امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 52 : آیا رابطه ای را حتی اگر امکان اصلاح و حفظ آن وجود داشته ، به هم زده ام ؟
بله اکثر رابطه های را که بهم زده ام امکان حفظ و اصلاح انها وجود داشت (رابطه با فامیل دوستان همکاران خانواده رهجو راهنما صاحب کار دوستان نزدیک بهبودی -)
من از بچگی یاد گرفتم که هیچ وقت به فکر اصلاتح و حفظ روابطم نباشم و باید همیشه دروابط طبق میل و نقشه من پیش می رفت در غیر این صورت قطع می کردم
همیشه اکثر روابطم مقطعی بود و با این باورها که سواستفاده می کند پر رو است منفعت ندارد روابطم را به هم می زدم -
نکته : در واقع رنجش هایم
ندیدن نقش خودم ودر نظر نگرفتن احساسات دیگران باعث عدم تلاش من برای اصلاح و حفظ روابط می شد -
پیام سوال : به علت خودخواهی و خود محوری اکثر روابط ما دچار چاش می شد و اولین گزینه برای ما قطع روابط بود و بعد هم انزوا تا انتخاب بیمارگونه بعدی
اما در برنامه بر عکس ان عمل کردیم و وقتی رابطه ما با راهنما و رهجو و یا دیگران دچار چالش شد نهایت سعی خود را برای اصلاح و حفظ ان کردیم مثلا حتی اگر متوجه شدیم که دیگر راهنمایمان برایمان کار نمی کند مدت زیادی دعا کردیم مشورت کردیم و با خود او صحبت کردیم و در نهایت اگر جواب نگرفتیم تصمیم به عوض کردن مسیر کردیم 
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin ، ناظر11 ، ssaeedg ، ناظر6

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 52 : آیا رابطه ای را حتی اگر امکان اصلاح و حفظ آن وجود داشته ، به هم زده ام ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴، ۱۱:۰۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان