امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 4: آیا مواقعی وجود دارد که من در تشخیص تفاوت بین احساسات و اعمال خود گیج شوم ؟ ت
(۱۳۹۸/۱۰/۲۹، ۰۹:۲۶ عصر)admin.a نوشته است: " احساسات در مقابل اعمال "

سوال 4: آیا مواقعی وجود دارد که من در تشخیص تفاوت بین احساسات و اعمال خود گیج شوم ؟ توضیح دهید . 
سلام خدمت همدردان بیماری من بسیار پیچیده است و همیشه در حال انکار اعمال و احساسات خودم هستم به نحوی که اعمال و احساساتم  همسانی نبوده و مدام از یکدیگر تاثیر منفی میگیرند کاهی اعمال من اشتباه هستند اما احساس خوبی دارم مثل غیبت کردن .فحاشی کردن ،و نسبت به عملم اگاه نیستم و دلیلش هم عدم ارزیابی خودم توسط ترازنامه است و بالعکس اعمالم صحیح است احساس منفی و ناخوشایند دلیل ان قضاوت روی عمل میباشد (مثل سکوت مه فکر میکنم مرا احمق فرض میکنند )ما حاضر نیستیم از زاویه بهتری نکاه کنیم و برخورد ناصحیح با احساسمان میکنیم دائم در حال فرار یا سرکوب احساسمان هستیم به کمم قدم ها میتوانیم انها را از طریق درست ابراز کنیم مورد ارزیابی قرار دهیم و انچه مهم است رفتار مثبت و سازنده و هدفم بهبود وضعیت زندگی و رفتار سالم  Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin ، ناظر10 ، ssaeedg ، Mehran270

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 4: آیا مواقعی وجود دارد که من در تشخیص تفاوت بین احساسات و اعمال خود گیج شوم ؟ ت - توسط مرجان - ۱۳۹۹/۸/۲۳، ۱۲:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان