امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 4: آیا می توانم در حال حاضر از این رنجش ها رها شوم ؟ اگر نه آیا تمایل دارم که به
برای بعضی از انها کمی تلاش و دعا و مشورت و بخشش بیشتری لازم است چون بار سنگینی هنوز روی احساساتم است اما به هر حال تمایل دارم اسم انها را در لیستم بنویسم
پیام سوال : من باید بدانم این قدم در نهایت هدایای همچون ارامش
صلح و رهایی برایم به ارمغان می اورد اگر دوست دارم انسانها را به همان شکلی که خداوند می بینید ببینم و همانگونه که خداوند به انها می اندیشد من نیز به انها بیاندیشم ( گمنامی فروتنی پذیرش درجه بندی نکردن تفاوت قائل نشدن عشق ورزیدن و کمک کردن )- باید ببینم اگر من جایی انها بودم ایا همان کار را نمی کردم ؟ ایا خود من در قبال ادم های دیگر همان کار را نکرده ام ؟ ایا واقعا تعریف من از اشتباه دیگران درست است ؟
وقتی صادقانه این مسائل را مورد ارزیابی قرار دهم همانگونه که من در قدم ششم و هفتم متوجه شدم که نقاط مثبت و منفی دارم و خیلی وقتها دوست ندارم از روی اشتباهاتم عمل کنم دیگران هم همینطور هستند  و من باید از نهایت درجه رنجش پایین بیایم تا حداقل اسم انها را در لیست بنویسم
من باید در قدم هشتم حساب کاری که من در حق دیگران کرده ام را با حساب کاری که دیگران در حق من کرده اند قاطی نکنم و اینها دو مقوله جدا از هم می باشند
ما دو راه داریم : 1- این که با این ادم ها کنار بیاییم و ببخشیم چون من می خواهم به ارامش برسم 2- اگر الان تمایل ندارم این رنجش را داشته باشم اما اسم انها را در لیست بنویسم تا به مرور زمان این تمایل شکل بگیرد 
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 4: آیا می توانم در حال حاضر از این رنجش ها رها شوم ؟ اگر نه آیا تمایل دارم که به - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲، ۰۹:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان