امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 26 : مفهوم غیر قابل اداره برای من چیست ؟
غیر قابل اداره بودن به دو صورت است : 1- ظاهری  2- درونی و شخصیتی
ظاهری
:همان اشفتگی های ظاهری و خارجی من است که توسط دیگران هم دیده می شود
مثال : درگیری با خانواده
بد اخلاقی کارتن خوابی تیره شدن روابط زندان از دست دادن شغل و کار طرد شدن از طرف خانواده اوارگی تخریب انزوا و تنها شدن اوارگی و تخریب و غیر قابل استخدام بودن به وضوح مشخصات یک زندگی غیر قابل اراده اند البته شاغل شدن و پذیرش اجتماعی و بازگشت به خانواده معنایش این نیست که زندگی  ما قابل اداره شده است 

درونی و شخصیتی :اعتقادات و باور هاو انگیزه های نادرست و فریب کارانه و تخریب کننده احساس خلاء و تنهایی و حقارت و بی ارزشی - - خود محوری و اینکه دائما فکر می کنیم که تمام دنیا باید حول محور ما بچرخد دنبال چیزی می گردم تا از من مواظبت کند عکس العمل افراطی و یا تفریطی نسبت به مسائل مختلف نداشتن ثبات عاطفی و اینکه دائما دنبال چیزی هستم تا با ان این خلاء وحشتناک درونی ام را پر کنم دوست دارم و تصمیم می گیرم که خیلی از کارها را انجام دهم اما نمی توانم حق انتخاب نداریم و بدون هدف زندگی می کنیم
قابل اداره شدن زندگی ما بستگی مستقیمی دارد با به تغییر طرز تفکر قبلی ما به زندگی و این حاصل نمی شود مگر اینکه ما حداکثر تلاش خود را برای استفاده از این برنامه به کار بندیم و دیگر عقاید کهنه و قدیمی خود را تحمل نکنیم و دور بریزیم
اگر باورهایمان را تغییر ندهیم زندگی همینطور خواهد ماند 
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، حمید44 ، ناظر2 ، ناظر10

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 26 : مفهوم غیر قابل اداره برای من چیست ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸، ۰۶:۳۹ عصر
RE: سوال 26 : مفهوم غیر قابل اداره برای من چیست ؟ - توسط حمید8515 - ۱۴۰۱/۳/۳۱، ۰۳:۳۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان