ssaeedg ، admin1

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال48: در مورد همکلاسهایم (چه در زمان کودکی ، چه حال ) چه احساسی دارم ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱، ۰۲:۵۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان