امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 57 : به چه شکل روشن بینی را تمرین می کنم؟
وجود   راههای دیگر برای رسیدن به هدفهای زندگی برای من غیر قابل باور بود وقتی در جلسات شرکت میکردم شنیدن صحبتهای ومسیرهایی که رفته اند برایم قابل باور نبود ولی بیان گذشته ای که شباهت زیادی به من داشت مرا متعجب میکرد واز خودم میپرسیدم  ایا من هم باید مثل او رفتار کنم و راه ی که رفته را طی کنم راههایی که خودم میرفتم و شکستهای زیادی که  میخوردم وشک در قدم گذاشتن راهی دیگر و ترس از شکستی دوباره تمام وجودم را گرفته بود .راههایی که خودم برای قطع مصرف رفته و بی نتیجه و سر خورده شده و تجربه در قطع مصرف به روشی که دیگران پیشنهاد داده بودند ونتیجه ای که گرفتم  ذهنم را در گیر کرد ایا ممکن است مسیری که دیگران رفتند بهتر باشد.ایا کسی فکری بهتر از آنچه من تصور میکردم  به ذهنش داشته و نتیجه گرفته است .آیا من در افکار و ذهنیات خودم قرق بوده و بودن درنظر گرفتن نتیجه و عمل به آن افکارم را اجرا میکردم و این شرایط را برای خودم درست کردم آیا زمان آن رسیده راهی دیگر را امتهان کنم آیا تمام افکار من این چنین هستند
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر14 ، ناظر9

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 57 : به چه شکل روشن بینی را تمرین می کنم؟ - توسط ناظر5 - ۱۴۰۲/۴/۳۱، ۰۶:۲۷ صبح
RE: سوال 57 : به چه شکل روشن بینی را تمرین می کنم؟ - توسط ره جو - ۱۴۰۳/۱/۱۶، ۰۳:۱۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان