امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 7 : تعادل زندگی من چگونه بر هم خورده است ؟
ترسهایم زندگی من را فلج کرده است عکس العمل افراطی از روی هراس نشان می دهم تصمیمات دیوانه وار می گیرم برنامه ریزی ندارم و همه چیز را یلخی دنبال می کنم همیشه در توهم کنترل چیزی خارج از خودم هستم در دنیای تاریک درون خودم بدون برنامه به جلو می روم خود محوریها و تک رویهایم باعث شده همیشه به بن بست بخورم صد بار یه اشتباه را تکرار میکنم ولی باز هم تجربه می کنم هر روز یک نقص مرا غرق می کند بعضی مواقع دارم درد یک موضوع را می کشم ولی در همان حال وسوسه تکرار ان را دارم هرگز تمرکز و انرژی به مساوی جلو رفتن را ندارم نیازهای دیگران را در نظر نمی گیرم و کوچکترین مشکل خود را فاجعه می بینم دائما کارهایم را به عقب می اندازم وسوسه ها را سزیعا پاسخ می دهم -
در این مواقع تعادل من بر هم می خورد و ازجنبه تناسب و اعتدال خارج می شوم :
وقتی از اصول روحانی و برنامه خارج می شوم
وقتی از نواقصم استفاده می کنم و یکی از نواقصم نیروی برتر من می شود ( شهوت . افراط وابستگی و زندگی کردن به شرط بودن کسی یا چیزی طمع و دنبال پول رفتن و به هم خوردن تعادل -) وقتی حق انتخاب ندارم و بیماریم تصمیم می گیرد وقتی تک بعدی زندگی می کنم وقتی یک اتفاق بیرونی تعادل من را به هم می زند وقتی در برابر اتفاقات عکس العمل افراطی و یا تفریطی نشان میدهم 
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، Saghar d ، حـمـیـد ، ناظر9 ، مسعود.ح.ط ، admin ، ssaeedg ، alireza1444 ، ناظر۸ ، ناظر14 ، ناظر۱۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 7 : تعادل زندگی من چگونه بر هم خورده است ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۶:۱۷ عصر
RE: سوال 7 : تعادل زندگی من چگونه بر هم خورده است ؟ - توسط مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۷، ۰۸:۵۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان