امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 11 : تشخیص چگونگی دقیق خطاهایمان ، به چه شکل در قدم هشتم برای ما ارزشمند است ؟ چ
قسمت اول : در قدم هشتم با پرداختن به چگونگی خطا و با دیدن کامل نقش خودم و بررسی ان با یک صداقت درونی و عمیق دست پیدا می کنم و وقتی من به لایه زیرین خطا ها و خساراتم می پردازم در واقع خیلی ساده به صداقت اشتباهاتم توسط خودم می رسم و اگاه می شوم و متوجه می شوم که چگونه با زیربنایی نواقص شخصیتی ام به دیگران خسارت زده ام دست از توجیه و بهانه و انداختن تقصیر به گردن دیکران بردارم نقش خود را ببینم و بپذیرم و شجاعانه مسئولیت خطاهایم را بپذیرم و این مسئله به من کمک می کند تا لیست خود را صادقانه بنویسم
قسمت دوم : به خاطر همین موضوع یعنی چگونگی دقیق خطا هایم نقش و مسئولیت من در برابر مسائل برایم واضح و اشکار می شود و من راحت تر می توانم بپذیرم و نقش من را از دیگران جدا می کند و تمام توجیه و بهانه وها و اینکه من خود قربانی بوده ام و یا به خاطر اشتباه دیگران این کار را کرده ام را از میان بردارم و من فقط به سهم خودم بپردازم 
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 11 : تشخیص چگونگی دقیق خطاهایمان ، به چه شکل در قدم هشتم برای ما ارزشمند است ؟ چ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱، ۰۹:۵۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان