امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 3: چگونه آگاهی از فروتنی خودم ، به من در کارکرد این قدم کمک می کند ؟
اگاهی از فروتنی کمک می کند متوجه شوم چگونه باید از این قدم استفاده کنم مثلا در شرایط متفاوت چگونه فروتن باشم کمک می کند چهر تایی دیگران را نخورم و اگر کسی من را به خاطر کاری اشتباه یا درست تائید می کند در این زمانها اگاهی از فروتنی خودم باعث می شود که من بدانم که کارهای درست کار خداوند است و نادرست کار بیماریم دیگر به جای بهبودی دنبال کمال طلبی و ادم مهمی شدن نیستم می دانم معنای خوب بودن این نیست که بهبترین باشم بلکه این است که خودم باشم حال برای اینکه از فروتنی خودم اگاه باشم اول نیاز است که بدانم فروتنی چیست ؟و چه تاثیری در بهبودی من داشته است ؟
فروتنی باعث می شود من بتوانم یک تصویر عادلانه
واقع بینانه و همه جانبه و صادقانه از خود پیدا کنم از جایگاه شرایط خودم در دنیا و خانواده و اجتماع اگاه شوم و یک نگاه تک بعدی به خودم نداشته باشم و خودم را حقیر تر و پائین تر و یا برتر و بالا تر و با ارزش تر از دیگران نبینم تن به خواری ندهم و بفهمم که نیازمند کمک در بهبودی هستم و باید از راهنما و اصول و خداوند درخواست کمک کنم
پاردکس قدم هفتم : تا زمانی که من احساس توانایی داشته باشم نمی توانم فروتنی داشته باشم و قدم هفتم را کار کنم
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 3: چگونه آگاهی از فروتنی خودم ، به من در کارکرد این قدم کمک می کند ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰، ۱۲:۵۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان