امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 10 : آیا به کسی جبران خسارت بدهکار هستم ، که او نیز به من صدمه زده باشد ؟ چه اق
قسمت اول : من با هر کسی رابطه داشته ام به نوعی به او خسارت زده ام و جالب اینجاست که فکر می کنم او بیشتر به من خسارت زده یا اول اون خسارت زده است ولی با نگاهی صادقانه متوجه می شوم که اینگونه نیست اما در مواردی که اینگونه می باشد و انها هم به من خسارت زده اند من نباید کاری با انها داشته باشم این من هستم که می خواهم مواد مصرف نکنم و به ارامش برسم و در چشم دنیا نگاه کنم و نباید خسارت های که انها  به من زده اند توجیه و بهانه و دست اویزی برای فرار کردن از جبران خسارت باشد
قسمت دوم : نوشتن احساسات
پذیرفتن نقش و مسئولیت خودم دست از توجیه و بهانه برداشتن اقرار و مشارکت انها در جلسات و با راهنما دعا کردن بررسی چگونگس دقیق خطاها و خسارات کارکرد قدم 4 و 5 و بخشش انها و مطالعه نشریات اینها اقداماتی هستند که تمایل برای جبران خسارات و ظرفیت بخشش را در من به وجود می اورند و بالا می برند اما نکته بسیار مهم این است که در برخی موارد برای پیدا کردن تمایل باید صبر کنیم تا به امادگی کامل و تمایلی بالا برسیم در واقع باید به خودمان زمان بدهیم 
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 10 : آیا به کسی جبران خسارت بدهکار هستم ، که او نیز به من صدمه زده باشد ؟ چه اق - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱، ۱۰:۲۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان