امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 13 : آیا باور دارم که نیروی برتر من کمبودهای مرا بطرف می کند با مرا از شر اینکه
بله ایمان دارم همانطور که وسوسه وحشتناک مواد مخدر را از من گرفت و به مرور در طول بهبودی از اجبار مصرف به بعضی از نواقصم رهایی پیدا کردم به من کمک خواهد کرد تا از روی کمبودهایم عمل نکنم
پیام سوال : هرچقدر من در زندگی ام کمتر از روی کمبودهایم عمل کنم و این کمبودها و نواقصم را رها کنم خداوند چیز بهتری به من هدیه خواهد کرد و به من کمک می کند تا به انسان بهتری تبدیل شوم ( منظور از بهتر شدن بهتر از دیگران نیست بلکه بهتر شدن از خودم است )و نکته مهم این است که من چقدر به نیروی برترم اعتماد دارم
چقدر باور دارم که اگر سرراه او قرار نگیرم زندگیم بهتر خواهد شد ایا می خواهم از شر وسوسه ها و خود مشغولی ها و درگیرهای کله ام رهایی پیدا کنم و در کشمکش نباشم اگر این مال حرام را نخورم و یا از لذت این رابطه ناسالم بگذرم چه خواهد شد و خداوند چه چیزی به من می دهد و من چگونه انسانی خواهم بود ( رضایت و ارامش )
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 13 : آیا باور دارم که نیروی برتر من کمبودهای مرا بطرف می کند با مرا از شر اینکه - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰، ۰۸:۵۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان