امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساختار خدماتی و خدمات مؤثر
#1
ساختار خدماتی و خدمات مؤثر
ارتباط صریح و صادقانه با جامعۀ داخل na و حتی خارج از ان کمک کرده به حفظ اعتبار و از توانایی ما در ارائه خدمات مؤثر حمایت می کند .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر4 ، ناظر 10
#2
ساختار خدماتی ما در یک ناحیه با ناحیه ي دیگر متفاوت است. این تفاوت اغلب به این بستگی دارد که چه تعدادي از اعضاي NA در خدمات شرکت می کنند ، گروه ها از نظر جغرافیایی چقدر پراکنده یا نزدیک هستند و کمیته ي خدماتی امیدوار است به کدام اهداف دست یابد. در زیر مثال هایی آمده که نشان می دهد چطور ساختارهاي خدماتی گوناگون می توانند در راستاي ارائه ي خدمات مؤثر عمل کنند. این ها به سادگی فقط نمونه هایی می باشند که امکان دارد ترکیبی از آنها براي استفاده مفید بوده و یا اصلاً مورد استفاده قرار نگیرد. نکته این است که بدنه هاي خدمات محلی باید به گونه اي خدمات را هماهنگ نمایند که به بهترین شکل ممکن براي آنها مؤثر واقع شود. 
   هر جزء از ساختار خدماتی ما ، نقشی را جهت ایفا به عهده دارد. اگرچه همگی به عنوان یک تیم براي رسیدن به این هدف مشترك که هیچ معتادي که خواهان بهبودي است ، دیگر لازم نیست بدون داشتن فرصت ، پیدا کردن راه تازه اي براي زندگی بمیرد. کوشش می کنند. 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر4
#3
این اطلاعات به نواحی کمک می کند ، خدماتی را ارائه دهند که کمتر بر اساس واکنش بوده و بیشتر مبتکرانه باشد. برنامه ریزي به نواحی کمک می کند تا این تفکر که فقط یک راه " درست " براي ارائه ي خدمات در انجمن معتادان گمنام وجود دارد را تغییر دهند. همگی ما در مورد هدف خدمت در NA هم عقیده هستیم : کمک به معتادانی که هنوز در عذابند. با چنین انگیزه اي ما سعی می کنیم جهت دستیابی به این هدف ، بهترین روش را براي بدنه ي خدماتی تعیین کنیم . 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر4
#4
جهت مؤثر واقع شدن خدمات خود لازم است فعالیت ها و اهداف ما به روشنی تعریف شده و متمرکز باشند. خدمات مؤثر به این معناست که اعضا ، نقش و مسئولیت خود را در رسیدن به اهداف خدماتی درك کنند. به این معنا که ابتدا نواحی اهداف خدماتی را با درنظر گرفتن نیازهاي اجتماع خود ، اولویت هاي کنونی ناحیه و منابع موجود تعیین   می کنند. خدمات مؤثر به چگونگی سازماندهی و برنامه ریزي خدمات توسط کمیته ي ناحیه و کمیته هاي فرعی آن بستگی دارد. 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر4


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان